Trzy osoby przeżyły katastrofę? Donos Macierewicza odrzucony

"Można uznać, że miała ona charakter plotki i na miejscu została zweryfikowana negatywnie" - tak prokurator wojskowy komentuje doniesienia o tym, że trzy osoby przeżyły katastrofę smoleńską. Antoni Macierewicz za odmowę sprawdzenia tej informacji doniósł na prokuratorów.

wróć do artykułu
 • ~.Q.....
  (2013-05-30 13:09)
  katastrofa moim zdaniem nie była wypadkiem a był to zamach stanu ,ponieważ samolot wyleciał z Polski a nie na odwrót ,pomimo nie sprzyjających warunków pogodowych gdzie inne samoloty radzą sobie z tym bez problemów i w dużo gorszych warunkach z podchodzeniem do ląndowania .Moim zdaniem chodziło o wywołanie konfliktów z naszymi wschodnimi sąsiadami kosztem lotu prezydentckiego który był lotem ważnym lotem.Moim zdaniem za tą całą aferą odpowiedzialna jest sieć komórkowa która ma duże możliwości i bardzo duże pieniądze na technologie i jakość z wykonaniem ,potrafią zakłucic przyżądy nawigacyjne po łączność radiową w eterze do naprowadzania samolotu aż poA biotechnologie przywołując do programu spraw w toku z przed 12 lat gdzie Ewa Dzrzyzga interweniowała w sprawie chłopaka który był ogłuszany przez sieć komórkową tracił przytomność i miał wywoływane różne stany po arytmie serca to tylko za sprawą wewnątrz usznych urządzeń radiowych zasilanych baterią jądrową bądź ciepłem ciała które się mieściły wewnątrz ucha nie do zauważenia gołym okiem gdzie lekarze laryngolodzy nie chcieli mu ich usunąć ponieważ byli opłacani przez sieć nie wspominając o firmie biotechnologicznej NIH która produkuje implanty wzrokowe i po zespoleniu tych instrumętów jest możliwość podglądu wizualnego .Takie urządzenia mogą się znajdować nawet w niedalekiej odległości od głowy np zagłówek fotela i mieć mechanizm autodestrukcji w razie gdyby nie uległy spaleniu jest to bardzo prosta technologia dla ludzi znających się w tym temacie.Są to przestępstwa nawet z lekarzami nie mówiąc że i w rządzie może mieć miejsce ,na trzy katastrofy lotnicze z udziałem polityków i wojska w tym kraju.Są to duże pieniądze za które można regulować nawet politykę kraju i ustroju.Moim zdaniem za podejrzeniem powiniśmy brać lekarzy prezesów firmy komórkowej i techników zajmujących się nie legalnymi procederami jak np z tym chłopakiem moim zdaniem że coś by w tej sprawie ruszyło BOR ABW i inne organy powinni zainteresować się firmą zrobic komisje i zobaczyć jakie są wykorzystywane częstotliwości i do jakich celów wraz z cept i par w celu co się propaguje ??? z mojego podejrzenia za tym stoi Gerą-Pikulską Klaus Hartmann z pozostałym zarządem myśle że coś by w tej sprawie ruszyło i wiele przestępstw by ujrzało światło dzienne.Taką jakość wykonania można przeprowadzić praktycznie doskonale i bez dowodów i przy tym zabijając setki ludzi i pogrążyć naród i wywoływać konflikty.A może samolot casa to tylko prpróba dla podobnego lądowania dla ekspertów.
 • ~,kjyrkjhtd
  (2013-05-29 08:46)
  Leczyć, leczyć...
 • ~gt5
  (2013-05-28 15:27)
  oczywiście ga-łgan nie odszczeka swoich bredni, że "relacje były wiarygodne", tylko wypuści nowe.
 • ~re marian
  (2013-05-28 09:10)
  w czasie katastrofy Macierewicz byl kolo Smolenska ,,ciekawe czy PRZYPADKIEM" PO wiadomosci o DZIWO NIE POJECHAL NA MIEJSCE KATASTROFY TYLKO W POSPIECHU Z TAMTAD WIAL
 • ~marian
  (2013-05-28 07:35)
  To też jest dowód na to, że ci którzy winni być przy ekshumacjach ale i na lądowisku smoleńskim - tam nie byli, a wiec są współwinni - zamachu smoleńskiego na Naszego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Sołdacka prokuraturo wojskowa - nie wywiniesz się od odpowiedzialności za współ uczestnicto w mataczeniu w śledztwie smoleńskim.
 • ~moim zdaniem
  (2013-05-27 23:40)
  Ciekawe co jeszcze ten debil wymyśli? Jeszcze nie była przerabiana wersja z Talibami z Klewek.
 • ~Emeryt
  (2013-05-27 23:34)
  Macierewicz to świr.
 • ~liczą się tylko fakty
  (2013-05-27 23:14)
  Na miejscu tragedii, natychmiast po "katastrofie", nikt z Polaków nie mógł niczego zweryfikować !!!

  Według WPO w Poznaniu "prokuratura ustaliła, że informacja o możliwości przeżycia katastrofy przez trzy osoby była niewiarygodna. - Można uznać, że miała ona charakter plotki i na miejscu została zweryfikowana negatywnie".

  Kto z Polaków (funkcjonariuszy BOR, dyplomatów, śledczych, biegłych z PKBWL) weryfikował na miejscu tragedii, natychmiast po "katastrofie" informację o trzech osobach które przeżyły upadek tupolewa?? Przecież teren po "katastrofie" został natychmiast otoczony szczelnym kordonem przez rosyjskie specsłużby (FSB, FSO, łącznie z żołnierzami Specnazu które znalazły się tam oczywiście przypadkowo) skutecznie uniemożliwiając przez parę dobrych godzin (nawet płk E.Klich musiał pod bramą lotniska Smoleńsk-Siewiernyj sporo czekać na wpuszczenie) dostęp Polakom (poza ambasadorem tytularnym w Moskwie szpionem Turowskim, ambasadorem w Moskwie Bahrem) dotarcie do miejsca smoleńskiej masakry !!
 • ~tele-wic
  (2013-05-27 21:13)
  Jedna z tych osób to na pewno sam Macierewicz., Wiedział o możliwości katastrofy, więc pojechał pociągiem. Tylko skąd on miał tę informację??
 • ~janusz
  (2013-05-27 20:27)
  A czy prokuratura posiada jakąś dokumentację JAK TE PLOTKI WERYFIKOWANO? Jak mi wiadomo prokuratura nie posiada zadnej dokumentacji na ten temat. I oto chodziło Macierewiczowi !
 • ~nas Rajna pis
  (2013-05-27 19:42)
  Czyli jedyna słuszna wersja kaczystowsko- antosiowych fantasto-oligofreników brzmi tak : " Tusk powiadomił Putina o wycieczce Jego Mlaskalności. Putin pojechał do Smoleńska i wlazł na brzozę przed lotniskiem z wyrzutnią Stingerów i kałachem. Odstrzelił Tupolewa rakietą , a potem zlazł na ziemię i z kałacha podobijał niedobitków . Dodatkowo kazał nad lotniskiem "zrobić mgłę" , pogasić lampy i popsuć aparaturę . I to z grubsza tak by wyglądało . REASUMUJĄC ; prawdziwa prawda jest jak MEDIA MARKT. NIE DLA PISOWSKICH IDIOTÓW !! Chocby takich jak prezes , czy Maciorewicz. ( zakuty łeb - z urzędu) oraz szczekające w/g ich partytury kundle !
 • ~destroyer
  (2013-05-27 19:26)
  IDIOTA!!!
 • ~elf
  (2013-05-27 19:01)
  A p. MACIAREWICZ co ? chory czy pomroczność , bo SIANIE IDIOTYZMÓW TEZ POWINNO MIEĆ UMIAR .
 • ~nas Rajna pis
  (2013-05-27 18:59)
  I bardzo dobrze ! Niech naród popatrzy jak naprawdę wygląda mentalność , wiarygodność i uczciwość tego ober prawego i sprawiedliwego .
  Ale jak to w życiu - im większy złodziej tym głośniej krzyczy " łapać złodziej" .
  A że Jarek ma w tym wieloletnie doświadczenie- rzecz powszechnie wiadoma !
 • ~Met.
  (2013-05-27 18:52)
  Trzy osoby przezyly ale Rusaki ich zakatrupili zeby nie bylo swiadkow.Nie wierze Rusakom..
 • ~nas Rajna pis
  (2013-05-27 18:29)
  Już dawno temu u Maciorewicza nie wyleczona do końca "kacza grypa" ewoluowała w zakażna odmianę "kaczej paranoi. Podatne na nią są organizmy najbardziej tępe , prymitywne i odporne na rzeczywistość i niezbite fakty. No i Antek oraz jego słuchacze spełniają te kryteria dokładnie ! A szczepionki - wciąż nie ma.
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2013-05-27 16:54)
  Znowu mi się POrąbało, jestem za, a nawet przeciw PO i Tuskowi . Co mi się porobiło?
 • ~Rts.
  (2013-05-27 16:50)
  ~Re~dlaczego podatnicy maja utrzymywac.Ty CAPIE RUSKI dalej tego nie rozumiesz bo masz welbie mozg swini. I ztakimi oszolomami i zlodziejami jak ty to Polska nieda sobie rady.
 • ~xyz
  (2013-05-27 16:44)
  Blasik byl w kokpicie i powiedzial do pilota : " Co sie stawiasz chlopcze " . Jest nagranie .
 • ~świata ta przygłupia katastrofa
  (2013-05-27 16:38)
  lotnicza pod Smoleńskiem wogóle nie interesuje i tak naprawdę śmieją się z Polaków,że są tacy głupi...