Miller atakuje Gowina: Zachowuje się jak premier

| Aktualizacja:

Szef SLD uważa, że premier Donald Tusk nie ma innego wyjścia, jak wyrzucenie Gowina z rządu. Zdaniem Leszka Millera, minister sprawiedliwości podważa powagę państwa.

wróć do artykułu
  • ~JAN
    (2013-04-29 08:30)
    10 LAT Z FIZJONOMIĘ!
  • ~Zgredek
    (2013-04-29 09:02)
    Ocena Milera prawidłowa. Ale tylko Donek może podjąć stosowną decyzję i to do tego musi przewidzieć skutki. Co jest nie możliwe. Ideologia prawicy jest równie porażająca jak ideologia lewicy.
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2013-04-29 09:56)
    WIDAĆ JAK KOMUNISTYCZNY PAJAC MNIEJ-NIŻ - ZERO PRZEBIERA KOPYTAMI ABY BYĆ W KOALICJI Z MAFIĄ - tuska , MARZY SIĘ KOMUCHOWI
    STOŁEK W MAFIJNYM RZĄDZIE tuska ...
  • ~rising
    (2013-04-29 10:07)
    Do Zibi 10:56 PZPRowski przedstawiciel wybrany ze Slupska.Obiecywal tak samo jak Tusk sie zachowuje.Pomaga zwiekszac bezrobocie, wspiera zwyrodnialcow, ale dla swoich wyborcow PO-kazal Miller fige.Jak za komuny tylko stole i glebokie koryto u niego sie liczy. Region wyborczy ma w 4-rech literach. Wybierajcie tak dalej.
  • ~cenzura
    (2013-04-29 09:53)
    Cenzura w Telewizji Trwam .Nigdy nie pokazano tego filmu dokumentalnego o Rydzyku!

    Rydzyk chce helikopter! Oglądajcie!

    http://www.youtube.com/watch?v=2MZAMUrPuGQ

    48 minuta - Rydzyk chce żeby lądować helikopterem we własnym ogrodzie!!! Ludzie! Toż to szok!!!
  • ~PO-SLD-Palikot-PSL
    (2013-04-29 09:28)
    Palikot / SLD to tylko pseudo-opozycja, która ma za zadanie odwracać uwagę od PiSu.

    Palikot ZAWSZE głosuje tak, jak chce Tusk!

    Zwolennikami wydłużenia okresu pracy przed emeryturą (do 67 lat -- także dla kobiet) byli wszyscy biorący udział w głosowaniu posłowie PO i PSL. Wyjątkiem był poseł ludowców Eugeniusz Kłopotek, który jako jedyny z biorących udział w głosowaniu członków rządzącej koalicji nie opowiedział się za podniesieniem wieku emerytalnego (głosował przeciw).

    Rzecz jasna, DO RZĄDZĄCEJ KOALICJI W GŁOSOWANIU NAD USTAWĄ EMERYTALNĄ DOŁĄCZYŁ
    *** RUCH PALIKOTA ***


    Palikot ma stałe miejsce w Platformie Opętanych!
  • ~władza się "wyżywi"
    (2013-04-29 09:16)
    ~wyborca2013-04-29 08:53
    Już dokonałeś wyborów. I co z tego wyniknęło? Żyć na kredyt to i kretyn POtrafi. POmyśl głąbie o dzieciach "naszych"... nie Tuska. Co im ten fircyk w przykrótkich POrteczkach ze zjechanymi korkotrampkami zostawi. Może jakieś igrzyska... "kolejne". Ciebie to niemcy chyba w fabryce hełmów "odlali".
  • ~to jest prawdziwy kryzys
    (2013-04-29 09:14)
    RZĄD PISu z:Jarosławem Kaczyńskim, Antonim Macierewiczem, Ziobrą , Waszczykiewiczem, to był NAJLESZY RZĄD PO WOJNIE. Realizowął bardzo prosty program naprawczy dla POLSKI, program Piłsudskiego ; PRAĆ QRFY i ŻŁODZIEII - ten najprostszy program ze wszystkich programów. Teraz rządzi złodziej qrfa a świnie przy korycie.
  • ~cztery trefle
    (2013-04-29 09:09)
    Ale przebierasz nóżkami Millerku. Mizdrzysz się w wyścigu do koryta z Palikotem. Towarzyszu szmaciak a co tam wygadywaliście na plenum? Palikot ma chociaż wibrator, świński ryj i Kwacha... i to są atuty.
  • ~andrzej
    (2013-04-29 09:07)
    To wszystko przez gruba kreche ,że komunistyczne lewactwo jeszcze sie panoszy
  • ~KAZ
    (2013-04-29 09:03)
    Czekamy na polskiego Orbana. Szczęśliwi Węgrzy bo w końcu zrozumieli o co tu chodzi. Kawiorowe komuszki to powinni się cieszyć, że dekomunizacji nie było , a oni prą do władzy. To chichot historii.
  • ~opek
    (2013-04-29 09:01)
    na ministra sprawiedliwości sawicka.lojalna premierowi i marszałek sejmu.sawicka sawicka sawicka
  • ~lis
    (2013-04-29 09:57)
    lesio jestes zerem
  • ~wyborca
    (2013-04-29 08:53)
    Każdy rząd będzie lepszy niż PiS z:Jarosławem Kaczyńskim, Antonim Macierewiczem, Fotygą , Piotrowicz, Pięta, Kogut, Waszczykiewicz,Kuciński albo Adam Hofman.
  • ~GTA
    (2013-04-29 08:49)
    SLD nie musi filozofowac. Polityczne skrypty ma napisane jeszcze przez specow ze Zwiazku Radzieckiego. A tak po za tym niech najpierw SLD zdobeddzie wiecej glosow w przyszlych wyborach, bo tak to jest dzilenie skory na niedziwedziu
  • ~misz
    (2013-04-29 08:44)
    Miller marzy o jednym. Chce być przystawką Tuska., a najlepiej wicepremierem.Dlatego pluje na PiS, a mało krytykuje PO.
  • ~mmm
    (2013-04-29 08:40)
    Dobrodziej Gowin już się widzi na stołku prezydenta.
    Nie ma premier Tusk ręki do ministrów. Gowin to porażka
  • ~jan byl jasiem
    (2013-04-29 08:36)
    Ten synus dziadzi stalina dawno powi nien dydanć na galezi, a on w najlepsze chce rozdawc karty. hi hi
  • ~OLA
    (2013-04-29 08:29)
    TRUPY MATIUSZKI PZPR WYPADAJĄ Z SZAFY!
  • ~-
    (2013-04-29 08:17)
    Miler zachowuje się już jak przyszły koalicjant .Niedługo komuchy z PO i SLD połączą się . Nastąpi reaktywacja PZPR ,oczywiście pod inną nazwą , nad tą nazwą już pracuję jąkała ze GW.