"Wprost" o CBA i aferze o miliony dla sopockiego klubu. Nowak w tle

| Aktualizacja:

CBA chce, by prokuratura postawiła zarzuty o niegospodarność wielkich rozmiarów dwóm menadżerom państwowego koncernu. Jak podaje "Wprost" afera może pociągnąć za sobą także polityków PO.

wróć do artykułu
  • ~liniowy
    (2013-05-26 10:49)
    Jak będą uchwalać nową Konstytucję, to niech nie zapomną o godle.
    Biały Orzeł z głową skierowaną w prawo / nie lewo!/ siedzący na białoczerwonej piłce w białoczerwonej koronie z napisem Polska Gola!
  • ~Edd
    (2013-05-26 10:49)
    Banda krętaczy z PO!
  • ~Bąk
    (2013-05-26 10:57)
    gdzie nie spojrzysz tam przekręty robią kolesie ryżego wodzusia
  • ~Stokrotka
    (2013-05-26 10:58)
    POlacy nic się nie stało, POlacy nic się nie stało. Najważniejsze, aby ten kaczor nie doszedł do władzy !
  • ~Łowca bolszewickich w e s z
    (2013-05-26 11:00)
    `MIRO GRZECH RYCHO nowak MISIAK rosół TW ''Znak''=M.Boni TW'' Oskar''=tusk TW ''Leopold''niesiołowski-bohaerstwo z Poronina i wrzucenie koła od roweru na zaPOmniany omnik Władimira Ilijcza Lenina szybko zrekompensował bolszewickim braciom z UB-e zakapowawszy swoją narzeczoną -łączniczkę od ulotek antybolszewickich. -a zakapował tak skutecznie że sam opuścił areszt a biedaczka bita i gwałcona już nigdy nie była sobą...ot i cała PełO
  • ~ewa
    (2013-05-26 11:04)
    brak słów co b anda rządząca wyprawia
  • ~obserwer_1
    (2013-05-26 11:10)
    sławku to kwintesencja peowizmu. żigolak, model bielizny męskiej, sprzedawca smyczy do telefonów komórkowych zostaje ministrem. z góry można założyć że nic nie potrafi nic nie umie a ministrem jest żeby się nachapać
  • ~pozdrawiam
    (2013-05-26 11:14)
    Chcę aby wygrał Tusk i pogrążył PO na dno. Gospodarka kraju fatalna i będzie gorzej.
  • ~gośka
    (2013-05-26 11:15)
    Panowie z CBA, trochę wyrozumiałości, uczciwie to można się tylko garba dorobić, więc nie mieli wyjścia.
  • ~tadek
    (2013-05-26 11:20)
    Lody...lody bambinowe !!!
  • ~Ślązak - Nie Polak
    (2013-05-26 11:22)
    Negatywne emocje mnie rozsadzają. Dotyczy to PO, polityki w ogóle jak i tego bandyckiego kraju
  • ~pinokio
    (2013-05-26 11:24)
    a finansowanie czarnej mafii z panstwowej kasy to fiut ,a politycy PO sa poza prawem i dalej moga smialo dymac mamone .
  • ~reczek
    (2013-05-26 11:25)
    Pogrzebie siebie i PO tak. Propaganda już nie dociera do mózgu ludzi.
  • ~DYSZA
    (2013-05-26 11:26)
    Kto jeszcze popiera PO, to popiera sytuację bytową tysięcy głodnych dzieci i miliony ludzi żyjących w beznadziei. Zapoczątkowała ten nierząd SLD, a PO dokończyła.Ten kraj zgnił moralnie i gospodarczo.
  • ~ŻYD
    (2013-05-26 11:27)
    PO musi btyc u władzy tusk i jego przydupasy to wspaniali złodzieje i niech zniszczą iudeo-polonie do cna to poloczki sie może ockną i wezmo za kosy
  • ~janecki
    (2013-05-26 11:32)
    Czy Sawicka coś mówiła o lodach ? Czy CBA wyssało z palców.
  • ~wieczyk
    (2013-05-26 11:41)
    Ukochana partia PO i Tusk. Bronił mnie przed Kaczyńskim bo by mnie zamordował.
    Tak to była polityka. I mamy taki kraj !
  • ~bartek
    (2013-05-26 11:47)
    pogonić tę czerwoną bandę złodziejską z PO, okradają nasz kraj,ludzie biedują a oni tak jak Sawicka ciągle kręcą lody,ile jeszcze chcecie tolerować taką sytuacje ,wy ludzie i dziennikarze,którzy ciągle roztaczacie parasol ochronny nad tą kłamliwą ekipą,jestem cieka co na to ten pyszalłkowaty wiesio 13 bicz na pisory,głowa w kuble teraz pewnie,nie ma co powiedzieć na to
  • ~PW
    (2013-05-26 11:51)
    PO złodzieje kradną coraz zuchwalej .Wiedzą że ich czas dobiega końca, a tu trzeba zabezpieczyć byt swoich dzieci z pieniędzy podatników, wybudować im pałace.Tak złodziejskiego i tępego ugrupowania jeszcze Polska nie raczyła.
  • ~majstersztyk Tuska
    (2013-05-26 11:52)
    Zgadzam się ! Tusk uratował mnie przed śmiercią, Kaczyński by nas wymordował a resztę pozamykał do wiezienia. Skończyła się propaganda ?