Agent Tomek donosi na minister edukacji

| Aktualizacja:

Tomasz Kaczmarek z PiS, znany szerzej jako agent Tomek uważa, że Krystyna Szumilas dwukrotnie mogła złamać prawo. Jak informuje "Rz" poseł złożył zawiadomienie do Prokuratora Generalnego o możliwości popełnienia przestępstwa przez minister edukacji. Zdaniem posła PiS Szumilas wprowadziła w błąd rodziców sześciolatków oraz innych urzędników państwowych.

wróć do artykułu
  • ~sp
    (2013-09-26 14:21)
    Faktycznie, jednak on ma rację.
  • ~rychu
    (2013-07-09 15:18)
    "Agent Tomek donosi na minister edukacji" - to jakas szatlawa zabawa ??!!! nie, tak postepuje sekciarski posel na Sejm RP !!!
  • ~Karmen
    (2013-07-09 14:19)
    A może tego agenta-emeryta zapisać do szkoły? Albo na uniwersytet 4-tego wieku? Może z niego będą jeszcze "ludzie". Ma braki w rozumie,ale nie on jeden. A jest taka pięknota na sejmowych korytarzach,że dziewczyny - celebrytki mdleją.Materiał na emeryto-amanta polskiej wsi. Lepszy od kłopotka.
  • ~agent
    (2013-07-09 13:17)
    ten agent został poslem jak kaminski tylko dlatego aby nie vbyc ukaranym ale możre ktos sie zajmie tym nieukiem hazardzistą wielki agent pod przykrywka co on sci8gal kase ktora dawal mu kaczka-kartofel aby konczc przeciwnikow wstyd ajk on występuje w prograwmqach to mnie krew zalewa i te jego wypowiedzi agent niech toś mu zakaże publikowac i wsymawiac oszczerstwa
  • ~antek
    (2013-07-09 12:55)
    TOMEK agent ma już w nawyku donosić na osoby które mu się podobają się ,to jest nawyk KAPUSIA i DONOSICIELA.
  • ~Polak1978-wolni od Partii Oszustów
    (2013-07-09 11:38)
    Agenci gazety, z agenta Tomka kpią.
    Gazety bawią się operacyjną grą.
    Gazety jednym szkodzą, drugim pomagają.
    Wydawcy gazet w tym co robią interes mają.
    Gazety mają władzę absolutną.
    Każdemu, komu zechcą nosa utrą.
    Publiczne ośmieszanie jakiegokolwiek z agentów.
    Pochwałą jest dla nadużyć i wszelakich przekrętów.
    Państwowa agentura agentami mediów jest naszpikowana.
    Polska przez agentów jest rozgrywana.
  • ~Goosc
    (2013-07-09 09:59)
    Ma to w krwi od pokolen
  • ~edek60
    (2013-07-09 08:32)
    Ten śmieszny człowieczek tak się zapętli, że za jakąś chwile sam na siebie doniesie.!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-09 08:20)
    Wszystkie chwyty dozwolone ,panie i panowie.Najważniejsze żeby POzbyć się szumowin,nierobów,nieudaczników z PO- a w jaki sposób? To już nieważne,byle skutecznie !! Tomaszu gratulujemy,każdy donos przybliża nas do wolnej POLSKI.
  • ~Gość
    (2013-07-09 06:48)
    Dzięki walce PiS z PO o władzę prokuratury mają czyn się zająć. Oczywiście nie chodzi o pospolite przestępstwa, bo na to nie ma czasu, ale o polityczne. A może to PiSowskie lobby dba o etaty dla prawników?? Wybaczcie, ale paczcie przy przyszłym głosowaniu na kogo głosujecie( w każdej partii).Potem dziecie się, że sa takie dziwne zagrywki, skoro o naszym kraju decydują aktorzy, piosenkarze, jacyś z dziwni ludzie, profesorowie, którzy winni dbać o rozwój nauki, czyli ci co o polityce mają enigmatyczne pojęcie, poza znanym nazwiskiem i układami w partii(tak jest w każdej). Są to maszynki do głosowania dla pomysłów danego partyjnego przywódcy za nasze pieniądze!!!
  • ~Mirek
    (2013-07-09 06:43)
    Żenujący tytuł artykułu. 90% rodziców sześciolatków nie chce aby ich pociechy na siłę wysyłać do szkoły. Do szkoły, która jest nie przygotowana! Sale nie są dostosowane, standardy sanitariatów i ich lokalizacja są dalekie od obowiązujących przepisów a Pani Szumilas z uporem godnym maniaka (a może cierpi na jakiś rodzaj manii?)forsuje swój niemądry pomysł.
    Osoba, która z racji pełnionej funkcji zajmuje tematem jest określona mianem agenta donosiciela. Jeszcze raz to napiszę: żenujący tytuł.
    A tak z drugiej strony jak wielki musi być strach przed posłem Tomaszem Kaczmarkiem i jego działaniami skoro tak usilnie i media i posłowie i różne prominentne osoby próbują go zdyskryminować i ośmieszyć. Jest to dosyć zastanawiające.
  • ~wigraszek
    (2013-07-09 06:38)
    Na kogo on jeszcze nie doniósł?
  • ~Jan
    (2013-07-09 06:37)
    Kto dobrze słuzy Jarkowi a nie koniecznie interesom Polski to nie musi mieć odpowiednich kompetencji jak np. Tomek wtedy ma zapewnione wysokie apanaże i świetlaną przyszłość w blasku fleszy.A gdy miną czasy PiS-u zostanie mu jeno kac.
  • ~mm1949
    (2013-07-09 06:37)
    ten agent jestv nespełna rozumu gonić tego debila
  • ~@destroyer
    (2013-07-09 06:26)
    te destroyer uwazaj, bo takich delikatnych pracownikow zaden szef nie lubi. Ty masz obowiazek plucia na PIS a nie rzygania. Jak twoj szef zobaczy te twoje ******** wpisy to cie wykopie z tej roboty. I co wtedy zrobisz? .. zapewne wrocisz do swojego stalego zajecia; zbierania butelek ze smietnikow. Tak wiec staraj sie baranie nie rzygaj tylko PLUJ!
  • ~rybaa
    (2013-07-09 05:12)
    O tym wszystkim wiedzą rodzice dzieci bez pomocy agenta!!!
  • ~Polak
    (2013-07-09 03:53)
    Jaki agent, zwykły donosiciel!
  • ~Zgredek/czywolno
    (2013-07-09 03:29)
    Czas najwyższy na mieszane patrole policji; polsko-czeskie, polsko-słowackie, polsko-rosyjskie, polsko-ukraińskie, polsko-litewskie, polsko-białoruskie...


    JAK WIADOMO - NAJLEPSZE REZULTATY DAJĄ TAK ZWANE TRÓJKI KLASOWE!
    OSTATECZNIE MOGĄ BYĆ "Trojki"!!!

    Projekt 1066:

    "Mamy zamiar" (to znaczy Tusk ma taki zamiar "w naszym imieniu!) na wlasnej skorze odczuc efekty rozmaitych "miedzynarodowych aktow przemocy prawnej" w rodzaju slynnego "Projektu 1066" lub ustawki o stanie wojennym???
    Oczywiscie w ramach szczytnej idei "pelzajacego jewropejsatego internacjonalizmu"!

    Projekt 1066 jest to ustawa o udziale zagranicznych funkcjonariuszy...
    Z tym "projektem" to nie do konca, a moze nawet od poczatku nie jest tak wakacyjnie, przyjacielsko i przyjemnie! Jest to mianowicie projekt, ktory zezwala na obecnosc 200 uzbrojonych i odpowiednio wyekwipowanych obcych funkcjonariuszy (czytaj - wypozyczonych najemnych mordercow, cos w rodzaju Legii Cudzoziemskiej!) obcego panstwa przez 90 dni (3 miesiace!) i na uzywanie przez nich broni palnej przeciwko cywilnym Polakom na terytorium Polski! A mydlenie oczu tym, ze rzekomo to jest projekt, dzieki ktoremu Polacy podczas spontanicznych manifestacji beda mogli czuc sie bezpieczniej - zakrawa na kpine!
    Kto zreszta ich bedzie liczyl - 200 tu, 400 tam i po 300 w 70 innych miejscach - tak, zeby byli skuteczni i sie za bardzo w oczy nie rzucali - podobnie jak Tusk rzekomo skromnie podrozuje "Tuskobusem" - tylko ze tych "tuskobusow" bylo de facto 18!!!
    Skoro na przyklad podczas ostatniego Swieta Niepdleglosci zwarta rota rzekomo "polskiej" policji - zamiast schwytac i unieszkodliwic policyjnych bandytow i prowokatorow, ktorych akcje byly doskonale widoczne wraz z przydzialowymi koszulkami z napisem POLICJA - strzelala (na rozkaz Kiszczaka, pardon - Cichockiego, Tuska, Grasia albo cholera wie kogo jeszcze) z broni palnej do absolutnie niegroznego i pokojowo nastawionego tlumu Warszawiakow, wsrod ktorych byly kobiety i dzieci - tlumu, ktory zgodnie z konstytucyjnie zagwarantowanym prawem do swobody zgromadzen przyszedl, zeby uczcic niepodleglosc odzyskana po zaborach - to czego sie Polacy moga spodziewac po funkcjonariuszach na przyklad z jednego albo z kilku panstw, ktore dokonaly rozbiorow i z tych, co rozbiorom jak najbardziej przyklasnely???
    Odpowiedzcie sobie sami!
  • ~Cyryl i jego Metody
    (2013-07-09 03:22)
    Celem okupanta niemieckiego było zniszczenie polskości na polskich ziemiach. Jedną z kluczowych metod realizacji tego celu było wymordowanie polskiej inteligencji” – czytamy w projekcie uchwały. Sejmowa Komisja Kultury i Środków Przekazu zarekomendowała Sejmowi przyjęcie uchwały.


    Już w tym tygodniu Sejm może zakończyć prace nad przyjętym przez rząd na początku maja br. projektem nowelizacji ordynacji podatkowej i zmiany ustawy o kontroli skarbowej. Zmiana przepisów odbywa się w ramach dostosowywania polskich przepisów do unijnej dyrektywy.

    W uzasadnieniu projektu ujęto, iż jego celem jest wprowadzenie bardziej precyzyjnych zasad współpracy administracji podatkowych państw członkowskich Unii Europejskiej w celu usprawnienia skuteczności wymiany informacji. Projektowane przepisy wprowadzą m.in. możliwość przebywania przedstawicieli obcej władzy w siedzibach organów podatkowych i urzędach kontroli skarbowej oraz dopuszczenie ich – na podstawie porozumień zawieranych przez ministra finansów – do postępowań podatkowych i kontrolnych.

    Przepisy mają pozwolić ministrowi finansów na uzgadnianie z obcymi władzami przeprowadzania kontroli jednoczesnych. Wszczęcie i prowadzenie takich kontroli nie będzie wymagać zawierania porozumień przez zainteresowane strony.

    Wystarczyć mają jedynie uzgodnienia i podjęcie decyzji o przystąpieniu do konkretnej kontroli. Podczas pierwszego czytania projektu ustawy, przed miesiącem, wiceminister finansów Maciej Grabowski przekonywał, że urzędnicy obcych państw będą korzystać wyłącznie z informacji zawartych w aktach sprawy, w urzędzie, w obecności urzędnika skarbowego. Rząd projektuje, że nowe przepisy w tym zakresie wejdą w życie po 14 dniach od ich ogłoszenia w Dzienniku Ustaw.


    Celem okupanta niemieckiego było zniszczenie polskości na polskich ziemiach. Jedną z kluczowych metod realizacji tego celu było wymordowanie polskiej inteligencji” – czytamy w projekcie uchwały. Sejmowa Komisja Kultury i Środków Przekazu zarekomendowała Sejmowi przyjęcie uchwały.

    W najnowszej wersji okupacji niemieckiej jedną z kluczowych metod realizacji tego celu jest ekonomiczny mord na wszysykich polskich przedsiębiorcach!!!
  • ~dziadek
    (2013-07-09 00:42)
    "Agent" ?

    Porażka RP

    Nieuk za pieniądze Rodaków

    Wstyd - PiS_dszielce; wstyd

Może zainteresować Cię też: