Marszałek z zarzutami: Jestem niewinny, nie odejdę

| Aktualizacja:

Marszałek Mirosław Karapyta nie chce już być Mirosławem K. - zezwala dziennikarzom na publikację jego nazwiska i wizerunku. A przy okazji oświadcza, że czuje się niewinny.

wróć do artykułu
  • ~hubal
    (2013-04-27 10:35)
    Po-wców i PSL-owców powinno się wypalać gorącym żelazem.
  • ~psl
    (2013-04-27 10:29)
    Śpi spokojnie, ma pełne poparcie SLD. Bury nie pozwoli ruszyć układu, pokazali tylko miejsce w szeregu.
  • ~Porzygać się można na sam widok
    (2013-04-27 10:20)
    tego wieprza.
  • ~koryto,koryto,koryto....... takie ścierwo
    (2013-04-27 10:19)
    winno wisieć i majtać odnóżami jako przykład totalnej degradacji człowieka...
  • ~Świnia jest ładniejsza niż to bydlę...
    (2013-04-27 10:17)
    ...
  • ~emeryt
    (2013-04-27 10:10)
    to szmata po stokrosc a nie polityk
  • ~cd
    (2013-04-27 09:54)
    Wszyscy niewinni, a najwięcej tych, którzy siedzą w więzieniach...
  • ~kiki
    (2013-04-27 08:53)
    zakochał się w mamaonie tak jak Sawicka he he he
  • ~polo
    (2013-04-27 08:51)
    Powiedz że to była pożczka jak u Nowaka zegarki i będzie ok Donek ci odpuści
    i jeszcze mówże jesteś durny(żona Nowaka) i wtedy wyrok ułaskawiający jak w banku
  • ~lolo
    (2013-04-27 08:46)
    Trzymaj się chłopie Sawicka niewinna ,Drzewiecki niewinny ,Chlebowski niewinny itd to dlaczego ty masz być winny
  • ~POlandia
    (2013-04-27 08:26)
    POsłuszni sędziowie uniewinnią go, tak jak Sawicką.
    No i pan Krótkapyta wystąpi do władz IIIRP o odszkodowanie w wysokości np. 3 milionów złotych.
    Tusk się zgodzi, Komorowski poprze, no i Krótkapyta kasę dostanie.
    Swoją drogą - jak straszliwie trzeba być zdesperowaną kobietą, lub jak bardzo pijaną, żeby oddać się tak odrażającemu wieprzowi!!!
  • ~m
    (2013-04-27 07:45)
    Tego wywiadu nie opublikuje żadna z telewizji na tzw. "zachodzie" totalnie kontrolowanym przez syjonistów, oczywiście polskie ścierwomedia wliczając.
    O tym, że Izrael stoi za zamachem na WTC i wieloma innymi zamachami terrorystycznymi, dawno już wiadomo - mówił o tym m.in, były prezydent Włoch Francesco Cossiga w wywiadzie dla Coriere Della Sera 30 listopada 2007 roku

    US Presidential Candidate Israel Did 911
  • ~wels5
    (2013-04-27 06:17)
    I tak to przez uporczywe przywiązanie do stołka p. Karapyty PSL poleci w parlamentarny niebyt.
  • ~pysk szmaty..... obłęd..... jaklim prawem
    (2013-04-27 03:51)
    takie gooooooooooowno może rządzić... Nie wierzę,że polscy chłopi są aż tak głupi...
  • ~przecież ten co się pyta o swoją karę
    (2013-04-27 03:27)
    wisieć powinien.
  • ~to takie śmiecie rządzą w Polsce....
    (2013-04-27 03:21)
    qwa qwa qwa qwa to się we łbie nie mieści... Ten głup nawet do czyszczernia butów się nie nadaje.
  • ~kara się pyta o swoją wysokość.....
    (2013-04-27 03:15)
    Skąd takie śmiecie się biorą ???
  • ~fajny kolo i równie fajny gość.........
    (2013-04-27 03:07)
    ...
  • ~Amato
    (2013-04-27 02:55)
    Pazerny chłopoman, bo z chłopami i chłopskąpartią nie ma nic wspólnego. Ciekaw jestem jak się to stało, że ten facet o fysis zwykłego bandziora spokojnie wrócił do żłobu?. Pamiętam jak walcowano Łyżwińskiego i Leppera, wtedy "niezawisłe sądy" nie widziały okoliczności łagodzących i skończyło się w wiadomy sposób. A tutaj posłuszny sąd uchyla nakaz prokuratury. Najbardziej ohydne jest to, że taki gość kazał się "obsługiwać seksualnie" i nie miał cienia wstydu!. On powinien złożyć nie tylko legitymację, ale przede wszystkim zawiesić swoje urzędowanie do czasu wyjaśnienia sprawy. Sytuacja podobna jak z prezydentem Olsztryna, też ciupciał za inne korzyści, nawet na jakiejś wieży czy innej budowli i w końcu odspawano go od koryta. Oto Polska właśnie, rządzona przez ludzi bez honoru, czci i wiary!
  • ~ktoś@@@
    (2013-04-26 23:34)
    Winny czy niewinny - tego nie wiem, to sprawa dla właściwych organów.

    Natomiast powstała KWESTIA: KOGO W TEJ CHWILI REPREZENTUJE MARSZAŁEK?
    SKORO WYSTĄPIŁ Z PSL-U, A NIE NALEŻY DO ŻADNEJ INNEJ PARTII, TO KOGO REPREZENTUJE?
    URZĄD MARSZAŁKA JEST ŚCIŚLE ZWIĄZANY Z UWARUNKOWANIAMI POLITYCZNYMI.
    MOJE ROZWAŻANIA SĄ CZYSTO TEORETYCZNE.

Może zainteresować Cię też: