Niesiołowski ostro w Radiu ZET zaatakował Naczelną Radę Adwokacką za skierowanie wniosku o dyscyplinarkę dla mec. Rogalskiego.

Reklama

Rada Adwokacka staje po stronie Macierewicza? To jest niepojęte, co to za ludzie w ogóle są? Zamiast podziękować mu za to, że broni honoru adwokatury i nie brnie w te kłamstwa, to Rada Adwokacka występuje w roli rzeczników pana Macierewicza? To niesłychane, to jest kompromitacja adwokatury - grzmiał poseł.

Jego zdaniem Rogalski nie zdradził żadnej tajemnicy swoich klientów. Odciął się od Macierewicza! - doprecyzował Niesiołowski.

Mocno dostało się także Adamowi Hofmanowi i Andrzejowi Urbańskiemu, którzy atakowali Rogalskiego.

PiS opluwa pana mecenasa Rogalskiego. Ten lizus, Hofman... Jakby była olimpiada dla lizusów, to Hofman i Urbański walczyliby łeb w łeb o złoty i srebrny medal. Oni dziś opluwają Rogalskiego - ocenił Niesiołowski.

Rogalski mówił głupio, źle i szkodliwie. I odłączył się i zaczął mówić mądrze. I za to ma być karany przez adwokatów, tak? Do spółki z opluwającym go panem Urbańskim, nie wiem co ten lizus w ogóle robi w mediach, który teraz wzywa do rozstrzeliwania. Coraz lepiej, coraz lepszy język Grzegorz Braun mówił o mordowaniu, teraz o rozstrzeliwaniu. PiS-owskie gwiazdy - mówił Niesiołowski, przypominając wczorajszą wypowiedź Urbańskiego, który powiedział, że należy rozstrzelać tego, kto przyprowadził Rafała Rogalskiego do PiS.