PiS wygrywa z Platformą. Ludowcy żegnają się z Sejmem

| Aktualizacja:

Portal ewybory.eu przeprowadził uliczny sondaż wyborczy. Wynika z niego, że z sukcesu mogłoby się cieszyć Prawo i Sprawiedliwość, które wyprzedziłoby Platformę Obywatelską. Trzecie miejsce dla SLD.

wróć do artykułu
  • ~z sieci
    (2013-04-29 00:20)
    ~adik2013-04-28 23:47

    docent z IPN2013-04-28 23:21
    szmaciarzu nie zagłuszysz rzeczywistości .Sprawiedliwość sie budzi i te dyrdymały pisane przez ciebie nie są w stanie odwrócić biegu historii!!!
    My 30 latkowie dokończymy dzieło naszych ojców i tym razem oszukać sie nie damy.Bo wróg już kamuflaż zrzucił,tylko pozostało go wyłapać i pozbawić praw nabytych poprzez oszustwa.Tak też zrobimy!

    dddddddpppp


    Jedno jest pewne - nigdy więcej żadnej lipnej "transformacji ustrojowej"! Nigdy więcej żadnego "pokojowego przekazywania władzy" przy jakimkolwiek stole!
    Naród tym razem musi po prostu władzę przejąć! Wyrwać ją raz na zawsze, definitywnie i w całości z rąk oszustów i złodziei - a jeśli będzie trzeba - to wraz z paznokciami! Zgodnie ze starą fejginowską tradycją!!
    Trzeba przypomnieć im słynne wypowiedziane w Poznaniu słowa Cyrankiewicza i nadać im prawdziwe i jedynie słuszne w Polsce brzmienie: "Kto podniesie rękę na naród - temu naród tę rękę utnie!"
    I trzeba wobec winnych dopilnować zrealizowania tej zapowiedzi!
    Jest to nasze ostatnie słowo w tej materii i zmieciemy z naszej drogi każdego, kto ma zamiar nas przekonywać, że to wszystko, czego doświadczamy od rządzących nami od 24 lat bandytów, to tylko takie niewinne żarty, że "nic się nie stało" i że oni od teraz już się poprawią!
    Zmarnowali podstępnie i z premedytacją życie kolejnego pokolenia Polaków i żarty się skończyły raz na zawsze!
    Potraktujemy ich z całą powagą!
    Oni tylko co prawda "udawali" Umiłowanych Przywódców, ale my surowych i sprawiedliwych sędziów udawać nie będziemy!


    "(...) są idioci, którzy twierdzą, że nie ma niepodległej Polski, ale jest rosyjsko-niemiecki projekt. To ludzie z ZOO, z bezrozumnym antyrosyjskim kompleksem!"
    (Adam Michnik w wywiadzie dla "Komsomolskiej Prawdy" z 11 kwietnia 2011 roku)

    _________

    Ten sam Adam Michnik zapewnił nas, że Jaruzelski i Kiszczak to "ludzie honoru"!
    Nie wiem, na ile można ufać rekomendacji Michnika w takiej sprawie jak HONOR?
    Trzeba by stwierdzić ponad wszelką wątpliwość, że sam Michnik jest "człowiekiem honoru"!!!
    A z tym mo-mo-że-mo-że by-by-by-yć pe-pe-wie-e-en pro-o-ob-lem...
    Chyba że do komisji powołamy tamtych dwóch i na przykład Wachowskiego i Urbana...
  • ~NIEMCY ZROZPACZENI
    (2013-04-28 22:13)
    A OD NIEMCÓW W TYM JUŻ PRZYPADKU JAK INFORMACJA DO NAS DOSZŁA!
    JAK WYBIERZECIE BISKUPI MURZYNA ! TO NIE DOSTANIECIE OD NIEMCÓW CO DO CENTA! BO NAS JUŻ TU NIE BĘDZIE W TYM MOMENCIE!W POLSCE
    ZAPAMIETAJCIE TO SOBIE NA PAMIĘĆ BISKUPI INNYCH NARODOWOŚCI
  • ~NIEMCY
    (2013-04-28 21:47)
    MY NIEMCY !
    KSIĘŻULKOM W GŁOWACH SIĘ PO PRZESTAWIAŁO NA WYŻSZYCH SZCZEBLACH!
    OD TERAZ NIECH BUDŻET PAŃSTWA POLSKIEGO WAS UTRZYMUJE!
    A OD PODATNIKÓW WARA!
    NIEMCY TU W POLSCE NIE CHCĄ MIESZKAĆ!
    BO JEST WYSOKIE BEZROBOCIE I NIE MA PRACY!
    NIECH WASZE PANIUSIE MODNISIE WAS UTRZYMUJĄ! ALBO RZĄD POLSKI!
  • ~NIEMCY
    (2013-04-28 21:53)
    I JESZCZE JEDNO PANIUSIE KSIEŻUKÓW Z WYŻSZEGO SZCZEBLA!
    TERAZ PO WAS POJEDZIEMY!
    JAK MALO HAJSU CZYLI FORSY MACIE!
    TO WEŚCIE ROZWÓD I SOBIE BOGATSZYCH FACETÓW Z FORSO POSZUKAJCIE!
    PRZEPRASZAMY Z PORTFELEM!
    JAK NADAL JESTEŚCIE PAZERNE NA FORSĘ
  • ~aptekarz
    (2013-04-28 21:54)
    Wystarczy tak niewiele aby wszystkie POwskie szumowiny sraczki dostaly. I to jest wlasnie piekne. Przynajmniej wszystkie apteki w Polsce zarobia na srodkach przeciw biegunce.
  • ~poważny obywatel
    (2013-04-28 22:04)
    Jak długo jeszcze te nieprofesjonalne sondaże w ważnych sprawach??!

    Uliczny sondaż wcale nie jest na "reprezentatywnej" próbie - bo to miasto, młodsi wychodzą z domu częściej, itd. No i ten ogromny błąd 3%.

    W związku z tym poparcie dla PSL i PiS jest chyba większe, ale to wymaga PROFESJONALNEGO sprawdzenia!
  • ~NIEZNANY
    (2013-04-28 22:05)
    I JESZCZE JEDNO KSIEŻULKI !
    4 GRUPA SZYKUJE SIĘ DO WYJAZDU W ZAGRANICE DO ZAMIESZKANIA TAM,
    BO KSIEŻULKI NAM TU RZYĆ NIE DAJĄ! BO TU NAWET BY NIE BYŁO Z CZEGO
    ŻYĆ JAK WSZYSTKO BY WZIĘLI OD NAS!
  • ~biada wam
    (2013-04-28 22:07)
    Biada POlsce dzis,biada PO wyborach,biada bo PiS-bis IV RP bedzie a to mnie nie kreci. Biada ze w Sejmie istnieje i lewica i R.Palikota oraz ci "ludowcy"! Biada nie z tej ziemi...
  • ~NIEMCY
    (2013-04-28 22:09)
    OD TERAZ SUPERINTENDENTÓW BEDZIE UTRZYMYWAŁ BUDŻET PAŃSTWA!
    MACIE TERAZ DO POGADANIA Z PREZYDENTEM BRONISŁAWEM KOMOROSKIM!
    A ZAPOMIAŁEM DODAĆ I I BISKUPÓW
  • ~max
    (2013-04-28 22:16)
    RE uroil sobie ...ciebie sie POpie.rdolilo we lbie POmatolskim
  • ~Juliś
    (2013-04-28 21:43)
    30% dla PO? Za co? Za psucie państwa? To jakaś lipa.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-04-28 22:21)
    Bracia w Pisuarze..
    bez Smolenska ..
    Maciarewicz bylby nikim - moze siedzial by w Tworkach bo psychol i TCHORZ...
    - a taka celebryta...he he he - czyli mial motyw --przesluchac podejrzanego
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-04-28 22:23)
    Niech pisowcy najpierw splaca odszkodowania, które my podatnicy placimy za pomówienia
    Macierewicza z komisji weryfikacyjnej, za Porsche, drogie domy itd. agenta Tomka itd.
    Tego sie uzbieralo kilkanascie milionów, a do tego przeplacone miliardy za kontrakt gazowy
    podpisany przez pisowskiego ministra Jasinskiego. , dzialania pisowskiego CBA...itd.potem pogadamy
  • ~motek
    (2013-04-28 22:27)
    wiadomo już dawno że PIS teraz wygra wybory i sam Pan J.Kaczyński będzie rządził i rozliczał złodzieji z PO
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-04-28 22:32)
    Brawo PIS , Brawo Panie J.Kaczyński za zwycięstwo w nadchodzących wyborach .
  • ~hnm
    (2013-04-28 22:34)
    Cieszcie sie oszalale z nienawisci pisowcy,niedlugo bedziecie rzadzic
  • ~emigrant
    (2013-04-28 22:43)
    sadaze dla idiotow.Tak was karmia propaganda od kilku lat.Teraz chca poprostu zdyscyplinowac ludowcow ot i cala tajemnica sondazy.Jestem przekonany ze wybory sa falszowane i dopoki ktos ich nie zacznie pilnowac to nic sie w kraju nie zmieni
  • ~sędziowie zakonczyli koalicję
    (2013-04-28 22:45)
    sędziowie dwona ostatnimi wyrokami rozjechali koalicję PO PSL. Opozycja nie potrafiła. tak się robi historię. a właściwie z rządu robi się historię.
  • ~tak nam dopomóż...............
    (2013-04-28 21:46)
    To się musi zmienić,bo za tego nierządu mamy głęboką Białoruś na wszystkich szczeblach gospodarki, służby zdrowia,sądownictwa,szkolnictwa itd.
    Trzeba powołać do rządzenia ludzi kompetentnych,uczciwych,patriotów w 38 milionowym narodzie tacy są i na takich musimy postawić dla dobra Polski i Polaków.
  • ~By żyło się lepiej
    (2013-04-28 21:41)
    Dziwię się ludziom głosującym na sld przecież 2 razy rządzili i same afery i zniszczenie przemysłu

Może zainteresować Cię też: