PiS wygrywa z Platformą. Ludowcy żegnają się z Sejmem

| Aktualizacja:

Portal ewybory.eu przeprowadził uliczny sondaż wyborczy. Wynika z niego, że z sukcesu mogłoby się cieszyć Prawo i Sprawiedliwość, które wyprzedziłoby Platformę Obywatelską. Trzecie miejsce dla SLD.

wróć do artykułu
  • ~gosc
    (2013-08-23 16:02)
    no i dobrze ,zwolni sie tysiace miejsc pracy gdzie beda mogli pracowac ludzie do tego wyksztalceni a nie pociotki lewusow PSL , a co do procentow paliglopka to nie wierze moglby miec przy dobrym dniu 2% i nic wiecej ,tak samo czerwona zaraza millera pzpr
  • ~ififi
    (2013-05-14 16:16)
    riki to z ciebie kawal gtlupola chama glupiego co tu jeszcze robisz wypad z tego kraju tfu
  • ~kasienka
    (2013-04-29 23:56)
    Tuscke PRECZ!!!
  • ~RIKI
    (2013-04-29 21:25)
    WODZ SEKTY NIENAWIDZACYCH BLIZNEGO NA USLUGACH ROSJI...

    Jarosław Kaczyński Hmmmmm... wodz narodu ???

    - SMIEERDZACY TCHORZ
    - PARANOIK PODEJRZEWAJACY WSZEDZIE SPISKI NAWET ZAGRANICA
    - wzrost gora 160 cm w kapeluszu
    - staruch, 62 lata
    - finanse zalatwia mamusia
    - nigdy w zyciu nie pracowal
    - nie uprawia sportów
    - nie robi zakupow
    - nie ma prawa jazdy
    - nie ma żony
    - ale ma braki w uzebieniu przednim
    - nie wie co znaczy prawdziwa rodzina
    - pozostaje w zwiazku jedynie z kotem
    - nie zna zadnego obcego jezyka
    - nie ma konta
    - nie uznaje demokracji I chce ja zniszczyc
    - nie uznaje instytucji panstwowych
    - nie uznaje praw wyborczych Polakow
    - im gorzej dla POLSKI tym lepiej
    - jest oszustem wyborczym
    - przy komputerze I pianinie tylko sie fotografuje
    - ma chorobliwa fobie dotyczaca podrozy nie tylko zagranicznych, do Krakowa tez
    - nie uznaje struktur państwowych
    - zagranica byl tylko raz
    - nie podaje ręki Prezydentowi
    - lamie z upodobanjiem prawo I konstytucje I nie chodzi do sejmu, CO JEST OBOWIAZKIEM POSLA bo ma ważniejsze sprawy.
    - lekcewazy bezpieczenstwo narodowe, odmawia obecnosci w tych waznych sprawach
    - ma poglady narodowo-socjalistyczne (NAZI)
    - nie ma dumy I godnosci, bo nadal kocha Rydzyka mimo ze nazwal jego blizniaka oszustem, jego bratowa czarownica a ich dom szambem
    - manipuluje smiercia brata I po trumnach chce isc do celu
    - ZADLUZYL POLSKE O 100 MILIARDOW ZL.W CZASIE PROSPERITY
    - chce wystawic na ministra finansow z-ce komendanta powiatowej strazy pozarnej pania Szydlo

    I ON CHCE RZADZIC POLSKA EKONOMIA I FINANSAMI???

    I on chce nam mówić jak ma wyglądać "nowoczesna polska"??? Z czym do czego??
    PRZECIEZ NIE NADAJE SIE NAWET NA NOCNEGO CIECIA W PODRZEDNYM BURDELIKU.
  • ~StJ
    (2013-04-29 13:06)
    Jedna jaskółka nie czyni wiosny!! Jeszcze nie nadeszło przebudzenie narodowe!! Prowo i Sprawiedliwość, żeby wyciągnąć POlskę z szajsu w jaki wpedziły ją rządy platfusów potrzebuje 55% POPARCIA!!!
  • ~jeż jeży
    (2013-04-29 11:44)
    Kto głosuje na RP - tam jest poseł z rozbojami na koncie. Wystarczy poguglować. G. mnie obchodzi fałszywy sondaż, zajmijcie się sawicką i immunitetami wszystkich złodziei i błaznów (3 wyroki za rozboje z użyciem broni w ruchu palikmiota) (sexafery w co drugiej partii) (ustawianie przetargów) (gigantyczna korupcja na niższych szczeblach administracji) (jak ma być dobrze w tym zas...nym kraiku)
  • ~Racjonalista
    (2013-04-29 09:31)
    Na całe szczęście nepotyści z PSL pożegnają się ze stołkami, na których im tak bardzo zależy.
  • ~hizumi
    (2013-04-29 07:53)
    No i dobrze chociaż tyle, że PSL by sie nie dostało..
  • ~no to co
    (2013-04-29 06:32)
    To przerażające że 30procent popiera mafię peowską!
    Obudź się POLSKO!!!
  • ~blee
    (2013-04-29 06:27)
    po przez likwidacje dzialek pojdzie na dno
  • ~fgsd
    (2013-04-29 06:00)
    Jestem socjologiem. Sondaż uliczny, to najmniej wiarygodny rodzaj badań i kropka.
  • ~jonas
    (2013-04-29 04:56)
    Miller ma szanse na Premiera i powiem,że nie było by to złe!
  • ~sowa
    (2013-04-29 04:47)
    PO rządząc fatalnie przez 6 lat otrzymuje jeszcze dobre poparcie,oczekujemy, że rodacy wreszcie przebudzą się i szkodnicy odejdą ze sceny politycznej, gratulacje dla PISu.Każdy następny miesiąc rządzenia tej koalicji pogłębia kryzys w naszym kraju,nie zauważa tej sytuacji kilka milionów obywateli,czas zacząć myśleć i przestać wierzyć GW i pozostałym przekaziorom,a PiS jeżeli chce odsunąć ten rząd od koryta musi energicznie pokazywać Polakom co nas czeka jeżeli nadal będą popierać kolesiostwo,prywatę,korupcję i inne plagi nękające nasze społeczeństwo.
  • ~konrad-ski
    (2013-04-29 04:17)
    Kaczysci jak sie dorwa do wladzy to tym razem zupelnie wykoncza Polske. Chcialbym to jednak zobaczyc (z daleka, t.j. z Kanady) bo to bedzie wesola zabawa jak cwanego "trampkarza" Tuska wsadza do aresztu wydobywczego i oskarza o morderstwo Lecha Wielkiego spoczywajacego na Wawelu.
  • ~Mossad albo FBI. !
    (2013-04-29 03:15)
    Mossad pomoze i Jarka zalatwimy ! Hej. !
    Troche ciezko bo Jarek nie chce krasc ale mu sie wmowi w iyddisz...ze nie rozumie ale komor czy sikor lub tusek szczekajom jak najete.
  • ~Parchy rzadzom !!!
    (2013-04-29 03:07)
    Nie ma sprawy : my parchy podsypiemy kasy i wyjdzie jak trzeba t. zn.
    P.O. IBER ALLES.
  • ~Mały
    (2013-04-29 02:27)
    Dlaczego kolonialiści nie płacą podatku ?
  • ~Dora
    (2013-04-29 02:20)
    Historia masonerii.
  • ~Am
    (2013-04-29 02:15)
    Kolonializm w XXI wieku.
  • ~Encyklopedia
    (2013-04-29 01:50)
    Definicja mafii.pl