"Wprost" o CBA i aferze o miliony dla sopockiego klubu. Nowak w tle

| Aktualizacja:

CBA chce, by prokuratura postawiła zarzuty o niegospodarność wielkich rozmiarów dwóm menadżerom państwowego koncernu. Jak podaje "Wprost" afera może pociągnąć za sobą także polityków PO.

wróć do artykułu
  • ~hehe
    (2013-05-26 22:03)
    Najwazniejsze ze PIS nie ma wladzy.. bo jakby mial to by zrobili kolejna afere za 8zlotych 15 groszy i bylby smiech na sali...
  • ~gabka
    (2013-05-27 06:11)
    a co robi PiS z tym wszystkim bajzlem, spokojnie sie przyglada? o kurcze dobrze ze wyjechalam z tego rozkradanego w bialy dzien kraju , bo niedlugo wieksza czesc spoleczenstwa, ta uczciwsza nie bedzie miala szansy wykarmic swoje dzieci, Szkoda mi ich naprawde.
  • ~taaka jest prawda o PO.
    (2013-05-27 01:56)
    PO ,na czele z Tuskiem udowodnili Polakom ,ze kombinowac i Polskie Panstwo i Polakow potrafia najbardziej okantowac jak nikt dotad !

    Tylko zlodzieje i kombinatorzy maga ich popierac ,aby dalej grabic ,nikt wiecej.
  • ~Tonino
    (2013-05-26 23:50)
    Cóż to jest 11 milionów dla tych POmatolskich oszustów . Przecież ten ciemny naród to pokryje swymi rachunkami za energię elektryczną . Jak długo ONI jeszcze będą kraść ?
  • ~NorvidNH
    (2013-05-26 22:33)
    Co to za żart?
    GDYBY POLICZYĆ ILE WŁODARZE WYDALI NA PUSTE STADIONY Z NASZEJ KIESZENI W KRAKOWIE CHOĆBY TO JEST MILIARD. I KTO BEKNIE --PEŁO???
  • ~apel
    (2013-05-26 22:25)
    kochane bracia Pełowiaki - hulaj dusza Piekla nie ma!
    Kradnijcie ile wlezie, Sprawiedliwość jest PO naszej, Jedynie Słusznej Stronie!
  • ~rewrewr
    (2013-05-26 21:38)
    Należy szybko rozpocząć budowę zakładów karnych, po obaleniu PO zabraknie miejsc dla nowych penjonariuszy z PO PartiiOszustów i aferzystów
  • ~by żyło się lepiej
    (2013-05-26 21:38)
    Co tam aferki, media z liskiem postraszą 4 RP i donek się odbije z sondażami
  • ~okradany podatnik
    (2013-05-26 18:02)
    przecież mówili że będą kręcić lody to je kręcą - "pierwsza macherka" i "szef szefów" - wszyscy wiedzą o kogo chodzi
  • ~wiatyk
    (2013-05-26 19:29)
    Bez łapówek, trotylu, afer, cmentarzy, kłamstwa, gangsterów i zamachowców ta bananowa trzecia republika po prostu nie może funkcjonować!

    Czekam więc tylko, aż Schetyna na cmentarzu wciśnie nafaszerowanego trotylem Tuska Drzewieckiemu do dupy w charakterze łapówki, a Brunon K. podpali lont!

    Brunon K. jako niepoczytalny zostanie oczywiście uniewinniony!
    O ile przeżyje wybuch?

    Bo że dojdzie do wybuchu - to pewne!

    Jestem przygotowany do udzielenia ostatniej posługi!
  • ~młody z PSL-u
    (2013-05-26 19:17)
    Platforma Oszustów się wali- i to mnie bardzo cieszy.Tak bym pragnął budząc się jutro z rana aby tych złodzieji już nie było w rządzie tylko w kryminałach.
  • ~Hej, kolęda, koolęda...
    (2013-05-26 16:56)
    Prezydent radzi premierowi: Wymienić nie tylko ministrów, ale i program
    ______________________

    Bul się buudzi,
    Tusk truchleeje,
    Cały nierząd obnażoony...

    Naród krzepnie...
    Lud mądrzeje...
    Zna granice ciemiężony!!!

    Niemało cierpiał, niemało,
    Żeśmy byli winni sami,
    Że stało się, co się stało
    Bo byliśmy idiotami!

    Podnieś rękę, Boże Dziecię!
    Błogosław krainę miłą,
    W dobrych radach, w dobrym bycie
    Wspieraj jej siłę swą siłą.
    Dom nasz i majętność całą,
    I wszystkie wioski z miastami!
    Odstanie sie, co się stało -
    Znów będziemy Polakami!
  • ~alt
    (2013-05-26 18:35)
    O Mater Dei - czy na tą złodziejsko- aferalną hałastrę nie ma bata?
    Gdzie jest CBA, gdzie jest ABW, gdzie jest prokuratura?
    Ciekawe czy prze dwa lata zdołają roztrwonić cały majątek Polaków?
  • ~obserwer_1
    (2013-05-26 18:33)
    gdzieś wyczytałem że na kontach w rajach podatkowych tusk ma zgromadzone więcej pieniędzy niż putin. o putinie mówią że ma zgromadzone około 20 miliardów usd, ciekawe ile ma tusk?
  • ~warszawiak
    (2013-05-26 18:24)
    To dobrze że nie zapomniano o Kiljanie .Ten kolega Donalda to mistrz transferów środków z państwowych spółek.Jeszcze będzie o nim głośno.Do tych milionów należy dołożyć ponad 160 milionów wpompowane przez Totalizator na wyścigi koni na Służewcu.Biznes maił być rentowny po 2 latach a przynosi straty od 2008 roku.Miliony wydano na ekspertyzy i plany biznesowe.A wszystko żeby kontrolować tereny dla deweloperów.
  • ~ajax
    (2013-05-26 18:17)
    Co tam to tylko kolejna afera z udziałem Platformy Oszustów.Jak coś to rozgrzane sądy rozprawią się z tymi którzy ośmielili się ujawnić aferę.
  • ~Cossa_Nosstra
    (2013-05-26 13:29)
    11 milionów zł to Tusk bierze na dzień dobry co dzień od czasu objęcia
    fuk_cji płemieła. PO-liczmy: 6 lat x 360 dni x 11 mln = ???
  • ~Jasnowidz
    (2013-05-26 13:09)
    Tam gdzie kasa tam ma łape Ojciec Chrzestny mafii. Ojciec to ma pomysły i jest w Polsce niewidzialny.Taka niewidzialna ręka co łapie kase . To chyba ten sam co miał pod sobą Amber Gold . Tak mi się wydaje jako jasnowidzowi. Jak zawsze niewidzialny i nikt go nie widzi. Ciekawe i to bardzo. Widocznie ma mocne powiązanie .A państwo polskie cały czas codziennie się zadłuża że nawet dojenie emerytów i uczciwych Polaków nic nie pomoże. Polacy uważajcie na kieszenie bo Ojciec Chrzestny i jego żołnierze są cały czas w terenie.
  • ~reczek
    (2013-05-26 11:25)
    Pogrzebie siebie i PO tak. Propaganda już nie dociera do mózgu ludzi.
  • ~lili
    (2013-05-26 15:12)
    to kłamstwo - Stefan N

Może zainteresować Cię też: