Nowak pokazuje Tuskowi zegarek. "Żona powtarzała, że jestem durny..."

| Aktualizacja:

Sławomir Nowak tłumaczył się premierowi ze swoich zegarków. Donald Tusk wezwał ministra transportu po artykule we "Wprost". Tygodnik zarzuca Nowakowi, że jedna z firm obdarowuje go kosztownymi zegarkami w zamian za milionowe kontrakty na rzecz państwa. Minister zaprzeczył tym zarzutom w specjalnym oświadczeniu oraz podczas rozmowy z premierem.

wróć do artykułu
  • ~dar
    (2013-04-25 19:52)
    za radarki mam zegarki
  • ~look
    (2013-04-26 00:13)
    czemu oni maja takie betonowe twarze?
  • ~tak trzymaj Wiesiu 13
    (2013-04-25 23:54)
    ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-04-25 23:44

    Czy to relacja z własnego doświadczenia?
    Wydaje mi się, że twoja zawartość to mieszanka z jelita ze spermą.
  • ~taka prawda
    (2013-04-25 23:43)
    re mrowa,
    a co na to martusia krolowa Polski ?
    a prawdziwa obludna katoliczka, zamezna, ale plodzaca dziecko bynajmniej nie ze slubnym malzonkiem, rozwiedziona, pozujaca po smierci rodziców w kolorowych czasopismach, ale geba pelna frazesów...
    forsa sie konczy...3.5 melona to dla niej nie wystarcza...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-04-25 23:44)
    W jednym musze sie zgodzic z Antkiem.
    Tutka nie zawadzila skrzydlem o brzoze.
    Zawadzila o leb Macierewicz i zamienila
    zawartosc jego czaszki na zawartosc jelita grubego.
  • ~Ania z spod żyrandola
    (2013-04-25 23:46)
    Tusku pędż do Apteki które jeszcze funkcjonują bo wazeliny zabraknie twoim POpiecznikom i Przekrętasom
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-04-25 23:50)
    Poznam pana rzeźbiącego w glinie.
    Wiek i wykształcenie nieważne.
  • ~ciul z tobą
    (2013-04-25 23:56)
    ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-04-25 23:50

    Puszczam cie wolno . Nad wodospadem. Adrenalina pewna. I góowno i sperma ścieknie z ciebie.
  • ~SZPANER MINISTER (z PO ) .
    (2013-04-26 00:46)
    Chcial zaszpanowac t. zn. SZPANER MINISTER z PO !!!
  • ~mrówa1
    (2013-04-25 23:33)
    Nie kłam obrzydliwy padalcu. w dupie ci się poprzewracało z tego dobrobytu na państwowym garnuszku i jeszcze ci mało.Taki centuś ja ty, żyje tylko na krzywy ryj. p
  • ~jan.k
    (2013-04-26 02:00)
    tak koncza GLUPIE CWANIACZKI Tuskowego mafijnego landu ktory chwieje sie juz na wszystkie strony i przezorny dawny TW uciekac chce do Eurolandu bo tutaj POzostanie placz i zgrzytanie zebow o ile jeszce POzostaly nawet lysy zaczyna przebakiwac ze cos nie gra z budzetem zaczyna walic sie domek z kart ktory zgotowal Donald swym wyborcom i obiecal ze wszystko rozlozy na lopatki i udalo mu sie nawet przed koncem kadencji wynik swiatowy ZIELONA WYSPA w pelnym rozkwicie tylko dlaczego musza cierpiec za bezmozgowcow inni ktorzy mysla inaczej mafijnej osmiornicy koniecznie trzeba ucinac macki bo sa w stanie z rozpaczy wysadzic ten kraj czym predzej tym lepiej
  • ~naiwny
    (2013-04-26 06:51)
    Gratulacje dla żony za trafną opinię i zarazem pytanie co robi przy tym narcyzu ???
  • ~zegarmistrz tfuuuu-sk
    (2013-04-26 04:24)
    Buahahahahahahahahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahaahhaaha w twarze mlodym wyksztalconym z duzych miast. J***C do 67 i cieszyc sie z wybory.
  • ~dziadek
    (2013-04-26 06:57)
    Nowak na minisra ministerstwa mechaniki precyzyjnej
  • ~zegarmistrz
    (2013-04-26 06:31)
    Która godzina "panie ministrze"?
  • ~chłop
    (2013-04-26 07:30)
    Narcyz - lalus dupę umoczył. Coś zaczyna się sypać. Tusk - tupnij Q nogą.
  • ~gosc
    (2013-04-25 23:34)
    Nawet zona potwierdzila to co soba reprezentuje Nowak.
  • ~czarno widzę
    (2013-04-25 23:58)
    ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-04-25 23:44

    A czy ty to nie ten biesiadny Bronek żyrandol z pałacu? Coś mi go przypominasz.
  • ~kuba
    (2013-04-26 07:50)
    Tylko żona Go trafnie oceniła,ale po nich to spływa jak po kaczce!!!
  • ~Platforma-Oszustów
    (2013-04-25 22:29)
    Nowak ni PO-kazuj zegarków Tuskowi tylko doope Biedroniowi Bo na tym lepiej wyjdziesz