Szef PJN do Tuska: A gdzie obiecane urlopy macierzyńskie?

| Aktualizacja:

Paweł Kowal wypomina Donaldowi Tuskowi, że nie dotrzymuje obietnic wyborczych. "Ten rząd jest lewacki i ekstremistyczny" - uważa szef partii Polska Jest Najważniejsza.

wróć do artykułu
  • ~NorvidNH
    (2013-03-16 11:33)
    A juści odpadzie od błotnika prosto do Donka nocnika!
  • ~Iza
    (2013-03-16 15:09)
    Rozliczyć gości razem z KOWALEM CO ICH POPIERAŁ
  • ~mewa śmieszka
    (2013-03-16 14:38)
    To przeciez powiekszanie bezrobocia i umowy na zastepstwo, nie poprawia sytuacji!
  • ~kolega
    (2013-03-16 14:41)
    A ty ile obiecywałeś przed wyborami i co ? masz nas w d...e !
  • ~kasienka
    (2013-03-16 14:42)
    Rudy Krasnal w Trampkach niczego nie zapomnial ... On po prostu chlapie co mu slina na jezyk przyniesie, zeby ladnie wypasc przed kamerami i publicznoscia.. pomizdrzyc sie, powdzieczyc, zakosztowac smaku wladzy i "panowania nad tlumem". Za wysoko go pan Kowal ocenia... A to zwykly cyniczny karierowicz - ignorant chory na wladze...
  • ~z pis
    (2013-03-16 14:43)
    Powinni wszyscy być rozliczani z obiecanych bajeczek ! oszuści ! drugi raz was nie wybiorę !
  • ~kol
    (2013-03-16 14:43)
    A ty Kukiz nie pchaj się do polityki !
  • ~antypisdzior
    (2013-03-16 14:43)
    kowal a co ty dałes Polsce oprócz swoich durnych gestów i dzieci
  • ~iza
    (2013-03-16 14:45)
    premier na głupie pytania nie odpowiada
  • ~Ryszard
    (2013-03-16 14:45)
    Szanowni forumowicze ,bez względu na to czy obrzucacie p. Kowala inwektywami czy nie to i tak ma On w tym przypadku rację.PO to partia niespełnionych obietnic .Po nie istnieje bez PiSu , a PiS bez PO.MOże sobotni ruch w Gdańsku to zzmieni.
  • ~beatam
    (2013-03-16 14:57)
    Nie wiem jak jest w innych zakladach pracy, ale u mnie dokladnie wszystkie kobiety w ciazy ida na L4 po pierwszej wizycie u lekarza i wracaja dopiero po urlopie macierzynskim. Stało sie to tak naturalne, ze przestalo dziwic. ja 18 lat temu pracowalam do porodu. Nie mowie oczywiscie o uzasadnionych przypadkach ale o irytujacym cwaniactwie i naduzywaniu przywileju 100% wynagrodzenia dla kobiet w ciazy.
  • ~arek
    (2013-03-16 15:00)
    Tusk to najwiekszy klamca ostatnich lat. Kukiz mial racje, komuna obludnej PO to nawet do piet nie siegala/jesli o oszustwa chodzi/
  • ~cziras
    (2013-03-16 15:13)
    A to te całe pjn to jeszcze istnieje ?. Kiedy oni w końcu rozwiążą się jak nieboszczka pzpr ?
  • ~KAZ
    (2013-03-16 14:18)
    PO to partia kojarząca się z głodnymi dziećmi. Ile to dzieci nie ma dziś nawet szczawiu, nie mówiąc o mirabelkach. Jednocześnie co niektórzy mają 40 tysięczne premie, a stadionowi milion trzysta.
  • ~Swieta
    (2013-03-16 15:14)
    Kował tyś przytakiwał POdczerwieni a teraz niet jak ruski obnażony
  • ~DONALD TUSK
    (2013-03-16 15:26)
    W DUPIE !!
  • ~Donald Tusck
    (2013-03-16 15:11)
    Gdzie urlopy???

    A poszły sie *** a ć durne TVN owskie kmiotki.

    Ha hahahahahaaaaa!!!
  • ~z pis
    (2013-03-17 12:19)
    A ty kiedy spełnisz obietnice przedwyborcze ?
  • ~Zelazo
    (2013-03-16 15:44)
    Kowal,nie podkladaj kopyt,gdu kują żelazo.Narobiles dzieci i teraz walczysz o forsę w PE,nastepnej kadencji.Zarabiasz 3 razy więcej niż Premier a twoje sukcesy-to zupa gotowana za pieniadze TV Ukrainy,Spadaj agencie.
  • ~Kon Donek
    (2013-03-16 15:47)
    Paweł Kowal to inteligentny człowiek, ale partii niestety nie pociągnie. Połaczcie się jak najszybciej z Solidarną Polską lub zginiecie bezpowrotnie.