PiS wygrywa z Platformą. Ludowcy żegnają się z Sejmem

| Aktualizacja:

Portal ewybory.eu przeprowadził uliczny sondaż wyborczy. Wynika z niego, że z sukcesu mogłoby się cieszyć Prawo i Sprawiedliwość, które wyprzedziłoby Platformę Obywatelską. Trzecie miejsce dla SLD.

wróć do artykułu
  • ~Leming
    (2013-04-28 16:19)
    Ankieterzy ustawieni byli pod kościolem i siedziba RM,guzik prawda,Kaczyński nigdy nie wygra wyborow w Polsce-może na Bialorusi lub na dalekim wschodzie..Wczesniej trafi do waeriatkowa i zostanie napoleonem.
  • ~Tara
    (2013-04-28 16:25)
    Dlatego spada bo POdczerwień za czasów niby rządzenia za bardzo sie zaczerwieniło jak i Świnskiemu Ryjowi
  • ~Lemingu, obudź się !!!
    (2013-04-28 16:28)
    Ludzie mają dosyć aferałów, lodziarzy i rozkradania Polski. To właśnie pokazuje dobitnie tendencja zwyżkowa PiSu.
  • ~rzetelne dziennikarstwo...
    (2013-04-28 16:33)
    wynik KNP w tym sondażu to 3,6%, czyli więcej niz PSL , a nawet nie wspomnieliście o tym ...
  • ~albert
    (2013-04-28 16:35)
    Ja się cieszę, że pis dojdzie do władzy bo wreszcie emeryci przestaną narzekać . Wszyscy dostaną godziwe emerytury a państwowa służba zdrowia będzie działała jak szwajcarski zegarek. Raj na ziemi.
  • ~hyzio
    (2013-04-28 16:39)
    po pierwsze nawet jeśli pis wygra wybory co mam nadzieję nigdy nie nastąpi, to i tak nie da rady rządzić w pojedynkę bo 40 % poparcia to oni nie uzbierają , więc musi mieć koalicjanta ale po aferach z Samoobroną i lpr-em wszyscy się boją że pisiory im założą podsłuchy albo naślą cba tak że kolejki chętnych może nie być, druga sprawa jest taka ,że prezydent nie musi powierzyć tworzenia rządu kaczorowi i na 100% tego nie zrobi a kaczor ze...sra się wtedy na miętowo
    po trzecie ewybory sonda uliczna, kwinto kto jest ? szopenfeldziarze jacyś
  • ~albert
    (2013-04-28 16:39)
    \AChłopkom miejskim to już dawno sie naleŻy odprawa z SEJMU
  • ~zbig
    (2013-04-28 16:40)
    Uliczny sondaż pewnie w Toruniu przed radiem Maryja
  • ~Gloria Perdenia
    (2013-04-28 16:42)
    Jestem dziwnie spokojny ze PiS nigdy, powtarzam nigdy władzy nie zdobedzie.
    Nawet gdyby jakims cudem wygrał wybory. Wszyscy pamieta co spotkało koalicjantów PiS z rozdania 2005. PiS u władzy to małpa z brzytwą.
  • ~wie lebny
    (2013-04-28 16:43)
    pis to tyfus a po to cholera
  • ~Pisior na Bicze (Bitch'e)
    (2013-04-28 16:46)
    Nie ma sie z czego cieszyc. Poza wyrazajacymi poparcie dla PiS-u, reszta to tepa trzoda, ktorej nalezaloby schowac dowody osobiste na czas wyborow.
  • ~ssAA
    (2013-04-28 16:48)
    czas na sektę z Pisuaru - powodzenia - chlopcy z Wtykanu już zacierają łapki (dzieśięcina, kolejne tanie świątynie nieco mniejsze od super taniej kopuły warszawskiej świątyni opatrzności bozej i oczywiście 3mln mieszkań czekają już na na wyznawców, reszta obywateli nie mających pochodzenia ze wschodu Polski precz do Irlandii lub do Raichu -
  • ~zimny lech
    (2013-04-28 16:49)
    podajcie ile moherowych beretów spod kościoła , po mszy zapytaliście ???
  • ~dgfrfgf
    (2013-04-28 16:51)
    a PO-idioci sawicka wasza mać.
  • ~szczery
    (2013-04-28 16:52)
    jedyna nadzieja zeby Polska przetrfala jako Panstwo i spoleczenstwo w powrocie PIS do wladzy irozliczenie liberalow aferalow
  • ~wielebny
    (2013-04-28 16:55)
    Ci goście już sie wypalili PO---uw-sd SLD PSL RP Ludzką krzywdą aferamy na skale światową
  • ~Gloria Pierdenia
    (2013-04-28 16:59)
    Ta rządząca elita to goreje od jej powstania ROBOTNIKA MA ZA NIC
  • ~tyle
    (2013-04-28 17:03)
    Te sondaże były robione obok siedziby TVN-u I G.W. Nikt o zdrowych zmysłach nie jest masochistą, aby popierać partie które zniszczyły nasz kraj.
  • ~oko
    (2013-04-28 17:05)
    Najwieksza radoscia będzie widok bezrobotnych dziennikarzy z TVP oraz widok trzody z obory Tuska i Piechocińskiego w pasiakach
  • ~SONDAZ Z OSTATNIEJ CHWILI
    (2013-04-28 17:14)
    Nowa Prawica JKM - 5,9 % !!!