Marszałek z zarzutami: Jestem niewinny, nie odejdę

| Aktualizacja:

Marszałek Mirosław Karapyta nie chce już być Mirosławem K. - zezwala dziennikarzom na publikację jego nazwiska i wizerunku. A przy okazji oświadcza, że czuje się niewinny.

wróć do artykułu
  • ~z ryjem w korycie =to jest władza
    (2013-04-26 13:23)
    Świnie same od KORYTA nie odejdą !!!
  • ~Mk
    (2013-04-26 13:27)
    ...a ktory "malozarabiajacy Polak" kiedykolwiek sie przyznal do winy ??? OK !!!
  • ~Tfu Tfu Tfu
    (2013-04-26 13:34)
    PSL - wiecznie nienasycone, pazerne chłopstwo.
  • ~visa
    (2013-04-26 13:39)
    Buhahaha - 'jestem niewinny' a przy KORYCIE DOBRZE SIE MAM!

    Tragedia co sie w tym POrabanym kraju dzieje!
  • ~afrikanner
    (2013-04-26 13:40)
    A gdzie znajdą drugiego takiego specjalistę. To jest elyta kraju, więc on nie możne tak sobie odejść. A obowiązki a te apanaże, to co pikuś?
  • ~lodzianin
    (2013-04-26 13:43)
    POWINIEN WYSTAPIC O ODSZKODOWANIE !
  • ~fPiSdu !
    (2013-04-26 13:46)
    "nie podam się do dymisji" -
    nikt cię nie będzie pytał.
    dostaniesz kopa w doopę i po sprawie.
    do pługa !
  • ~sokular
    (2013-04-26 13:46)
    Karykatura rodem z "Rancza".Kogo z wyborców on chce jeszcze reprezentować??? i dlaczego Sąd go wypuścił???czyżby tam jakiś rodzaj "układu"??? jeżeli tak to wyjątkowo obciachowy.
  • ~PiK
    (2013-04-26 13:49)
    Jednomandatowe Okręgi Wyborcze, trzeba zmienić metodę wybierania polityków!
    www.zmieleni.pl i Paweł Kukiz!
  • ~JM
    (2013-04-26 13:54)
    Skąd zaskoczenie,że nie chce odejść?.Ogólnie wiadomo,że chłopi są uparci.
    Zresztą ,od czsu Oleksego,jest moda na pójście "w zaparte'.Przeważnie
    wszyscy obwiniani ją stosują z dobrym skutkiem.Procesy toczą się latami
    i nic z nich nie wynika.I o to chodzi!!!
  • ~CHŁOP Z MAZUR
    (2013-04-26 13:57)
    przecierz to widać jest czysty jak WODA ŹRÓDLANA to zemsta POmatołów
  • ~Drzazga 101
    (2013-04-26 13:58)
    "A przy okazji oświadcza, że czuje się niewinny."
    O Matko, wiadomo, że we WSZYSTKICH pierdlach Świata siedzą sami NIEWINNIE skazani. Sąd mu przywalił ten areszt na pewno za ciężki chód po chodniku, albo co ?!
    Dwa lata temu prezydent Olsztyna też się zarzekał, że jest niewinny, jak nowo narodzone dziecię i też się trzymał rękami, nogami i zębami swojego - przepraszam za wyrażenie - STOLCA.
    Hej !-
  • ~vh
    (2013-04-26 14:01)
    Jakby odszedl to byloby jakby sie przyznawal!
    Walcz chlopie, walcz - jakbym mial dupe przyklejona do stolka to tez bym walczyl.
  • ~były wybora Tuska-Dyzmy
    (2013-04-26 14:15)
    znam gościa
    typowa skorumpowana morda z układami
    czyli tak jak czerwoni żyją w POlszewi
    wszystko dla krewnych,kolegów z układami,braci,wujków,szwagrów,cioci i babci oraz ich rodzin
    ale on to dopiero wierzchołek góry lodowej
  • ~karać karać korupcję
    (2013-04-26 14:20)
    A ktory kiedykolwiek do winy się PRZYZNAŁ ???
    Żal kasy stołka i nic nierobienia
  • ~XYZ.
    (2013-04-26 14:26)
    Walcz chlopie walcz cos przerznal nikt ci tego nie odbierze, po co same ci sie nadstawialy. Tak postepuje prawdziwy POLAK. Sami ci przynosili to brales. myslales ze to GRATYFIKACJE Przeciz z Pierdla tez niektorzy RZADZA. Na kaucje zlorzyli sie PRZYJACIELE.
  • ~realista
    (2013-04-26 14:34)
    A co w tym zwariwanym kraju jest NORMALNE ? jedynie to ze wszedzie sa sami SWOI. Prawo jest dla rowerzysty po PIWKU, Szybko Surowo i Nieuchronnie. Bo bandyci w wypasionych FURACH za wypadki po PIJAKU NIGAJA sie latami, w koncu wychodzi ze zabici sami sobie winni..
  • ~OHydny