Szef PJN do Tuska: A gdzie obiecane urlopy macierzyńskie?

| Aktualizacja:

Paweł Kowal wypomina Donaldowi Tuskowi, że nie dotrzymuje obietnic wyborczych. "Ten rząd jest lewacki i ekstremistyczny" - uważa szef partii Polska Jest Najważniejsza.

wróć do artykułu
  • ~tele-wic
    (2013-03-17 17:26)
    A gdzie oczekiwana przez polskie społeczeństwo szansa na jednomandatowe okręgi? To chyba n-razy ważniejsze dla Narodu, niż jakieś urlopy dla już nielicznych dzieciorobów!
  • ~z pis
    (2013-03-17 12:19)
    A ty kiedy spełnisz obietnice przedwyborcze ?
  • ~gaj
    (2013-03-17 08:51)
    Nadziergał się tych dzieci skolko ugodno i teraz chce żyć na koszt społeczeństwa jako nagroda za doopcenie.
  • ~swoj
    (2013-03-17 08:13)
    Czlowieczku, chcesz obiecane 3 miliony mieszkan w niecale 2 lata rzadow PIS, a co POmatoly zrobili przez prawie 6 lat, rozwalili cala POlske i nadal to robia!
    Za chwilke to pomarzysz o PIS-ie,bo juz i oni nie odbudyja tej gigantycznej ruiny!
    POLSKA SIE KONCZY,A SWIAT ZACIERA RECE!!!
  • ~dialog Tuska z opo
    (2013-03-16 21:26)
    Szef PJN do Tuska: A gdzie obiecane urlopy macierzyńskie?
    Tusk do Szefa PJN : mam je w dooooopie!
  • ~glib
    (2013-03-16 21:13)
    kowal po co odchodziłeś z PiS -u mogłeś już być KACZYNSKIM
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2013-03-16 17:20)
    Paweł Kowal ma niezaprzeczalnie rację. Popieram tę wypowiedź w całej rozciagłości. Myśle tylko; czy tymi wypowiedziami coś może zmienić? Nie! Tusk i jego ferajna jest głucha i ślepa, widzą tylko słupki i koryto. Trzeba więc panie Kowal działać, działać wspólnie z SP, a może przyłączyć się do Oburzonych i ruszyć wreszcie ten bastion obłudy, złodziejstwa, arogancji i cynizmu, nie mówiac już o kłamstwach jakie nam funduje, tak niszczącym Polskę i Polaków.
  • ~Kon Donek
    (2013-03-16 15:47)
    Paweł Kowal to inteligentny człowiek, ale partii niestety nie pociągnie. Połaczcie się jak najszybciej z Solidarną Polską lub zginiecie bezpowrotnie.
  • ~Zelazo
    (2013-03-16 15:44)
    Kowal,nie podkladaj kopyt,gdu kują żelazo.Narobiles dzieci i teraz walczysz o forsę w PE,nastepnej kadencji.Zarabiasz 3 razy więcej niż Premier a twoje sukcesy-to zupa gotowana za pieniadze TV Ukrainy,Spadaj agencie.
  • ~DONALD TUSK
    (2013-03-16 15:26)
    W DUPIE !!
  • ~Swieta
    (2013-03-16 15:14)
    Kował tyś przytakiwał POdczerwieni a teraz niet jak ruski obnażony
  • ~cziras
    (2013-03-16 15:13)
    A to te całe pjn to jeszcze istnieje ?. Kiedy oni w końcu rozwiążą się jak nieboszczka pzpr ?
  • ~Donald Tusck
    (2013-03-16 15:11)
    Gdzie urlopy???

    A poszły sie *** a ć durne TVN owskie kmiotki.

    Ha hahahahahaaaaa!!!
  • ~Iza
    (2013-03-16 15:09)
    Rozliczyć gości razem z KOWALEM CO ICH POPIERAŁ
  • ~arek
    (2013-03-16 15:00)
    Tusk to najwiekszy klamca ostatnich lat. Kukiz mial racje, komuna obludnej PO to nawet do piet nie siegala/jesli o oszustwa chodzi/
  • ~beatam
    (2013-03-16 14:57)
    Nie wiem jak jest w innych zakladach pracy, ale u mnie dokladnie wszystkie kobiety w ciazy ida na L4 po pierwszej wizycie u lekarza i wracaja dopiero po urlopie macierzynskim. Stało sie to tak naturalne, ze przestalo dziwic. ja 18 lat temu pracowalam do porodu. Nie mowie oczywiscie o uzasadnionych przypadkach ale o irytujacym cwaniactwie i naduzywaniu przywileju 100% wynagrodzenia dla kobiet w ciazy.
  • ~Ryszard
    (2013-03-16 14:45)
    Szanowni forumowicze ,bez względu na to czy obrzucacie p. Kowala inwektywami czy nie to i tak ma On w tym przypadku rację.PO to partia niespełnionych obietnic .Po nie istnieje bez PiSu , a PiS bez PO.MOże sobotni ruch w Gdańsku to zzmieni.
  • ~iza
    (2013-03-16 14:45)
    premier na głupie pytania nie odpowiada
  • ~antypisdzior
    (2013-03-16 14:43)
    kowal a co ty dałes Polsce oprócz swoich durnych gestów i dzieci
  • ~kol
    (2013-03-16 14:43)
    A ty Kukiz nie pchaj się do polityki !