Rusza budowa systemu antyrakiet. Prezydent podpisze ustawę

| Aktualizacja:

udowa polskiego systemu antyrakiet coraz bliżej. Już jutro prezydent podpisze ustawę, która zagwarantuje środki finansowe na budowę nowoczesnego systemu obrony przeciwlotniczej, w tym przeciwrakietowej. Tego drugiego systemu nasz kraj na razie nie posiada.

wróć do artykułu
  • ~lis
    (2013-04-11 12:43)
    kamien i proca stan u wrot SROCA trzeba krwi
  • ~Halinka
    (2013-04-11 12:46)
    Komoruwski zaszył sie wczoraj na dwa spusty nosa nie wytknoł do zebranych na polacu
  • ~pamiętliwy
    (2013-04-11 12:52)
    Znając jego zdolności to może przez pomyłkę podpisać ustawę antyrakietach tenisowych.
  • ~Piotrek192
    (2013-04-11 13:04)
    Nawet taka potęga przemysłowa jak Japonia bazuje na systemie amerykańskim. Kto do tej idei namówił Prezydenta?! Przecież to będzie nowy Gawron!
  • ~pol anka
    (2013-04-11 13:15)
    uwaga emeryci i renciści, czas wybierać bezpieczeństwo czy waloryzacja świadczeń
  • ~Bolek z fabryki rolek
    (2013-04-11 13:27)
    No chłopy, kroi się interes, rząd zacznie skup desek i słomy na budowę tarczy w Budzie (Komo)Ruskiej.
  • ~Bezrobotny
    (2013-04-11 13:31)
    Tarczy ! Tarczy ! Tarczy !
  • ~Gottard
    (2013-04-11 13:55)
    Cały Świat wstrzymał oddech.
  • ~Opinia Publiczna
    (2013-04-11 14:19)
    BĘDĄ KRĘCIĆ LODY
    TYM RAZEM NA TARCZY.
    A SKOŃCZĄ NA SZAFOCIE
  • ~Haratnik w Gałę
    (2013-04-11 14:22)
    Rusza budowa systemu antyrakiet. Prezydent podpisze ustawę!


    No to Radwańska w Polsce już sobie skutecznie nie pogra!
    A jesli Boniek podpisze jeszcze ustawę w sprawie budowy antypiłek futbolowych - to nasza reprezentacja u siebie nie przegra żadnego meczu!!!
  • ~kaktus
    (2013-04-11 14:36)
    Szef Biura Bezpieczenstwa Narodowego wyceluje ta ustawe w nadlatujace z Okregu Krolewieckiego rakiety a one poslusznie zawroca do silosow...?
  • ~Jurek Israel
    (2013-04-11 14:40)
    Oj ! Boze ! Na ile Polacy sa cenikanie , nawet smieja sie z samolotem F16
    przeciesz Polska powinna juz dawno miec wlasne przeciw rakietowe , TO przeciesz praca dla tysiace mlodych ludzi ktorzy koncza politechnike . Dlaczego maja szukac za granica PRACE . Dziwie sie ze Polska sprzedala stocznie . to tak zwany przemysl strategiczne . Przeciesz mogla dla siebie budowac podwodne lodki strategiczne .
  • ~Bolek z fabryki rolek
    (2013-04-11 14:40)
    "Polska będzie mogła rozpocząć budowę systemu ochrony przed zagrożeniem z powietrza, a to obecnie najbardziej prawdopodobny kierunek ataku"

    Rozdziobią na kruki i wrony.

    Koziej chyba z kozą na łeb się pomieniał;)
  • ~manymany
    (2013-04-11 14:42)
    Od dawna wiadomo, że chodzi o system Izraelski tzw. "pancerna kopuła".
  • ~pomidorek
    (2013-04-11 15:17)
    "która zagwarantuje środki finansowe na budowę nowoczesnego systemu obrony"

    Czy zagwarantuje to się jeszcze okaże, narazie są to czyste słogany. A znając naszych wodzów politycznych, mozna być pewnym że będzie jak przed 39-tym.
    Jedyne co może się udać to napewno przetargi, bo te zapewnią ciągły dopływ pieniedzy dla swojej klienteli politycznej jak i organizatorów tychże przetargów. Natomiast system obrony to juz sprawa drugorzędna, w końcu przecierz w końcu i tak nie o to chodzi...
  • ~Jojne Glejt (Polak i katolik!)
    (2013-04-11 15:20)
    ~manymany2013-04-11 14:42

    Od dawna wiadomo, że chodzi o system Izraelski tzw. "pancerna kopuła".


    TEN IZRAELSKI SYSTEM TAK NAPRAWDĘ, PRZYJACIELU, NAZYWA SIĘ "ŻELAZNA MYCKA", A JEJ MINIATUROWO-PROPAGANDOWY MODEL TUSK ZAWSZE DEMONSTRUJE NA SWOJEJ HANIEBNIE PUSTEJ I SPRZEDAJNEJ ŁEPETYNIE PODCZAS SWOICH WIZYT W IZRAELU!!!
  • ~yo
    (2013-04-11 15:25)
    OK, ale tylko polskie firmy i polskie technologie.
  • ~Hrabia Tobayski
    (2013-04-11 15:26)
    Mój dziadek - gdy z okazji Swiąt zjeżdżała do naszego dworku liczna rodzina - lubił opowiadać taką zabawną historyjkę:

    Pewien młody hrabia podczas polowania zapędził sie do jednej ze swoich WSI i przy kuźni ujrzał młodego kowala tak podobnego do niego samego, że stanął jak wryty!
    Zsiadł więc z konia i pyta kowala, czy przypadkiem jego matka nie sługiwała we dworze?
    A na to kowal odpowiedział, że matka co prawda nie sługiwała, ale ojciec często był wzywany, żeby podkuć dworskie konie wierzchowe i naprawić uprząż!
    Młody hrabia z tępym wyrazem twarzy zmarszczył brwi, jakby o czymś intensywnie myślał, po czym wsiadł na konia, pomachał w nie bardzo skoordynowany sposób rękami, że o mało co nie wybił dwururką koniowi oka, i jakoś tak pospiesznie odjechał!
    A za nim niosło się donośne miarowe echo kowalskiego młota!

    Podobno potem ten hrabia dojechal na swym koniu do innej WSI..

    Ale tam nie było kuźni - tylko Kuźniar, co podkuwał Kozieja, chociaż nogę podobno podstawiała żaba...

    Ale to już oczywiscie całkiem inna historia...

    Zresztą dziadek dawno nie żyje i o tej innej WSI chyba nawet nie słyszał...
  • ~Droga Redakcjo!!!
    (2013-04-11 15:35)
    Są takie noce, kiedy krzycze przez sen: "Afredzie, Akfredzie!", a wtedy mój mąż, ktory ma na imie Eustachy, budzi mnie, wyzywa obelżywie od najgorszych i bije po twarzy! Czy ma rację?

    Droga Czytelniczko!
    Mąż nie ma racji!!!
    Pani wyraźnie zwraca się do kogoś innego!
  • ~007
    (2013-04-11 15:36)
    PO trupach do celu. Wczorajsze zachowanie Komorowskiego i Tuska jest dowodem w sprawie którym ich "dogonimy".

Może zainteresować Cię też: