Polityk PO wie, dlaczego PiS wygrał w Rybniku. "Kampania strachu"

Adam Szejnfeld zna przyczynę wyborczego zwycięstwa partii Jarosława Kaczyńskiego w wyborach uzupełniających do Senatu, które odbyły się w Rybniku. "PiS zmobilizował swój elektorat kampanią strachu" - uważa polityk PO.

wróć do artykułu
  • ~polaczek
    (2013-04-25 20:43)
    tak się strasznie boję pisu ,że zaraz nań zagłosuję. A oni zaraz powrócą do totalitaryzmu komunistycznego i będo zamykać obywateli o 3.00 rano oj, oj EUROPA nie ma świadomości !!! demokracia zagrożona już teraz STRACH STRACH!!!
  • ~Felicja
    (2013-04-24 17:14)
    Od głupot to w POdczerwieni tylko Szneinfeind tylko głupoty i głupi śmiech bez doiścia innych do głosu po prostu chamskie wychowanie szczegulnie wTV FORUM
  • ~logik
    (2013-04-24 09:09)
    Panie Adamie, to niby nie PO straszy ludzi, że PiS moze wrócić do władzy ? I zwala wszystkie swoje błędy na PiS ? Rzeczywiscie, strach się bać PiS-u.
  • ~danka
    (2013-04-24 08:23)
    ~re ~~ stefalnsi ~POmodl sie czlowieku o zdrowie bo o rozum za pozno .Co ci sie w tej chorej glowie uroilo ?Czy te bzdury ktore wypisujesz Pochodza z "ruskiej prawdy "?
  • ~babcia
    (2013-04-24 08:18)
    Ale madry jest ten polski bunga -bunga szejnfeld
  • ~po
    (2013-04-24 06:42)
    szajsfield ty też jesteś straszny..
  • ~romank
    (2013-04-24 00:58)
    po i ich reka milosierdzia ,ktora wszystkim w POLSCE zamknela geby do protestow.zielona wyspa na ktorej ludzie z milosci sie wieszaja
  • ~kibic
    (2013-04-23 22:54)
    Najbardziej w POry robią oszuści z peło .
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-04-23 18:24)
    szejfud to ży i to padalec i judasz
  • ~ha ha ha
    (2013-04-23 18:03)
    Miał być Mirosław Duży,
    a okazał się Mały Miruś !
    A niedługo wszystkie POdłe
    do kicia !!!
  • ~stefalnsi
    (2013-04-23 17:52)
    Ci ministranci z PiSu ,lizodupy kościelne nie zauważyli dlaczego PiS wygrał w Rybniku. Wasz firerek dlatego wygrał w Rybniku, że właził w tyłki moherowym beretom a nie na czworakach lecz pełza przed Kościołem a szczególnie przed Rydzykiem. Trzeba mieć zakuty łeb, żeby nie pamiętać rządów tego ograniczonego człowieczka. Przytoczę dwie najważniejsze sprawy przez które Polska straciła wiele milionów pieniędzy. Pierwsze stracili wiele pieniędzy owoców ,jarzyn i mięsa przez te głupie, nieprzemyślane veto wobec Rosjan. Druga rzecz przez którą straciliśmy wiele pieniędzy. Jaruś powiedział: "solidaryzujemy się z Ukrainą". A wiadomo, że Ukraińcy podkradali im surowce naturalne z rury. Rosjanie puścili rurę przez Bałtyk. Cieszę się, że ta niezguła polityczna Jaruś rządziła tylko dwa lata.
  • ~Nvt.
    (2013-04-23 16:47)
    Caly czas Pomatolskie durnie ,faszerze,tyko obiecywali i staszyli P I S E M i to im sie udawalo, ale dokad pomatoly moze sie wam tak udawac koniec jakis musi byc wreszcie.
  • ~ludź z zielonej wyspy szczawiem porośniętej
    (2013-04-23 16:30)
    Sdziadek,coś jest na rzeczy.Jak w TV pojawi się głupkowata morda Szejnfelda,to mój kot cały zjeżony siedzi.
  • ~PiS be with you
    (2013-04-23 15:36)
    Szejnfeld - durniu to wy caly czas straszycie Jaroslawem Kaczynskim i PiSm... durne tlumaczenia. Niesiolowski pitoli o agresywnym Kosciele... do durni nie dochodzi ze PO to DNO i ludzie juz sie budza, widza ten syf zafundowany przez Partie Oszustow... do nich dalej nie dochodzi... to wlasnie te swinie strasza ludzi PiSem... co za gnojki.
  • ~jaś groszek
    (2013-04-23 15:04)
    ~greg~ nie bradź...
  • ~Sdziadek
    (2013-04-23 14:06)
    Mój pies na nikogo nie szczeka do wszystkich się lasi .ale jak na ekranie zobaczy; kota ,swinie a szczególnie Szenfelda i innych z PO to normalnie waryiuje. szczeka az wyje. Kilka razy sasiadka przyszla się pytac co się stało. t
  • ~Sdziadek
    (2013-04-23 13:44)
    W tej Polsce już nic się nie dzieje ,tylko buszują POwskie złodzieje...Już dawno mowilem,! i tak się stało!! ze wykradną wszysko by dla innych już nic nie zostalo!!!
  • ~Jurek
    (2013-04-23 13:44)
    zasłaniają się, że głosowało tylko 11 % elektoratu w Rybniku. A przecież sp senator z PO zebrał 38 % Tak więc pytam. Gdzie się podział ten elektorat ??. co głosował na Pana posła z PO ?. Jak najbardziej jest prawdopodobne, że zjedli obiad a potem mieli mdłości i pod wieczór wy...li PO.
  • ~MOL
    (2013-04-23 13:27)
    Czy w Polsce jest demokracja ?. Nie ma !. Bo taki idiota jak Szejnfeld z PO terrozyzuje NARÓD. Takich terrorystów w PO jest już nadmiar. Kto mądry i widzzi co się w kraju dzieje to na pewno wyłowi burteliarów ! O Panie Boże co nas spotkało !!
  • ~Sdziadek
    (2013-04-23 13:27)
    Jedyne nie zfalszowane przez PO wybory.