Zastraszanie Ruchu Palikota? Szukali papierosów bez akcyzy

| Aktualizacja:

Ruch Palikota oskarża władze o wykorzystywanie państwowych służb do walki politycznej i zastraszanie działaczy opozycji. W rozesłanym mediom oświadczeniu Andrzej Rozenek w imieniu Ruchu Palikota protestuje przeciw przeszukaniu domu bydgoskiego działacza tej partii przez Służbę Celną.

wróć do artykułu
  • ~dydek i cycki
    (2013-03-11 16:06)
    Ruch Palikota penisem
  • ~oko
    (2013-03-11 20:49)
    Palikuty to w prostej lini spadkobiery UB-ckim pomiotów na pohybel z tym dziadostwem tylko wstyd Polsce przynoszą te wynaturzenia ludzkie,kto na to dziadostwo głosował?
  • ~kali
    (2013-03-11 18:16)
    A niech się złodzieje młócą. Przecież tam na co drugim, gangsterze
    wisi jakiś zrzut.
  • ~józio z Krakowa
    (2013-03-11 18:37)
    A teraz się okaże że biedaczkowi bez akcyzy podrzucono-jakie niewiniątko-
  • ~r46
    (2013-03-11 18:42)
    A ponoć tak wcześnie budzili tylko za Kaczyńskiego.
  • ~Leon
    (2013-03-11 18:59)
    PALIKOT, ROZLICZ SIE ZE ZDEFRAUDOWANYCH PIENIEDZY, KTORE TRZYMASZ NA CYPRZE! Cwaniak nie przez przypadek pcha sie do koryta wszystkimi mozliwymi sposobami - marzy mu sie kolejna prywatyzacja Polmosa.
  • ~Andrzej.
    (2013-03-11 19:12)
    Przemytnicy! To jest chamstwo w biały dzien. Wykorzystują luki w prawie a normalny człowiek musi kupować papieorsy po 12 złotych. Wstyd, bo uchwalaja wysokie podatki a pozniej przemytem się zajmują w Sejmie.
  • ~Tofik
    (2013-03-11 19:30)
    re~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    Spadaj ciulu z forum odwalić swoją mszę wieczorną - marszczenie fredka.
  • ~Tofik
    (2013-03-11 19:30)
    re~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    Spadaj ciulu z forum odwalić swoją mszę wieczorną - marszczenie fredka.
  • ~Leon
    (2013-03-11 19:03)
    Wszystkie pieniądze Janusza Palikota:

    http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120325/MAGAZYN/120329800
  • ~Leon
    (2013-03-11 19:01)
    PALIKOT, ROZLICZ SIE ZE ZDEFRAUDOWANYCH PIENIEDZY, KTORE TRZYMASZ NA CYPRZE! Cwaniak nie przez przypadek pcha sie do koryta wszystkimi mozliwymi sposobami - marzy mu sie kolejna prywatyzacja Polmosa:

    http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120325/MAGAZYN/120329800
  • ~janusz Paliskręt
    (2013-03-11 21:11)
    Przecież moje chopaki muszą cuś popalać .
  • ~tomek
    (2013-03-11 17:50)
    do ~PrawnikUB,-Pan Debski to miał tylko dwie torebki dla swoich kolezanek partyjnych dla pani Anny i panny Roberty
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-11 21:13)
    Podobno kilku posłów Rucha Janusza Palikota odchodzi do PO (partii oszustów ).
  • ~kret
    (2013-03-11 21:23)
    Ryfinski to patriota zorganizowal mamusi piekne mieszkanko tylko za 50tys
  • ~Tylko idiota głosuje na Palikota
    (2013-03-11 22:37)
    Co top za typy na tym zdjęciu?
    Jednego tylko poznaje. Tego Rozenka od Urbana Nie.
  • ~jan.k
    (2013-03-11 22:32)
    czyzby juz Ruch penisa przestal byc POtrzebny ryzemu Donkowi i gajowemu ze zaczynaja sie nimi interesowac slupy studenckie trzeba kupowac za wieksza gotowke
    Urban tez nie wspomoze Nowicka wyciela numer oj cos niedobrego dzieje sie z paliskreciarnia z herbem liscia konopii indyjskich
  • ~wżut
    (2013-03-12 00:07)
    Śwęte Krowy ! Wyjątkowo bezczelni !
  • ~adam
    (2013-03-11 23:42)
    handelek skrety biala koko, cpuny palikociarnia zboczencow od URBANA tej swini ubeckiej
  • ~007
    (2013-03-11 23:50)
    Złoziej do złodzieja ciągnie. W tym przypadku była to tylko zmiana szajki.

Może zainteresować Cię też: