Tusk wydłuża urlopy macierzyńskie, politycy się cieszą

| Aktualizacja:

Politycy chwalą Donalda Tuska za wydłużenie urlopów macierzyńskich i zwiększenie środków na przedszkola. Oczywiście każde ugrupowanie mówi, że to właśnie postulaty tej partii spełnił szef rządu

wróć do artykułu
  • ~cici
    (2013-04-26 18:25)
    Agdzie te dziewczynki z malcamy znaidą prace a po drugie takie ustawy to wchodzą z nowym ROKIEM ŻADNA ŁASKA
  • ~Narod PL
    (2013-04-26 18:27)
    DRANI I OSZUSTOW MOC- udawac filantropa- a to zlodzieje i oszusci/ GDY GO W DU PE KOPNIESZ- PO - pusci // TUSK zwykly lajdak i oszust = szuja / UDAJE DOBROCZYNCE = HIENA- OD LAT - psu brat
  • ~Mama
    (2013-04-26 18:46)
    To co zafundował stresu tym matkom to płazem nie powinno ujść. Tyle. Mam w d... jego śmieszne gesty po fakcie.
  • ~Gienek
    (2013-04-26 18:58)
    Efekt może być tylko jeden spadek liczby urodzeń, jak przy wszystkich wcześniejszych wydłużeniach urlopów macierzyńskich. Tak to jest, jak u władzy zasiadają osoby, które nie rozumieją podstawowych mechanizmów ekonomicznych.
  • ~biedula od szczawiu
    (2013-04-26 19:26)
    A czy cieszy sie razem z nimi Niesiołowski ,któryy tak się zapierał wydłużenia urlopów matkom I kw, przy spotkaniu w Zielonej Górze.A wręcz je wyśmiewał ,zreszta wiemy co on POtrafi gadać.
  • ~lis
    (2013-04-26 19:48)
    no i krzywa donka rosnie az do 113%
  • ~lis
    (2013-04-26 19:53)
    no to chopaki z platformy zaczyna POwoli sie POjawiac na nasypach szczaw dalej w obroty niesiola i jego przewodnictwo ii do roboty bo jak zacznie gnic albo przerastac ,to nie bedzie takiego sm,aku
  • ~lis
    (2013-04-26 19:54)
    A JA MYSLALEM ze to takie trudne rzadzic temPOtom
  • ~lis
    (2013-04-26 19:57)
    czy to jest atak na 44bombelki ,to moze byc rekord swiata
  • ~TadF
    (2013-04-26 19:58)
    A co z matkami 4 kwartalu ubieglego roku? Co z matkami 3 kwartalu ubieglego roku?... tak mozna w nieskonczonosc. Skoro przyjeto konkretna date powinno sie tego trzymac! Nie mozna ciagle ulegac naciskom spolecznym, bo, o ile pamietam, socjalizm juz dosc dawno przeszedl w Polsce do historii (ale widac sie myle). Spoleczenstwo nasze chce kapitalizmu, ale o socjalizmie nie chce zapomniec... Tak sie po prostu nie da!!!
  • ~pingwin
    (2013-04-26 20:05)
    z czego co? Tuskowi potrzebny jest chwilowy sukces , zbuje i zlodzieje na smietnik historii.
  • ~ROJ
    (2013-04-26 20:11)
    RUDA ZARAZO NIE ZE SWOJEJ KIESZENI WYDLUZASZ TYLKO Z KIESZENIE CIEZKO PRACUJACYCH POLAKOW !!! WIEC SKONCZ SWOJA PROPAGANDE I PJAR!!!
  • ~Henio
    (2013-04-26 20:47)
    I tutaj, chociaż sie w wielu sprawach z nim nie zgadzam, Kaczyński ma rację. Tusk stwarza problemy, żeby je później PRowo rozwiązać. Lekcja dla kretynów.
  • ~moher
    (2013-04-26 21:09)
    A te paniusie to potem dostaną pracę od rządu?Czy jak to będzie?
  • ~czytelnik GW
    (2013-04-26 22:51)
    sral tusek sral i sie POsral
  • ~mmm
    (2013-04-27 07:53)
    Skoro to premier Tusk, rząd dają forsę na zasiłki macierzyńskie to stawiam następujące pytania:
    1/ Czy wszystkie dzieci w Polsce są równe ?
    2/ Czy wszystkie kobiety otrzymują otrzymują jednakowe kwotowo zasiłki macierzyńskie? - odpowiadam - nie.
    3/ Dlaczego zasiłki macierzyńskie są zróżnicowane - im rodzicom lepiej się powodzi tym zasiłek m. jest większy?
    4/ Dlaczego najbiedniejsze matki np studentki, kobiety nie pracujące w firmach, kobiety pracujące na gospodarstwach nie otrzymuję zasiłku macierzyńskiego? - przecież forsa na zasiłki idzie z budżetu.

    Skoro zasiłki macierzyńskie płacone są z budżetu państwa to:
    1/ kwota zasiłku macierzyńskiego powinna być jednakowa na każde urodzone dziecko j
    2/ zasiłek powinien być wypłacany każdej kobiecie mieszkającej w Polsce

    Pomijanie części matek szczególnie tych najbiedniejszych , różnicowanie wysokości zasiłków to rażące naruszenie Konstytucji - równości obywateli wobec prawa. to hańba dla polskiego ustawodawcy, kobiet w sejmie, polskiej lewicy (prawica ma na względzie swoje interesy które uzasadnia wielokrotnie powtarzanym kłamstwem co obecnie w Polsce doskonale widać)
    Tyko kto by się w Polsce Konstytucją przejmował. Zresztą tak ją napisano żeby co prawnik, nawet tzw konstytucjonalista, inaczej ją interpretował i naciągał do bieżących interesów.

    A przecież konstytucja powinna być zrozumiała również dla " ciemnego ludu" cymbały prawnicze!
  • ~power
    (2013-04-27 09:28)
    POczekajcie a jak Koalicja rządząca padnie przed głosowaniem w Sejmie ?
  • ~KPINA
    (2013-04-27 10:52)
    K... CZAS ZAKOŃCZYĆ TEN TEATR PEŁOWSKI
  • ~@ pingwin
    (2013-04-27 11:34)
    oj pingwin z ciebie to z ciebie prawdziwy Z...B... "U"... J... ortograficzny.
  • ~TG
    (2013-04-27 12:40)
    Gdzie pieniadze pracujacych emerytow! ktorzy wygrali srawe w Trybnale Konstytucyjnym, a nie chcesz placic tylko poniewierasz starcow PO sadach! Ryzy niemoto. Na komin!.