Zastraszanie Ruchu Palikota? Szukali papierosów bez akcyzy

| Aktualizacja:

Ruch Palikota oskarża władze o wykorzystywanie państwowych służb do walki politycznej i zastraszanie działaczy opozycji. W rozesłanym mediom oświadczeniu Andrzej Rozenek w imieniu Ruchu Palikota protestuje przeciw przeszukaniu domu bydgoskiego działacza tej partii przez Służbę Celną.

wróć do artykułu
  • ~Gloria Perdenia
    (2013-03-11 15:30)
    Dość już 20 lat rządów, wciąż tych samych weteranów impotencji politycznej, sługusów Kościoła i wasali USA.
    Popierajcie Janusza Palikota.
    Dosc już zakłamanej PO, która nie ma zadnych wyrazistych poglądów, mówi każdemu to co chce on usłyszec a nie robi nic. Jej celem jest tylko trwanie przy władzy i korzyści osobiste członków PO, ich rodzin i znajomych bliższych i dalszych.
    PiS zas to sekta Don Kaczora, który interesuje sie jedynie służbami specjalnymi, podsłuchami i osobistą władzą dla rozszerzenia swoich możliwości ulubionego zajęcia - poniżania i upokarzania ludzi i osobistej wendety na tych przeciwnikach politycznych, którzy jeszcze żyją.

    Tezy Palikota:
    1. Wycofanie wojsk polskich z amerykańskiej wojny w Afganistanie.
    2. Wprowadzenie polskich wiz dla US-manów na zasadzie wzajemności.
    3. Zerwanie konkordatu Polska-Watykan. Konkordat został podpisany bezprawnie. Nie został przegłosowany De facto nie powinien działać, a działając bez podstaw prawnych narusza w wielu sprawach konstytucję i prawo międzynarodowe.
    4. Wyprowadzenie religii ze szkół i przedszkoli.
    5. Rozliczenie 20 lat złodziejstwa w Komisji Majątkowej Państwo-Kościół.
    6. Opodatkowanie dochodów księży /chrzciny, wesela, komunie, pogrzeby, kolędy, tace/
    7. Kontrola Urzedu Skarbowego w imperium Ojca Rydzyka. Ujawnienie i osądzenie wszystkich jego przekrętów począwszy od nielegalnej zbiórki na ratowanie stoczni gdańskiej, zezwoleń na działalnosc gospodarczą, dotacji z budżetu państwa, przydziałów działek, ulg podatkowych itd.,
    8. Poparcie dla in vitro i prezerwatyw
    9. Eliminacja obecności osób w strojach duchownych przy uroczystościach państwowych
    10. Likwidacja funduszu świadczeń kościelnych.
    11. Koniec polityki historycznej, kultu przegranych przez Polskę powstań i wojen, przedstawiania bezsensownego umierania za ojczyznę jako moralnie wyższego od pragmatyki politycznej /np. bezsensowne Powstanie Warszawskie gdzie zgineło 200tys Polaków i 1,5tys Niemców i zostało zniszczone miasto Warszawa/.
    12. Normalizacja stosunków z sąsiadami, zakończenie dąsów i machania szabelką zwłaszcza w stosunku do – znacznie potężniejszych przecież - Rosji i Niemiec.
    13. Ratyfikowanie europejskiej Karty Praw Podstawowych.
    14. Odrzucenia ACTA, która chroni interesy amerykanskie ale nie polskie.
    15. Ujawnienie nepotyzmu w spółkach z udziałem skarbu państwa
    16. Najważniejsze: eliminacja PiS i Jarosława ”Kaczafi” Kaczyńskiego z polskiej sceny politycznej. Dotyczy to tez odprysków PiS tj. Solidarnej Polski i PJN.
    17. Uwaga: nie strzelać do Don Kaczora !
  • ~tensam
    (2013-03-11 15:36)
    ~PiS be with you: napisał zwolennik kryptogeja
  • ~ajax
    (2013-03-11 15:41)
    Ruch Palikota w opozycji???Wolne żarty!!!
  • ~ajax
    (2013-03-11 15:46)
    Re:Gloria Perdenia 15:30 Twój ukochany "wuc" Janusz Palikot był 3 lata przewodniczącym sejmowej komisji "Przyjazne państwo" i przez ten czas nie wprowadził w życia żadnej ustawy, ba nawet nie zaproponował żadnego projektu ustawy!!!Tak wię o czym ty w ogóle piszesz???!!!
  • ~pomidorek
    (2013-03-11 15:52)
    Jak widać PO po za nazwą, niczym nie różni się od PIS.
    Po drugie to Palikot nie jest żadną opozycją w stosunku do rządu.
  • ~kiki
    (2013-03-11 15:57)
    Ruch Paligłupa to rosyjska wtyka.
  • ~antyrydzol
    (2013-03-11 16:03)
    Trzeba przyznac ze tezy Palikota sa dobre,ale jeszcze nie pora zeby wyrwac Polske z antypolskiego konkordatu i dominacji kleru w Polsce.Jeszcze za duzo jest tych fanatykow religijnych.Moze nastepne pokolenie tego doczeka.
  • ~Wiesio13 bicz na PIS-matolki
    (2013-03-11 16:04)
    Jezdem Wybiórcom PeLO, Chyrzego Rója i Pana Polikota Herbu czerwony szwinski RYJ i MIENTKI, PENISEK z GUMY i SIEM SPRZECIFSTAWIAM fszystkim ...

    Imformancje ZACZERPYWAJU s Gazjety Wybiórczej i TVN, NewsFUcKA i SYF-i-Lisa...

    WIERZEM W PaNA TW. BOLKA W. -- JAK W STALINA !!!

    I w seplunioncego CHYZEGO RÒJA – jak w Lenina...i w SONDASZE 140% dla PelO!!! Ji BrZóZKI CO StRONCAJOM SAMOLOTY, jak tesz mondrom PROPAGANDEM + ZAMACHY goownowozem

    POdpaski nie wpycham jusz w buziem, a tylko zarufniesz bynajmniej, miendzy nogi..
  • ~dydek i cycki
    (2013-03-11 16:06)
    Ruch Palikota penisem
  • ~Wydymany elektorat tuska
    (2013-03-11 16:10)
    Towarzysze !
    Wspólnik jaruzela kopyrtnął !

    Larum !

    W GieWu żałoba
  • ~Prawnik UB
    (2013-03-11 16:14)
    A Pan Dębski z R P Co handlował Chińskimi POdróbkami galantarji skurzanej
    to też anioł Palikociarni
  • ~do kiki
    (2013-03-11 16:14)
    Cos tobie sie popiepszylo.
    Zapomniales ze Rydzyk wspolpracowal z KGB i Stasi?
  • ~Dromek
    (2013-03-11 16:14)
    bez podstaw nie gnębieni politycy od PALIKOTA
    -
    Pan poseł Penkalski, o ile dobrze pamiętam, przeszedł całą ścieżkę prawną - od zarzutów, przez wyrok do odsiedzenia tego wyroku….
    Penkalski zaś, jak informował "Wprost", odsiadywał wyrok za pobicie, groźby i wymuszenia
    -
    posłowi Arturowi Dębskiemu prokuratura postawiła zarzuty handlu podróbkami wyrobów galanteryjnych. Chodziło o posługiwanie się znakami towarowymi firm Louis Vuitton oraz Burberry oraz uczynienie z tego stałego źródła dochodu
  • ~Drzazga 101
    (2013-03-11 16:18)
    O Matko, tu nie ma co drzeć pysków, bo miejscowa mierzwa partyjniacka nie ma jeszcze immunitetów, póki co. Ale w życiu nie wpuściłbym NIKOGUSIEŃKO bez nakazu prokuatorsko-sądowego, tym bardziej służby celnej - a bo to Bydgoszcz to miasto graniczne, albo co, kuervas ?! Gołym okiem widać, że to była platformerska prowokacja i tu p. Rozenek ma kupę racji w tym ustępie.
    Hej !-
  • ~mrówa1
    (2013-03-11 16:26)
    Posłowie Ruchu Palikota, to zwykła bandyterka. Już wcześniej ABW postawiła innemu cwaniakowi z tej partii zarzuty za uczynienie sobie stałego źródła dochodów z podrabianych torebek.. Temu, który lubi pokazywać środkowy palec
  • ~ciekawy
    (2013-03-11 16:28)
    No to mamy najlepiej wytresowanego psa,który tropi papierosy bez akcyzy, żaden tego nie potrafi.
  • ~Zniesmaczony
    (2013-03-11 16:53)
    Skoro ten poseł jest przemytnikiem i przestepca powinien za to odpowiedziec. Nie ma co chować się za imunitetem. WIdze że problem przemytu i złodziejstwa dotyczy także posłów, proponuje też przeszukać inne domy posłów. Zeby nie było że immunitet zwalnia od odpowiedzialności. Już teraz wiadomo, dlaczego budżet ma problem z pieniedzmi, ze wplywy z akcyzy sa mniejsze skoro i posłowie zaczynają się brac za taki proceder.
  • ~Jajko
    (2013-03-11 16:58)
    Nie robią nic więcej niż robił ZERO
  • ~janusz palichłop
    (2013-03-11 17:01)
    Członek Rucha Palikota niczego się nie boi ,tylko tego że nie będzie z innymi członkami mógł pieścić sobie popo .
  • ~polichichot
    (2013-03-11 17:03)
    Na zdjęciu fajne chopaki ,nie chcielibyście spotkać ich w ciemnej ulicy .