"Wprost" o CBA i aferze o miliony dla sopockiego klubu. Nowak w tle

| Aktualizacja:

CBA chce, by prokuratura postawiła zarzuty o niegospodarność wielkich rozmiarów dwóm menadżerom państwowego koncernu. Jak podaje "Wprost" afera może pociągnąć za sobą także polityków PO.

wróć do artykułu
  • ~REKA RĘKĘ MYJE
    (2013-05-27 11:13)
    NOWAK NADAL MA SIĘ DOBRZE DZIWNA ZASŁUGA TASAKA .
  • ~CZERWONOMORDY
    (2013-05-27 07:06)
    DYZMA-NOWAK, CZYLI SKOMPROMITOWANY ORANGUTAN PLATFORMY PATOLOGICZNEJ.
  • ~gabka
    (2013-05-27 06:11)
    a co robi PiS z tym wszystkim bajzlem, spokojnie sie przyglada? o kurcze dobrze ze wyjechalam z tego rozkradanego w bialy dzien kraju , bo niedlugo wieksza czesc spoleczenstwa, ta uczciwsza nie bedzie miala szansy wykarmic swoje dzieci, Szkoda mi ich naprawde.
  • ~taaka jest prawda o PO.
    (2013-05-27 01:56)
    PO ,na czele z Tuskiem udowodnili Polakom ,ze kombinowac i Polskie Panstwo i Polakow potrafia najbardziej okantowac jak nikt dotad !

    Tylko zlodzieje i kombinatorzy maga ich popierac ,aby dalej grabic ,nikt wiecej.
  • ~Tonino
    (2013-05-26 23:50)
    Cóż to jest 11 milionów dla tych POmatolskich oszustów . Przecież ten ciemny naród to pokryje swymi rachunkami za energię elektryczną . Jak długo ONI jeszcze będą kraść ?
  • ~grzf+
    (2013-05-26 22:52)
    ciekawe!!!
  • ~NorvidNH
    (2013-05-26 22:33)
    Co to za żart?
    GDYBY POLICZYĆ ILE WŁODARZE WYDALI NA PUSTE STADIONY Z NASZEJ KIESZENI W KRAKOWIE CHOĆBY TO JEST MILIARD. I KTO BEKNIE --PEŁO???
  • ~apel
    (2013-05-26 22:25)
    kochane bracia Pełowiaki - hulaj dusza Piekla nie ma!
    Kradnijcie ile wlezie, Sprawiedliwość jest PO naszej, Jedynie Słusznej Stronie!
  • ~hehe
    (2013-05-26 22:03)
    Najwazniejsze ze PIS nie ma wladzy.. bo jakby mial to by zrobili kolejna afere za 8zlotych 15 groszy i bylby smiech na sali...
  • ~marcelek
    (2013-05-26 21:43)
    Komuno WRÓĆ!
  • ~rewrewr
    (2013-05-26 21:38)
    Należy szybko rozpocząć budowę zakładów karnych, po obaleniu PO zabraknie miejsc dla nowych penjonariuszy z PO PartiiOszustów i aferzystów
  • ~by żyło się lepiej
    (2013-05-26 21:38)
    Co tam aferki, media z liskiem postraszą 4 RP i donek się odbije z sondażami
  • ~wiatyk
    (2013-05-26 19:29)
    Bez łapówek, trotylu, afer, cmentarzy, kłamstwa, gangsterów i zamachowców ta bananowa trzecia republika po prostu nie może funkcjonować!

    Czekam więc tylko, aż Schetyna na cmentarzu wciśnie nafaszerowanego trotylem Tuska Drzewieckiemu do dupy w charakterze łapówki, a Brunon K. podpali lont!

    Brunon K. jako niepoczytalny zostanie oczywiście uniewinniony!
    O ile przeżyje wybuch?

    Bo że dojdzie do wybuchu - to pewne!

    Jestem przygotowany do udzielenia ostatniej posługi!
  • ~młody z PSL-u
    (2013-05-26 19:17)
    Platforma Oszustów się wali- i to mnie bardzo cieszy.Tak bym pragnął budząc się jutro z rana aby tych złodzieji już nie było w rządzie tylko w kryminałach.
  • ~alt
    (2013-05-26 18:35)
    O Mater Dei - czy na tą złodziejsko- aferalną hałastrę nie ma bata?
    Gdzie jest CBA, gdzie jest ABW, gdzie jest prokuratura?
    Ciekawe czy prze dwa lata zdołają roztrwonić cały majątek Polaków?
  • ~obserwer_1
    (2013-05-26 18:33)
    gdzieś wyczytałem że na kontach w rajach podatkowych tusk ma zgromadzone więcej pieniędzy niż putin. o putinie mówią że ma zgromadzone około 20 miliardów usd, ciekawe ile ma tusk?
  • ~warszawiak
    (2013-05-26 18:24)
    To dobrze że nie zapomniano o Kiljanie .Ten kolega Donalda to mistrz transferów środków z państwowych spółek.Jeszcze będzie o nim głośno.Do tych milionów należy dołożyć ponad 160 milionów wpompowane przez Totalizator na wyścigi koni na Służewcu.Biznes maił być rentowny po 2 latach a przynosi straty od 2008 roku.Miliony wydano na ekspertyzy i plany biznesowe.A wszystko żeby kontrolować tereny dla deweloperów.
  • ~ajax
    (2013-05-26 18:17)
    Co tam to tylko kolejna afera z udziałem Platformy Oszustów.Jak coś to rozgrzane sądy rozprawią się z tymi którzy ośmielili się ujawnić aferę.
  • ~okradany podatnik
    (2013-05-26 18:02)
    przecież mówili że będą kręcić lody to je kręcą - "pierwsza macherka" i "szef szefów" - wszyscy wiedzą o kogo chodzi
  • ~JOZEF BAK