Ślub partnerski u notariusza. Projekt ustawy jest gotowy

W projekcie ma mowy o związkach partnerskich. Jest za to zdefiniowana umowa partnerska. Ma mieć charakter dwustronny i być zawierana przed notariuszem, a nie w urzędzie, jak było w poprzednim projekcie posła Artura Dunina.

wróć do artykułu
  • ~ala
    (2013-04-22 08:24)
    Przecież w związkach partnerskich nieważne są jakieś papierki tylko miłość. Na oko widać, że tych papierków będzie tutaj więcej. To jakiś absurd.
  • ~yu
    (2013-04-22 08:24)
    Mam nadzieję, że większość notariuszy psami poszczuje sodomitów.
  • ~zbk44
    (2013-04-22 08:24)
    czy ktoś wreszcie zrobi z tym porządek ?? - aby w Polsce nie panoszyli się k...wy, pederaści i złodzieje !!!
  • ~bb
    (2013-04-22 08:36)
    i gitara
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2013-04-22 09:15)
    A niech sobie zawierają umowy cywilno-prawne. To można zaakceptować. To jest ich prywatna sprawa i nie traci na tym autorytet rodziny, czyli małżeństwo.
  • ~gosc
    (2013-04-22 09:23)
    TRZEBA UZDROWIC KRAJ OD TYCH ZBOCZKOW ;PRZEBIERANCOW I INNYCH WYGIBUSOW
  • ~Józef Moneta
    (2013-04-22 09:39)
    Zarejestrować , zakolczykować i buchaja nie trzeba
  • ~Wiesio bicz na PISmatołki
    (2013-04-22 09:42)
    A jak rozpoznać samiec, samica, po kółku w nosie?
  • ~wojtek
    (2013-04-22 09:42)
    Kretynizm - już lepiej nic nie zmieniać niż robić taki dziwoląg.
    Przyjdzie następna ekipa i może zrobi coś sensownego.
  • ~melkor
    (2013-04-22 09:51)
    A do wszystkich krzyczących o "zboczkach", "sodomitach", ********* itp. - co wam tak przeszkadza, kto z kim żyje, kogo kocha, z kim się pieprzy itd? Skąd ta potrzeba mówienia wszystkim, jak mają żyć i znieważania, jeśli ktoś próbuje żyć inaczej niż według jakiegoś przyjętego schematu? Niech sobie geje będą gejami, a wy pilnujcie własnego nosa i wyra.
  • ~msm
    (2013-04-22 10:27)
    Cóż, nie czytałem projektu, ale mam nadzieję, że nie dyskryminuje osób, które chcą związku złożonego z więcej niż dwóch osób.
  • ~mmm
    (2013-04-22 10:41)
    Następne prawo dbające o nieopodatkowane dochody prawników.
    Straszne!
  • ~co za gniot!!
    (2013-04-22 11:07)
    A po co się rejestrować w ogóle? Co za mało tej biurokracji. Wystarczy dać w łapę w skarbówce albo prawnikowi, który i tak faktór nie wystawia. Przecież o to chodzi żeby w ramach demokracji przepływ forsa był niejawny. Raje podatkowe czekają.
  • ~wilk wilka nie ruszy
    (2013-04-22 11:09)
    NIE DLA PAR HOMO!!!
    Zniszczycie świat
  • ~wieloszczet
    (2013-04-22 11:27)
    Jak zwykle w naszym pięknym Kraju, mamy wielce oryginalny sposób na ostateczne zasupłanie nogawek od kaleson zimowych. Na lato to się ściągnie i znowu będzie widać. Udawanie, że jesteśmy narodem wybranym inaczej wcześniej, później znowu obnaży, że jesteśmy przeciw i konflikt pewny. Skoro oni chcą, a nam to niewiele szkodzi dajmy to, ale pilnujmy pieniędzy. Bo jeżeli to zmierza w tę stronę, że partner dostanie zasiłek za prowadzenie gospodarstwa domowego, wychowanie dziecka, opiekę nad niepełnosprwnym partnerem, chorym - to jednak RODZINA. A zauważam, bo widzę, że klasyczne związki często rozpadają się z powodu choroby, kalectwa, utraty pracy. I żadna ideologia tego nie naprawia. I chociaż na papierze wszyscy zadowoleni, to w schroniskach , pod mostami i w kanałach pełno
  • ~@melkor
    (2013-04-22 12:20)
    ty ze swoim przydupasem juz planujesz 'zwiazek' ZBOCZKOW!
  • ~luk1407
    (2013-04-22 12:57)
    fragment orędzia z serii OSTRZEŻENIE, które otrzymuje Maria Bożego Miłosierdzia- Druga pieczęć: III WOJNA ŚWIATOWA środa, 16.05.2012, 03:10 Moja najukochańsza córko, muszę poinformować cię, że trzecia WOJNA ŚWIATOWA wkrótce ukaże się światu. Jak widzisz, dziś rano, płyną Moje łzy.* Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze APOKALIPSY. Rozpocznie się ona w EUROPIE. Przyczyną będzie system BANKOWY i NIEMCY po raz kolejny wezmą udział w tej tragedii, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach. Kiedy się rozpocznie, w dużym stopniu będzie to z powodu oszczędności w gospodarce, a katastrofa wpłynie na GRECJE z wielkim opadem RADIOAKTYWNYM we FRANCJI. Bliski Wschód będzie również zaangażowany z IZRAELEM i IRANEM w wojnę, a SYRIA odegra poważną rolę w upadku EGIPTU. Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej MODLITWY za Europę w tym czasie. Z powodu WOJNY i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej PIECZĘCI oznaczającej GŁÓD. Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i nie łatwo psującą się ŻYWNOŚĆ do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby uprawiać własne zbiory, jeśli to możliwe. Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Efektem tej WOJNY będzie to, że Mój KOŚCIÓŁ na ziemi, będzie wciągnięty do jednego ŚWIATOWEGO kościoła, w imię zjednoczenia. To zjednoczenie czyli fałszywy pokój, staną się rzeczywistością, w której ANTYCHRYST ujawni się, by stworzyć fałszywy pokój i tak zwany koniec wojny. Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni aż CHINY i ROSJA zaangażują się w sprawy świata. Będą one stanowić zagrożenie dla BESTI Z DZIESIĘCIOMA ROGAMI - EUROPY i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić KOMUNIZM. Czerwony smok- CHINY, już zdobywają silną pozycję w świecie ze względu na ich kontrolę światowych finansów. Czerwony smok i "Niedźwiedź", którym jest ROSJA nie kochają Boga. Są one kierowane przez ANTYCHRYSTA, który pochodzi ze WSCHODU i kryje się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa zaczną się spełniać cały świat uwierzy w te orędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.(...)Wasz Jezus
  • ~qww
    (2013-04-22 14:37)
    Homosexulaizm to ZLO i zwyrodnienie... Nie dla promocji ZWYRODNIALSTWA!