Polityk PO wie, dlaczego PiS wygrał w Rybniku. "Kampania strachu"

Adam Szejnfeld zna przyczynę wyborczego zwycięstwa partii Jarosława Kaczyńskiego w wyborach uzupełniających do Senatu, które odbyły się w Rybniku. "PiS zmobilizował swój elektorat kampanią strachu" - uważa polityk PO.

wróć do artykułu
  • ~olka
    (2013-04-23 10:22)
    CO ZA BE...BIL
  • ~Dymany Donek
    (2013-04-23 11:39)
    A Szajsfeldowi to aż kopara opadła ze strachu. Człowieku nie czuj się bezpieczny - nastepne wybory się zbliżają
  • ~pisdzielec
    (2013-04-23 12:00)
    PO WYBORACH TO WY WSZYSCY SIĘ PO-SRACIE ZE STRACHU. SZKODA TYLKO, ZE W POLSCE NIE MA KARY ŚMIERCI BO WAS TRZEBA BĘDZIE UTRZYMYWAĆ W KOLONII KARNEJ DO KOŃCA WASZYCH DNI.
  • ~amen
    (2013-04-23 12:00)
    ten oszust robi w portki ze strachu,że niedługo straci tłuste koryto.
  • ~Iron Beret
    (2013-04-23 11:59)
    Tak, Szajsfeld, strach, przerażenie, koszmar. To prawda. Ale dotyczy to tylko takich drobnych szmaciarzy, kapusiów i złodziejaszków jak ty. Macie powody żeby się bać. Oj, tak.
  • ~Waldek
    (2013-04-23 11:58)
    Tylko baran z PO może gadać takie pierdoły, bezsensu zupełnie.
  • ~takisobie
    (2013-04-23 11:49)
    Beszczelnośc polityków PO nie zna granic.Dostosowali się do karygodnego i przebiegłego swiata polityki,w którym żyją miliony krzywdzonych i nieszczęśliwych ludzi- nie licząc miliony "unicestwionych" ofiar transformacji globalnej dla zysków i władzy."Kampanię strachu"tylko oni sieją.Czuję się"neutralny" i żadnej partii poza PO nie obawiam się .Mają media,mają narzędzia,które każdego mogą z...ć.Sposobów jest multum w dobie nastałych czasów TESLI,.Tylko takiego obrotu rzeczy Wielki Tesla się nie spodziewał a powinien?Znał przeciwników pazernych ,zdolnych do wszystkiego .Doświadczył wszystkiego najgorszego(Słowianin).
  • ~ces
    (2013-04-23 11:49)
    Straszenie PiS to strategiczny paradygmat zdobywania wyborców przez PO. Szejnfeld w straszniu Polaków PiS - em ma duże zasługi . Na złodzieju czapka gore.. stąd te brednie Szejnfelda .; Ta strategia PO oparta na kłamstwie, szyderstwie, pogardzaniu Polakami - słynny bluzg Bartoszewskiego o bydle - zaczyna się sypać. Czas odesłać PO do zbierania szczawiu, bo nas zagonią do strefy EURO, która jest w ruinie. Przyjęcie EURO to samobójstwo.
  • ~sed
    (2013-04-23 11:39)
    Ten PO-wiec jest dla mnie uosobieniem tego, co w PO najgorsze. Macher i obiecywacz, kretacz i propagandzista. Udawal fachowca od gospodarki, potem go odsunieto w dziwnych okolicznosciach. Teraz probuje wyjasniac po swojemu, on inaczej nie umie.
  • ~skowron
    (2013-04-23 11:36)
    Facet to TY masz strach ale w swoich oczach ze dobiora sie do Twojej D...
  • ~Sdziadek
    (2013-04-23 12:27)
    POpokazalo ze tym razem wyborow nie zfalszowano. Nie oplacalo się [dla jednego] nararzac na ryzyko[jak w walbrzychu i się wydalo. Uzyc ruskich serwerow tez się nie oplacalo!!!
  • ~Sdziadek
    (2013-04-23 11:34)
    PO pokazalo ze nie zawsze falszuje wybory!!! I przy ****** nie chcieli się narazac [moglo by się wydac jak w Walbrzychu] i brudzic rak!!! .Wprowadzic jedynie DOBROWOLNY 0,5% odpis od podatku na partje polityczne. Na podstawie deklaracji na taki odpis , mieli byśmy bierzacy sondaż i nie było by fałszowania wyborow [ogólnopolskich]
  • ~nn_
    (2013-04-23 11:32)
    Obowiązkiem każdego psa łańcuchowego jest to by szczekał jak ktoś obcy usiłuje wejść na podwórko, które uważa za swoją własność, więc szczeka.
  • ~ber
    (2013-04-23 11:32)
    Szejnfeld jak coś powie to wygląda jak przetrącony. Ten lowelas zaczyna się bać. Tak trzeba. Nareszcie trzeba tę niekompetentną hołotę , nieudaczników i oszukańców przegonić w wyborach. Razem z Paliknurem, do niedawna czolowym polityekiem PO. .
  • ~mak
    (2013-04-23 11:27)
    frekwencja wynosila 11% ,ostatnie wybory uzupelniajace to 3%,czyli frekwencja wysoka,poza tym ma ten pan racje ,wszyscy sie boja PO i glupot,mowiac delikatnie ktore ta partia wyrabia.
  • ~zelig
    (2013-04-23 11:23)
    Przecież PO wygrało tylko budując pozycję na strachu przed PiS! A teraz wszyscy widzą tego smutne efekty. Wiele osób głosujących na PO teraz wstydzi się swojego wyboru i żałuje. Ale czego można było się spodziewać, kiedy naszym krajem rządzą "goście", którzy nie są zainteresowani, aby tu było dobrze. Pilnują przede wszystkim własnych interesów. Tymczasem w Polsce coraz gorzej, ludzi ubywa, bezrobotnych i bezdomnych przybywa, o pracę trudno, starsi nie mają właściwej opieki. Brak perspektyw, jeśli Polacy znowu źle wybiorą.
  • ~pszów
    (2013-04-23 11:21)
    Zniewolony naród wyraził swoją opinie o władzy na śląsku. Ze strachu i głupoty zagłosował na PiS. Wojewoda pokazał środkowy ... mieszkańcom swojego okregu wyborczego i nie ma 102% dla PO i Szejnfelda. Ajwaj
  • ~Jan Stańczyk
    (2013-04-23 11:06)
    Szejnfeld nie był zbyt mądry ale ,żeby gadać takie głupoty to trzeba być naprawdę głupim albo chorym z nienawiści . Bo ludzie z Platformy tak mają , typowe wykształciuchy , bezmyślne !!!
  • ~emerytka
    (2013-04-23 10:21)
    oj będzie aj waj w PO jak wygra PIS!!!
  • ~Teresa
    (2013-04-23 12:05)
    Takie bzdury to wymyśla ktoś chory na umyśle. Naród ma dość okradania i kłamstw i nie chce juz kombinatorów mających za nic ludzi i Polskę.To koniec balu panno Lalu z PO. Na straszeniu Kaczyńskimi wygrała PO, ale teraz widać kto chce zniewolić naród, a nie jest to PiS.

Może zainteresować Cię też: