Streżyńska wraca do polityki. Wstąpiła do stowarzyszenia Wiplera

| Aktualizacja:

Anna Streżyńska, była szefowa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, wraca do polityki. Kobieta znana z twardej wojny, jaką wydała telefonicznym gigantom, zostanie wiceprezesem stowarzyszenia Przemysława Wiplera.

wróć do artykułu
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-06 22:43)
    Czy jakiś chopak mnie pokocha ? Pokocha w POPO .
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2013-06-06 21:04)
    ~azerty2013-06-06 19:44

    A TYM WRÓBLEM JESTEŚ TY
  • ~janecki
    (2013-06-06 18:57)
    Szeroki liberalizm a zwłaszcza gospodarczy nie sprawdził się. Kryzys będzie gonił kryzys. Nie może być tak, ściśle mała grupa ludzi ma pieniądze a pozostali z brakiem pieniędzy.
  • ~stach
    (2013-06-06 19:02)
    Panie Wiper niestety czas w lewo się zaczyna i będzie nieunikniony. Nawet Tusk to zauważa dopiero teraz. Niestety trzeba bogatym trochę zabrać pieniążków na dół.
    aby były w obrocie. Brak na dole pieniążków powoduje zwolnienie gospodarcze.
  • ~=MELA
    (2013-06-06 19:15)
    RZECZPOSPOLITA POLSKA NIE PASUJE DO UNII EUROPEJSKIE -REPUBLIKA POLSKA -I KONIEC DYSKUSJI O PRL=BIS I RZECZYPOSPOLITEJ Z KOLEI KTÓREJ PRZEZ SĄSIADÓW =WROGÓW SZARPANEJ/."JAK KAWAŁ SUKNA'/./
  • ~m
    (2013-06-06 19:15)
    nastepna zydowska banda się szykuje do koryta POLACY glosujcie na POLAKÓW inaczej zginiemy na parte nardowe
  • ~wieliciel bloody donka
    (2013-06-06 20:24)
    Re: "porażka" popatrz na siebie w lustrze szmaciarzu. Jak ty wyglądasz??? rozpacz!!!.
  • ~Pan ChWK
    (2013-06-06 19:29)
    Rosyjskie serwery dzielnie czuwały nad bezpieczeństwem ostatnich wyborów. Teraz czas wykonać kolejny wielki krok w rozwoju demokracji - wprowadzić głosowanie telepatyczne.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-06 19:42)
    Gadanie nic nie kosztuje, PiSowski cyniku.
    Komiczna inicjatywa bylego pisdzielca. I jescze ta wiara w zamach. Hehe.
    Hmmm...
    bezdzietna poslanka Krystyna Pawlowicz, dzialajac pod przywództwem równie
    bezdzietnego prezesa Jaroslawa Kaczynskiego, nasmiewala sie z jalowosci zycia poslanki Anny Grodzkiej, która przed laty splodzila syna..
    K...a, tego nawet Amerykany w kinach nie graja! )))))))))

    Hel + trotyl...pustosza mozgi mocherowych rozmodlonych polaczkow
    wyborcow PIS komuny
  • ~Zgredek
    (2013-06-06 19:42)
    ~stach2013-06-06 19:02
    Panie Wiper niestety czas w lewo się zaczyna i będzie nieunikniony. Nawet Tusk to zauważa dopiero teraz. Niestety trzeba bogatym trochę zabrać pieniążków na dół, aby były w obrocie. Brak na dole pieniążków powoduje zwolnienie gospodarcze.

    Krótko, celnie. Dobry komentarz - tylko nie mogę darować PZPR/SLD sprzedania kraju Watykanowi, a nowej lewicy nie widzę. L. Miler, to dobry zarządzający, ale czy da on radę w latach 2014/15, tak jak dał radę w latach 2002/4?
  • ~azerty
    (2013-06-06 19:44)
    WRÓBLE ĆWIERKAJĄ, ZE TO JEST CELOWE WYJŚCIE WIPLERA Z PISU I DOGADALI SIĘ Z KACZYŃSKIM, ŻEBY W TEN SPOSÓB ODEBRAC GŁOSY PO. Po wyborach Wipler wraca do PISu!!!
  • ~wyborca
    (2013-06-06 21:12)
    Nareszcie pojawiła się rozsądna alternatywa dla wielu młodych Polaków, którzy odbiorą władzę krętaczom i oszukańcom, którym wydaje się że na stałe przykleili się do koryta które nazywa się władza.
  • ~Zgredek
    (2013-06-06 17:55)
    Ciekawa inicjatywa. Prawda jest taka, że te partie, które są, nie budzą zaufania.
    Stowarzyszenie Republikanów to przynajmniej próba stworzenia coś nowego. Ciekawe jaki mają stosunek do mafii watykańskiej? USA, Unii, Rosji, Niemiec i krajów bałtyckich?
    Jaki mają stosunek do kombatantów i stale rosnącej armii tych ludzi, a minęło 68 lat od zakończenia wojny. Ile budżet do prawych i sprawiedliwych bojowników dopłaca na rok 2013. Czy młodzi chcą budować Polskę dla Polaków, czy dla ustosunkowanych cwaniaków z różnych kup zwanych partiami?
  • ~taka prawda
    (2013-06-06 21:40)
    re Tofik
    To ze twoja babka zostala zgwalcona przez czerwonoarmienca kalmuka i ty jestes potomkiem Genghis khana to jest pestka...
    Podobno jestes gejem jak prezes , obslugujesz prezesa a potem lejesz lajno rydzykowe propagandy prosto z PISuara...na forum
    Ale to nie twoja wina, to wina twojego...dziadka i ksiedza gdy byles ministrantem !...prawda PISdzilcu !?
  • ~m
    (2013-06-06 22:15)
    W końcu jakaś normalna alternatywa. Powodzenia Republikanie!
  • ~Robnad
    (2013-06-06 22:36)
    czym tu się podniecać głupki z POkemonowa.
    jeżeli maja ci "republikanie" zabrać, to Paradzie Oszustów.
    PO się sypie, to taka PZPR przed "wyprowadzeniem sztandaru", i nic tu już nie POmoże. im dłużej będzie przedłużać agonię na merdialnych, PR kroplówkach, to tylko będzie jeszcze większy smród. jak jeszcze pierdykną ruskie serwery?
    pajaca u steru nic POza własna karierą nie obchodzi. musi dociągnąć za wszelką cenę do obiecanej przez Makrelę synekury, choćby miał zostawić PO sobie stada wydoopconych lemingów na jałowej ziemi. tak to jest, gdy z pastucha robi się europejczyka "dekretem" GieW.
  • ~Tofik
    (2013-06-06 23:02)
    Czy jakiś chopak mnie pokocha ? Pokocha w POPO . ( bylem ministrantem )
  • ~oscg
    (2013-06-07 02:40)
    Wszystko niech robia ,aby odebrac te glosy z PO ,wszystkie chwyty dozwolone ,aby tylko nie POmatoly.
  • ~DOKTOR MUREK
    (2013-06-07 09:50)
    A KTO TO JEST WIPLER?, litości
  • ~janecki
    (2013-06-06 22:45)
    Liberalizm pada. niestety...sterowanie państwo powinno być jak w Niemczech.