"Wprost" o CBA i aferze o miliony dla sopockiego klubu. Nowak w tle

| Aktualizacja:

CBA chce, by prokuratura postawiła zarzuty o niegospodarność wielkich rozmiarów dwóm menadżerom państwowego koncernu. Jak podaje "Wprost" afera może pociągnąć za sobą także polityków PO.

wróć do artykułu
  • ~praktyk
    (2013-05-26 12:21)
    Oni zawsze są w pogotowiu politycznym na zamówienie i tylko czekają na hasło ale jeszcze go nie było. Panie redaktorze, czy Pan może coś zrobić bez wiedzy swojego szefa - odpowiedź jest jedna słownie nic i nawet z pytaniem trzeba baczyć na swoją długość smyczy i tyle.
  • ~1963
    (2013-05-26 12:10)
    POwtórzę PO raz kolejny - niebawem zapełnią sie więzienia pełowską chołotą i jej złodziejskim nasieniem. POzdrawiam.
  • ~Observer
    (2013-05-26 12:18)
    Pan Premier musi jeżeli chce przetrwać oczyścić się z klienteli, która cały czas kręci sie koło niego jak muchy koło strupa, zresztą gdy tylko pojawił sie drobny powiew nowego już przygotowani są niektórzy aby przebrasować reje i takie niestety jest życie Panie Premierze.
  • ~majstersztyk Tuska
    (2013-05-26 11:52)
    Zgadzam się ! Tusk uratował mnie przed śmiercią, Kaczyński by nas wymordował a resztę pozamykał do wiezienia. Skończyła się propaganda ?
  • ~PW
    (2013-05-26 11:51)
    PO złodzieje kradną coraz zuchwalej .Wiedzą że ich czas dobiega końca, a tu trzeba zabezpieczyć byt swoich dzieci z pieniędzy podatników, wybudować im pałace.Tak złodziejskiego i tępego ugrupowania jeszcze Polska nie raczyła.
  • ~wieczyk
    (2013-05-26 11:41)
    Ukochana partia PO i Tusk. Bronił mnie przed Kaczyńskim bo by mnie zamordował.
    Tak to była polityka. I mamy taki kraj !
  • ~Stokrotka
    (2013-05-26 10:58)
    POlacy nic się nie stało, POlacy nic się nie stało. Najważniejsze, aby ten kaczor nie doszedł do władzy !
  • ~ŻYD
    (2013-05-26 11:27)
    PO musi btyc u władzy tusk i jego przydupasy to wspaniali złodzieje i niech zniszczą iudeo-polonie do cna to poloczki sie może ockną i wezmo za kosy
  • ~DYSZA
    (2013-05-26 11:26)
    Kto jeszcze popiera PO, to popiera sytuację bytową tysięcy głodnych dzieci i miliony ludzi żyjących w beznadziei. Zapoczątkowała ten nierząd SLD, a PO dokończyła.Ten kraj zgnił moralnie i gospodarczo.
  • ~Ślązak - Nie Polak
    (2013-05-26 11:22)
    Negatywne emocje mnie rozsadzają. Dotyczy to PO, polityki w ogóle jak i tego bandyckiego kraju
  • ~tadek
    (2013-05-26 11:20)
    Lody...lody bambinowe !!!
  • ~gośka
    (2013-05-26 11:15)
    Panowie z CBA, trochę wyrozumiałości, uczciwie to można się tylko garba dorobić, więc nie mieli wyjścia.
  • ~obserwer_1
    (2013-05-26 11:10)
    sławku to kwintesencja peowizmu. żigolak, model bielizny męskiej, sprzedawca smyczy do telefonów komórkowych zostaje ministrem. z góry można założyć że nic nie potrafi nic nie umie a ministrem jest żeby się nachapać
  • ~Łowca bolszewickich w e s z
    (2013-05-26 11:00)
    `MIRO GRZECH RYCHO nowak MISIAK rosół TW ''Znak''=M.Boni TW'' Oskar''=tusk TW ''Leopold''niesiołowski-bohaerstwo z Poronina i wrzucenie koła od roweru na zaPOmniany omnik Władimira Ilijcza Lenina szybko zrekompensował bolszewickim braciom z UB-e zakapowawszy swoją narzeczoną -łączniczkę od ulotek antybolszewickich. -a zakapował tak skutecznie że sam opuścił areszt a biedaczka bita i gwałcona już nigdy nie była sobą...ot i cała PełO
  • ~CZERWONOMORDY
    (2013-05-27 07:06)
    DYZMA-NOWAK, CZYLI SKOMPROMITOWANY ORANGUTAN PLATFORMY PATOLOGICZNEJ.

Może zainteresować Cię też: