Marszałek z zarzutami: Jestem niewinny, nie odejdę

| Aktualizacja:

Marszałek Mirosław Karapyta nie chce już być Mirosławem K. - zezwala dziennikarzom na publikację jego nazwiska i wizerunku. A przy okazji oświadcza, że czuje się niewinny.

wróć do artykułu
  • ~-
    (2013-04-26 17:56)
    To świńskie chamstwo .
  • ~niedługo będzie PO Polsce
    (2013-04-26 15:36)
    Zbóje i złodzieje tak sie rozzuchwalili za tego nierządu peło i spółka,że idą PO trupach,
  • ~JM
    (2013-04-26 13:54)
    Skąd zaskoczenie,że nie chce odejść?.Ogólnie wiadomo,że chłopi są uparci.
    Zresztą ,od czsu Oleksego,jest moda na pójście "w zaparte'.Przeważnie
    wszyscy obwiniani ją stosują z dobrym skutkiem.Procesy toczą się latami
    i nic z nich nie wynika.I o to chodzi!!!
  • ~CHŁOP Z MAZUR
    (2013-04-26 13:57)
    przecierz to widać jest czysty jak WODA ŹRÓDLANA to zemsta POmatołów
  • ~Drzazga 101
    (2013-04-26 13:58)
    "A przy okazji oświadcza, że czuje się niewinny."
    O Matko, wiadomo, że we WSZYSTKICH pierdlach Świata siedzą sami NIEWINNIE skazani. Sąd mu przywalił ten areszt na pewno za ciężki chód po chodniku, albo co ?!
    Dwa lata temu prezydent Olsztyna też się zarzekał, że jest niewinny, jak nowo narodzone dziecię i też się trzymał rękami, nogami i zębami swojego - przepraszam za wyrażenie - STOLCA.
    Hej !-
  • ~vh
    (2013-04-26 14:01)
    Jakby odszedl to byloby jakby sie przyznawal!
    Walcz chlopie, walcz - jakbym mial dupe przyklejona do stolka to tez bym walczyl.
  • ~były wybora Tuska-Dyzmy
    (2013-04-26 14:15)
    znam gościa
    typowa skorumpowana morda z układami
    czyli tak jak czerwoni żyją w POlszewi
    wszystko dla krewnych,kolegów z układami,braci,wujków,szwagrów,cioci i babci oraz ich rodzin
    ale on to dopiero wierzchołek góry lodowej
  • ~karać karać korupcję
    (2013-04-26 14:20)
    A ktory kiedykolwiek do winy się PRZYZNAŁ ???
    Żal kasy stołka i nic nierobienia
  • ~XYZ.
    (2013-04-26 14:26)
    Walcz chlopie walcz cos przerznal nikt ci tego nie odbierze, po co same ci sie nadstawialy. Tak postepuje prawdziwy POLAK. Sami ci przynosili to brales. myslales ze to GRATYFIKACJE Przeciz z Pierdla tez niektorzy RZADZA. Na kaucje zlorzyli sie PRZYJACIELE.
  • ~realista
    (2013-04-26 14:34)
    A co w tym zwariwanym kraju jest NORMALNE ? jedynie to ze wszedzie sa sami SWOI. Prawo jest dla rowerzysty po PIWKU, Szybko Surowo i Nieuchronnie. Bo bandyci w wypasionych FURACH za wypadki po PIJAKU NIGAJA sie latami, w koncu wychodzi ze zabici sami sobie winni..
  • ~OHydny
    (2013-04-26 14:34)
    Ojej... jednego złapali ...
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<<
    (2013-04-26 14:38)
    PYTAM DLACZEGO DO DZIŚ NIE DOSTAŁ ZARZUTÓW ZA AFERE TAŚMOWĄ NEPOTYZM - sawicki KTÓRY BIEGA PO MAFIJNYCH MEDIACH I GŁUPOTY OPOWIADA , PYTAM DLA KOGO DZIŚ JEST AUTORYTETEM NEPOTYZM - sawicki , CHYBA TYLKO DLA BURAKÓW Z PSL ...
  • ~PiK
    (2013-04-26 13:49)
    Jednomandatowe Okręgi Wyborcze, trzeba zmienić metodę wybierania polityków!
    www.zmieleni.pl i Paweł Kukiz!
  • ~ślepa kura
    (2013-04-26 15:40)
    Co to znaczy wypuścili z aresztu,bo wpłacił kaucję.Do cholery nakradli to mają z czego płacić.Wsadzić do ciupy i niech siedzią,nie ma tego, to tamto,sprawiedliwość musi wszystkich dotyczyć nawet politykierów.
  • ~fPiSdu !
    (2013-04-26 13:46)
    "nie podam się do dymisji" -
    nikt cię nie będzie pytał.
    dostaniesz kopa w doopę i po sprawie.
    do pługa !
  • ~soltys
    (2013-04-26 15:56)
    ciezko odegnac CHAMA od KORYTA
  • ~radna
    (2013-04-26 16:44)
    funkcji nie oddam wywiezc swinie taczka do CHLEWA tam swini miejsce CHAM
  • ~państwo lemingów
    (2013-04-26 17:49)
    Marszałek niewinny , Sawicka bardzo niewinna - w PO i PSL nikt nie jest winny ,to koalicja aniołów. Wszystkiemu jest winny PIS i Prezes .
  • ~urban
    (2013-04-26 17:49)
    jak ta stara Ku..wa SAWICKA została uniewinniona
    to czemu ten Rozbuchany CAP ma się czegoś lękać???
    niech żyje PLATFORMA !!! a złodziejom, gnidom,
    zbokom i gwałcicielom TUSK zapewni bezkarność
  • ~BUHAHA
    (2013-04-26 18:58)
    JESZCZE BEDZIECIE GO PRZEPRASZAC JAK SAWICKA

Może zainteresować Cię też: