Minister Nowak cieszy się ze śledztwa. "To mnie oczyści z kłamliwych zarzutów"

| Aktualizacja:

Sławomir Nowak wyraża zadowolenie z wszczęcia śledztwa w sprawie jego oświadczenia majątkowego. Minister transportu liczy na to, że prokuratura ostatecznie oczyści go z - jak pisze - kłamliwych i insynuujących zarzutów. Zdaniem Sławomira Nowaka śledztwo pozwoli w sposób bezstronny i definitywny wyjaśnić tę sprawę.

wróć do artykułu
  • ~Smuda
    (2013-05-22 20:22)
    A ja jestem Pan Tik Tak... :-}
  • ~ajax
    (2013-05-22 20:41)
    Przydupas ryżego matoła się cieszy, bo wie, że prokuratorzy i sądy w tuskmenistanie są rozgrzane.
  • ~Jurkal84.
    (2013-05-22 19:29)
    Polacy nie dajmy sie zwariowac czy nie widzicie ze jest to zwykly nalot p.t.zegarek.PiS juz sam nie wie jakiego swinstwa sie czepic aby ktorego kolwiek polityka skompromitowac.Co ma wspolnego zegarek do spraw polityki ? a jednak.Ja posiadam zegarek napewno o wiekszej wartosci bo jest to napewno jedenyny egz..w polsce i co z tego ?Tu chodzi tylko probe kompronitacji ale cholernie plytkiej.PiS-owie byle pretwkst jest dobry.Niech prokuratura raczej sie zajmie oszolomem od tworzenia bzdur o katastrofie Smolenskie.
  • ~POlandia
    (2013-05-22 19:30)
    Przychodzi minister Sławomir Nowak do firmy Curvis International, znanego miliardera Rusczyckiego i pyta się tegoż:
    - Czy można u pana kupić jakiś niedrogi zegareczek, taki powyżej 50.000 złotych?
    - Oczywiście panie ministrze, np. Rolex Daytona.
    - A ile on kosztuje?
    - Jak dla pana – to komputeryzacja toalet stacji kolejowej w Kaliszu.
    - A może coś droższego? Moja żona bardzo lubi być przy eleganckim zegarku…
    - Proponuję Patek Philippe Perpetual, który normalnie kosztuje 260.000 złotych, a jak dla pana ministra, to dorzuci pan do Kalisza jeszcze Gdynię i Rzeszów, no i zegareczek zaraz będzie błyszczał na pańskim pięknym przegubie…
    - To ja się decyduję na ten drugi…. Przetarg na Kalisz, Gdynię i Rzeszów ma pan już wygrany. No i za kilka miesięcy znowu będę u pana - mam w zapasie jeszcze kilkadziesiąt stacji kolejowych i toalet.
    - Zapraszam pana serdecznie, panie ministrze. Oto zegareczek. Proszę pięknie pozdrowić małżonkę i ucałować od nas dzieciaczki. Do widzenia.
    - Do widzenia…
  • ~małgosia
    (2013-05-22 19:35)
    ten pierd...malwersant zegarmistrz-bywalec nocnych klubów za potężną kasę -niejasne przetargi w tej chwili u pohanke straszy PiSem drań -trzeba przepędzić tych sk...nów z aferogennej peło
  • ~wt4t
    (2013-05-22 20:01)
    W razie czego wróci do swojej profesji chipendels-owania
  • ~jan.k
    (2013-05-22 19:52)
    Nowak nie jest jedyny debilnych ministrow jest duzo wiecej w tak doborowym towarzystwie czuja sie doskonale stad nagrodami sowicie sie wspieraja corki u kolegi wybitne specjalistki zatrudniaja banialuki opowiadaja smietanka na mecze chodzi i kombinuje co jeszcze mozna spieniezyc i na czym zarobic bo koniec tej ekipy coraz blizej nawet nie snilo sie ze az tak blisko a POtem???
  • ~Nagrzana sedzia - i wszystko jasne !
    (2013-05-22 20:01)
    No - no ... widze , ze jest pewien - hmmmm...
  • ~WIESOŁYJE REBIATA
    (2013-05-22 20:05)
    `cechą charakterystyczną Rosjan jest niePOskromiona i nie mijająca z wiekiem miłość do zegarków na rękę...aktywiści k o n s o m o ł u za bolszewicką czujność otrzymywali 2 a nawet 3 zegarki...n o w a k przebił pionierów radzieckich
  • ~Robnad
    (2013-05-22 20:37)
    "Minister transportu liczy na to, że prokuratura ostatecznie oczyści go"

    Boże, patrząc na tę nieskalaną rozumem mordkę?
    ty jesteś czysty jak łza.
    czy można karać głąba z racji POczęcia?
    POpłakałem sie ze wzruszenia, walnę sobie setę.
  • ~zegrmistrz gdański
    (2013-05-22 20:43)
    Nowak wie że włos mu z głowy nie spadnie.///gdyby badano przepływy kasy ze spólek skarbu państwa to mogło się skończyć fatalnie.Tak naród dostanie igrzyska a posłowie PO argumenty że sprawa jest a potem że była wyjaśniona.Stary numer z zasypywaniem afer przez PO.
  • ~mister
    (2013-05-22 19:25)
    zostawcie on jeszcze niewie co ma ,,jak się rządi to nie jest proste,
  • ~ślepakura
    (2013-05-22 20:57)
    Pan prokurator już czeka rozgrzany !!!
  • ~Romek
    (2013-05-22 21:22)
    Media czyli czwarta władza każdego potrafią zniszczyć jak sie uwezna.
  • ~m
    (2013-05-23 07:56)
    z kąd go stać nto wszystko ukradl narodowi Polskiemu bo sam nigdy nie pracowal
  • ~zegarmistrz
    (2013-05-22 21:42)
    czepiaja sie faceta. Przecietny dobrej klasy zegarek kosztuje ponad 10 tyz. zl. Roelx ponad 40 tys, Patek ponad 50 tys.. Nowak to biedaczyna
  • ~POpremieSKOK66
    (2013-05-22 22:27)
    KOLESIE POpaprane -PASIBRZUCHY ludzie rozlicza tych BYDLAKOW
  • ~ego
    (2013-05-22 22:48)
    Szkoda pieniędzy ,bo i tak będzie czysty jak łza
  • ~Ryszard
    (2013-05-22 23:03)
    W tym przypadku nie chodzi o zegarki ministra lecz o jego wiarygodność.Pytanie : Kto tu gra w głupa?
  • ~POwodzenia bidroń
    (2013-05-22 23:17)
    Nowak, oczyści to cię tylko lewatywa .

Może zainteresować Cię też: