PiS oczekuje wyjaśnień od ministra Nowaka

CBA już zajmuje się sprawą ministra Sławomira Nowaka. Teraz wyjaśnień chcą posłowie. Prawo i Sprawiedliwość złożyło wniosek o zwołanie w trybie pilnym posiedzenia komisji infrastruktury, na której minister miałby wytłumaczyć się z relacji z firmami zarabiającymi na państwowych kontraktach.

wróć do artykułu
  • ~Drzazga 101
    (2013-05-08 12:45)
    "Szef resortu infrastruktury twierdził, że zegarki pożyczał od kolegi"
    O Matko, on jest głupszy niż na to wygląda, albo nas, Ludzieńków i Naród, ma za głupszych od siebie. Kolekcjoner ZEGARKÓW NARĘCZNYCH się znalazł, kuervas !
    Hej !-
  • ~Donald
    (2013-05-08 12:50)
    Zostawcie mojego Sławka w sPOkoju. Wara wam nie tylko od mojego syna, ale także od mojego ziomala!
  • ~DAV
    (2013-05-08 13:01)
    Jak ukradene pare aut, to tez później powiem, ze sobie pozyczalem i nara - he he he , a lemingowa prokuratura, sejm i policja w to bez słowa uwierzą - co ???
  • ~wolverine77
    (2013-05-08 13:41)
    Taak z tymi zegarkami to naprawdę żenada ...minister co zegarki pożycza może majtki też mu drogie pozyczają koeldzy...Boże jak można opinii takie bzdury w oczy wrzucac bez wstydu hahah zegarki pożyczał, kurde to wynika że tych zegarków kilka jest dzisiaj od zbysia se pożycze jutro od włodka bo inny kolor heheh
  • ~Bulba
    (2013-05-08 13:51)
    Twarz nieskalana myślą, ale kieszenie głębokie.
  • ~UZYTKOWNICY - DROG PL
    (2013-05-08 16:03)
    Dzis tylko ZLO- DZIEJE PATRZA na zlote zegarki- NORMALNI - cenia czas i ludzi i narod i kraj ? JEZELI NIE DOROSLISCIE - TUSK I NOWAK - DO RZADZENIA- to PO- ra ze PL - DWORA- tam - idiotom niet - miejsca- PLATZ ? Gdy sie biega za szmato i ma rozum szmaciany - to nie do POLITYKI - a kopac doly-- tam - placa uczciwie i mozecie ZEGARKI PO- KAZYWAC NIEBOSZCZYKOM- gdy sie dokopiecie do tych co nie mieli nigdy - takich chronometrow // MAMY DOSC = DEDBILI I IDIOTOW- Z RADARAMI - I BANDYCTWEM RZADU NA DROGACH
  • ~nas Rajna pis
    (2013-05-08 17:49)
    Błąd merytoryczny - pis OBSZCZEKUJE min. Nowaka . Ale to nic nowego . To samo robią wszystkie kundle przy budach mające za krótkie łańcuchy ! Błaszczakowi nawet kaganiec prezes zdjęli ...
  • ~Mamy premiera glupka !!!!!!!!!!!!!!
    (2013-05-09 02:37)
    Nowak jest glupszy niz ustawa przewiduje !!!

    TUSEK GO MIANOWAL !!!