Niesiołowski: Przegraliśmy przez wściekłą kampanię w kościołach

| Aktualizacja:

Stefan Niesiołowski w swoim stylu ocenia porażkę PO w wyborach uzupełniających w Rybniku. Jego zdaniem, kandydat PiS zwyciężył tylko dzięki "agresywnej kampanii w kościołach".

wróć do artykułu
  • ~to jest
    (2013-04-23 17:04)
    debil
  • ~stop kanaliom
    (2013-04-23 16:26)
    a to niedobite łódzkie BYDLE.
  • ~moim zdaniem
    (2013-04-23 17:01)
    I znów się najadł szczawiu i mirabelek...
  • ~Nt.
    (2013-04-23 16:57)
    Czego tego czlowieka nie zamkna gdzies ponim widac ,ze jest nie normalny.Moze doprowadzic do jakiejs tragedi. Czego nie sprawdza czy on w domu niema jakich ladunkow wybuchowych .Oby nie bylo za pozno.
  • ~saa
    (2013-04-23 16:56)
    Jarosław Kaczynski Premier Rybnika i okolic.
  • ~Elena
    (2013-04-23 16:53)
    Niesiołowski przechodzi do Rodziny Ryja Palikota
  • ~autor
    (2013-04-23 16:52)
    DEBIL na SZCZAW !!!
  • ~Opinia Publiczna
    (2013-04-23 16:44)
    Tego parweniusza nie będziemy komentować.
  • ~Majka
    (2013-04-23 16:43)
    Wystarczy spojrzeć i wszystko o nim wiesz.
  • ~kik
    (2013-04-23 16:41)
    Nie poksazujcie tego psychola ,to chory człowiek wymaga natychmiast pomocy psychiatry i odosobnienia,kto na takie tasłatajstwo głosuje-debile?
  • ~sasha
    (2013-04-23 16:36)
    Nastroszył siem jak szczaw ujrzał by.
  • ~elf
    (2013-04-23 16:34)
    odwagi tzw. wierzący-niepraktykujący, przestańcie zyc w obludzie i zakłamaniu ,przestańcie chrzcić dzieci,przestańcie robic im tzw. I komunie,przestańcie robić bierzmowania,sluby,rozwody czy katolickie pogrzeby ,wystapujcie z KrK bo to organizacja mafijna tam nikt nie wierzy w tzw. Boga bo dobrze wiedza ,że on poprostu nie istnieje ,ten caly cyrk zwany wiara to wymyśł czarnych ,oni wam obiecują zycie wieczne a wy placicie.Apostazja może dać wam ulgę i prawdziwe szczęście ;;z cała rodziną wystąpiłismy ,każdy osobno najtrudniej jest pozbyć się pietna chrztu kto zna sposób ???
  • ~Rb.
    (2013-04-23 16:34)
    Siersc mu sie najezyla na lbie jak temu psowi co sie ma z drugim grysc.
  • ~Drzazga 101
    (2013-04-23 16:33)
    "Wściekła i agresywna kampania w kościołach"
    O Matko, i kto to mówi: V-Warchoł-współzałożyciel ZChN, jak mógł to se grywał z Kościołem, a teraz mu nie po drodze, to se pogrywa. To jest jednak zwykły gnojek, który wietrzy tylko skąd wieje wiatr i dokąd płynie prąd, żeby się załapać. Mam nadzieję, że wkrótce tym prądem spłynie jego trup, moralny oczywiście.
    Hej !-
  • ~Nt.
    (2013-04-23 16:29)
    Wsiekly stefek niesiolowski to czasami nie pochodzi z rodu MUZULMANSKIEGO???
  • ~madame de Pardieu
    (2013-04-23 16:24)
    moja babcia mówiła według siebie sądzę ciebie! no i wyszło szydło z worka wściekły osioł mówi o wściekłym kościele...
  • ~Tak trzymać Szczawiożerco
    (2013-04-23 17:00)
    jego analiza cieszy społeczeństwo.
    Czyli już P.O.przegrało wybory.
  • ~0lo
    (2013-04-23 16:23)
    Rybnik to przypadek??? a stefciu co z Elblągiem?? też niechcący PO wywalone od żłoba? domino ruszyło i zmiecie was wszystkich.
  • ~głupi leming
    (2013-04-23 16:22)
    Trzeba było przewieźć Niesioła do Rybnika i wypuścić z klatki , wtedy PEło wygrałoby agresywną kampanią . HAHAHA
  • ~znajoma życia
    (2013-04-23 16:18)
    Stefciu kto z Bogiem to Bóg z nim. Masz tyle lat że powinieneś o tym wiedzieć, bo już bliżej Ci dołka niż stołka.