Wiadomo, kto zhakował kancelarię premiera. Zdobył hasło Donalda Tuska

| Aktualizacja:

Już dziś zapowiada, że swój atak powtórzy za rok. Przekonuje bowiem, że chce, by domeny rządowe były dobrze chronione. A na razie - jak wynika z tego, do czego udało mu się "dokopać" - tak nie jest. Serwis Niebezpiecznik.pl informuje, że wie, kto stoi za zhakowaniem kancelarii premiera i m.in. poczty Tomasza Arabskiego.

wróć do artykułu
  • ~Parker
    (2013-03-14 06:46)
    Boni, Boni, Boni
  • ~donka hakuje
    (2013-03-13 19:46)
    B
    I
    E
    D
    R
    O
    Ń
  • ~Tofik
    (2013-03-13 20:44)
    re~Pisdu
    Czyżbyś nie słyszał, że dziadkiem Ryżego był Mosze Dawidowicz?
  • ~olo
    (2013-03-13 20:23)
    I no i co POdebilaki z ryżymi umorusanymi gębami ze złosci ,nic nie ukryjecie ,wszystkie wasze przekręty bedą upublicznione?
  • ~GOGUS
    (2013-03-13 20:16)
    to wina macierewicz i kaczynski
  • ~re:Zatroskany
    (2013-03-13 20:10)
    A TO CIEBIE MATOLE JUZ WYPUŚCILI?! SZOK NORMALNIE!
  • ~Pisdu
    (2013-03-13 20:05)
    To przyjaciele PISu z mosadu to zrobili,bo te moski pisowskie sa za tempe na to.
  • ~Kokon
    (2013-03-13 20:00)
    Oj PISdzielce,ale jestescie debile.Zygac sie chce jak się czyta te wasze wypociny.Jestescie tak popiepszeni jak tez wasz psychiczny przywodca.
  • ~Zatroskany
    (2013-03-13 19:58)
    witam
    jestem chlopakiem, mam 76 lat i boje sie ze jestem gejem. przegladalem forum, ale i tak nie wiem co mam dalej o tym myslec. poniecaja mnie filmy erotyczne z facetami, wiec przestane je ogladac. jednak moj pociag do facetow jest troche \"inny\" - mianowicie w facetach podoba mi sie tylko to, co powyzej pasa (twarz, miesnie, cialo itp.) a reszty (np. penisa) po prostu sie brzydze. jak kazdy nastolatek miewam sny erotyczne, ale wylacznie z facetami, co mnie najbardziej niepokoi. mam wielu przyjaciol i jeden z nich bardzo mi sie podoba i bardzo mi na nim zalezy. jedank ten chlopak to jedyny facet, ktory mi sie podoba i mnie podnieca. nigdy mu tego nie powiem i jest mi przez to ciezko. oprocz niego podobaja mi sie dziewczyny, do ktorych nie czuje jednak zbyt duzego pociagu seksualnego, ale przyznam, ze calowanie sie z ladnymi dziewczynami jest fajne. byc moze wynika to z tego ze raczej nie mialbym zbyt duzych szans u zadnej ladnej dziewczyny. teraz jak juz wiecie kilka rzeczy na moj temat, to mam nadzieje, ze ktos z was to zrozumie i pomoze mi odpowiedziec na najbardziej dreczace mnie pytanie w moim zyciu - \"czy jestem gejem?
  • ~Falco
    (2013-03-13 20:10)
    Strasznie mnie mdli gdy widze ryj tego kaszeba malarza kominow.
  • ~JAKA
    (2013-03-13 19:57)
    W
    A
    Z
    E
    L
    I
    N
    A
  • ~Ronni
    (2013-03-13 20:02)
    To kaczor z tablety zaatakowal.
  • ~Zatroskany
    (2013-03-13 19:49)
    Do admina: użytkownik ~TY RYŻY ZŁODZIEJU!!! wymaga pilnej interwencji lekarskiej - czy zawezwano już karetkę neurologiczną?
  • ~Liberau
    (2013-03-13 19:43)
    Wielki mi wyczyn - przecież już od dawna wiadomo było: login - admin, hasło - admin...
  • ~Tofik
    (2013-03-13 20:49)
    re~ustalmy fakty
    Temat był super POpularny. Sęk w tym, że 99,9% postów było przeciw Ryżemu Donkowi.
  • ~ustalmy fakty
    (2013-03-13 19:36)
    re ~Tofik2013-03-13 18:40
    a nie jest to zależne od popularności tematu?
  • ~Karol
    (2013-03-13 19:32)
    ten Aladyn to oczywiście kaczor
  • ~trew
    (2013-03-13 19:30)
    Podobno ten facet napisał iż w przypadku gdy ktoś będzie tylko próbował go namierzyć to opublikuje wszystko co ma ... czyli kilkanaście tysięcy emaili. Nie zazdroszczę ABW, nawet nie mogą go ścigać :)
  • ~Tani tuskowy kit.
    (2013-03-13 19:19)
    A kogo to obchodzi ? Ty sie wez Tusk za robote a nie za glupoty ,ktore sam wymysliles lub te twoje medrki ,zeby ludzi zabawiac.
  • ~już ,już ,już niedługo
    (2013-03-13 19:13)
    kto zhakuje Donka za tyłek i wywiezie na gumno ?

Może zainteresować Cię też: