Pełnomocnik rodzin smoleńskich już nie pracuje dla Beaty Gosiewskiej

| Aktualizacja:

Najpierw z usług mecenasa Rafała Rogalskiego uznawanego za autorytet w sprawach smoleńskich zrezygnował Jarosław Kaczyński, teraz w jego ślady poszła Beata Gosiewska.

wróć do artykułu
  • ~aldo
    (2013-04-27 04:34)
    a ktora to z modliszek Gosiewskich, jako prawdziwy katol mial dwie czy trzy?

    zalosne dno moralne !
  • ~Trzeba POznac zdanie II-giej strony !
    (2013-04-26 14:06)
    A ja widze , ze pismak usluzny -
    jest bardzo zadowolony i szuka sensacji
    wyolbrzymiajac swoje wyPOciny .
  • ~lojalnosc
    (2013-05-07 15:31)
    Nie musi firmowac wypowiedzi Macierewicza,ale nie moze lamac zasad etycznuch obowiazujacuch go jako adwokata i pelnomocnika tych rodzin.Dlaczego nie rozwiazal z nimi wspolpracy ,bo pozbawilby sam siebie niemalego szmalu?
  • ~józio z Krakowa
    (2013-05-06 20:35)
    GOSIEWSKI OSKARŻAJĄC PILOTÓW Z NIELĄDOWANIA W GRUZJI-W SMOLENSKU SAM SOBIE WYNAGRODZIŁ TO OSKARŻENIE-
  • ~bogdan west yorkshira
    (2013-04-30 15:41)
    tusk- jedż do niemiec i zostań,przecież tam będziesz dobrze czuł ,tam będziesz u siebie-rudzielcu...
  • ~alergik
    (2013-04-26 21:45)
    ~BABCIA KLOZETOWA2013-04-26 17:30
    CYNICZNA SZKODLIWA DZIAŁALNOŚĆ ... TO JAK NAZWAĆ TO CO ROBIĄ POMAGIERZY TUSKA
    ---
    rwij papier na kawałki i nie wychylaj się z kibla, bo ci brzoza zaszkodzi.
  • ~BABCIA KLOZETOWA
    (2013-04-26 17:30)
    CYNICZNA SZKODLIWA DZIAŁALNOŚĆ ... TO JAK NAZWAĆ TO CO ROBIĄ POMAGIERZY TUSKA
  • ~OHydny
    (2013-04-26 15:44)
    A czy to jest wogóle ważne ? Za skutki decyzji władzy, niezależnie od tego kto odpowiada, a kto się tylko przyglądał, zapłaci społeczeństwo które włądzę wybrało. W tym przypadku wymierne koszty są tylko dużo większe. Ale zasada będzie ta sama.
  • ~motek
    (2013-04-26 14:57)
    Gosiewska, bezczelna PiSda, chciała smoleńskiego pomnika przed pałacem:
    96 rąk sterczących z chodnika...
    To tyle o stanie psychicznym durnych spiskowców.
  • ~motek
    (2013-04-26 14:46)
    Nawet Rogalskiemu to za dużo PiSdzielczej głupoty...hehehe...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-04-26 14:45)
    Dzien dobry.
    Smieszny to kraj w którym rzad powoluje ekspertów do publicznej dyskusji z grupa inwalidów umyslowych i obalania ich chorych hipotez.
    Owszem, popelniono sporo bledów przy wyjasnianiu katastrofy a takze organizacji wycieczki wyborczej naszego ex prezydenta, ale to nie zmienia faktu, ze przyczyna tragedii jest bledna decyzja jaka w takich warunkach podjeli piloci Tupolewa.
    Inna kwestia co bylo powodem takiej decyzji, tutaj otwiera sie pole do wielu spekulacji, ale jedno jest pewne, gdyby nie uporczywe i wbrew rozsadkowi staranie sie o wyladowanie na tym lotnisku, gdyby pokierowano sie logika i odleciano na lotnisko zapasowe lub zawrócono do Warszawy, dzisiaj Macierewicz nie mialby pola do snucia swoich ponurych wizji a Lech Kaczynski dokonczyl by swojej kadencji kilka miesiecy pózniej.

    Dziekuje za uwage i milego dnia zycze
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-04-26 14:43)
    Ktora Gosiewska , zona czy ta ostatnia kochanka bez slubu koscielnego ?
    Obie brzydkie i paskudne ale ta istatnia ciemnota to "senator" PIS , q...
    Glupia i pazerna to pasuje do tej bandy !!!
  • ~TAK
    (2013-04-26 14:01)
    DEBIL ROGALSKI ZOSTANIE DRUGIM PEŁNOMOCNIKIEM JÓZKA BONKA - RADA ADWOKACKA POWINNA POZBAWIC GO UPRAWNIEŃ -ZA MEDIALNE WYPOWIEDZI -TO CO WIE ADWOKAT TO JEST ŚWIĘTOŚĆ-A TEN PAJAC TO TVN
  • ~poeta z sieci
    (2013-04-27 04:38)
    NABZDYCZONY KURDUPEL CI OBRAZ WYPACZY
    Prezes ci obraz wypaczy
    w przegrany wyśle cię bój,
    w kraj pośle rój podżegaczy,
    a każdy z g.…m ma słój.
    Zostawić po sobie raczy
    zębów zgrzytanie i płacz,
    a kraj ci zamknie na haczyk,
    jak tę sławojkę, jak sracz.
    Gdy znów uwierzysz w ten bałak, w ten chłam,
    tak tkliwie, żarliwie, na full,
    na własnej d…e (wnet) poznasz ty sam,
    że to był oszust i żul.
    Grosza pozbawi ciułaczy,
    jak jego kumpel, ten ksiądz,
    co stocznię zostawił w rozpaczy,
    szydząc z darczyńców i drwiąc…
    Bo taki los już sobaczy
    ludu, co łyka ten kit,
    a Wódz żołądek ma kaczy
    i nie wie, co żal, a co wstyd.
  • ~maria
    (2013-04-26 13:53)
    Jak to gra na dwa fronty --To trzeba sie pozbyc ..lEPIEJ POZNIEJ NIZ WCALE NAROBIAC SOBIE KLOPOTY ::::ZA DWA JEZYKI I NILOJALNOSC ___KOMU SLUZY I DLACZEGO PYTAM
  • ~dr Prawda
    (2013-04-26 13:52)
    "Komsomolskaja Prawda" wyjaśnia, że o istnieniu takiej tajnej instrukcji w 36. Specjalnym Pułku Lotnictwa Transportowego dowiedziała się od jednego z polskich dziennikarzy. Nie podaje jednak jego nazwiska.

    "W specjalnym pułku lotniczym, obsługującym VIP-ów, na krótko przed katastrofą pojawiła się służbowa, tajna instrukcja, zgodnie z KTÓRĄ SAMOLOT MOŻE ODEJŚĆ NA LOTNISKO ZAPASOWE TYLKO ZA ZGODĄ GŁÓWNEGO PASAŻERA" - przekazuje moskiewska gazeta.

    Według niej "jest zrozumiałe, skąd się wziął dokument - STAŁO SIĘ TO PO TYM, JAK DOWÓDCA STATKU POWIETRZNEGO ODMÓWIŁ WYKONANIA ROZKAZU PREZYDENTA POLSKI (LECHA KACZYŃSKIEGO) POSADZENIA SAMOLOTU W TBILISI W CZASIE WOJNY GRUZIŃSKO-POŁUDNIOWOOSETYJSKIEJ".

    "Komsomolskaja Prawda" zaznacza, że "przyjęcie takiego dokumentu zainicjowała kancelaria prezydenta Polski".
  • ~Nie lubia prawdy PISdzielce
    (2013-04-26 13:47)
    Szef kaze sluga robi.
  • ~azor
    (2013-04-26 13:46)
    no gosiewska to nie miała az dwóch pełnomocnikow
    a wiec się nie może tłumaczyć że miała nadmiar

    widocznie baba się uparła że gosiewskiego zgładzono za peron we wloszczowej
    a zamach przygotowała dyrekscja PKS-u bo strasznie stracili na biletach od casu wprowadzenia peronu q
  • ~antyRP IV
    (2013-04-26 17:14)
    Czy to ten co to pierdział helem.?
  • ~ewa
    (2013-04-27 09:21)
    Coz w tym dziwnego, kaczynski zrezygnowal to poslanka gosiewska tez. To warunek, ze bedzie na listach!!!