Agent Tomek donosi na minister edukacji

| Aktualizacja:

Tomasz Kaczmarek z PiS, znany szerzej jako agent Tomek uważa, że Krystyna Szumilas dwukrotnie mogła złamać prawo. Jak informuje "Rz" poseł złożył zawiadomienie do Prokuratora Generalnego o możliwości popełnienia przestępstwa przez minister edukacji. Zdaniem posła PiS Szumilas wprowadziła w błąd rodziców sześciolatków oraz innych urzędników państwowych.

wróć do artykułu
  • ~jj
    (2013-07-08 17:31)
    Co on ochu..ł z tym donoszeniem.? Takiego kapusty to ja wżyciu nie spotakałem.
  • ~wowa
    (2013-07-08 17:36)
    miejsce pani minister jest w piaskownicy.
    Tam czekają na nią koleżanki
  • ~Tomek kapus
    (2013-07-08 17:40)
    kapus
  • ~GLUPI TOMEK
    (2013-07-08 17:42)
    Tomek to szkola SB
  • ~jajco
    (2013-07-08 17:44)
    PISowcy tak maja podkladaja awinie a pozniej donosza.
  • ~warszawianka
    (2013-07-08 17:47)
    A co takiego prawidlowego zrobili i robia ludzie z PO .Bagno i kompromitacja,klamstwo ii kombinatorstwo ,to ich domena.
  • ~gosc
    (2013-07-08 17:49)
    Wyglada ja wijska baba,ktora sie otrzaskala w wielkim miescie jakim jest Warszawa i ktora popiera ferajna POwska.
  • ~CZYT
    (2013-07-08 17:56)
    Kolejne fałszywe oskarżenie przygłupa Tomka. Taki z niego agent jak z gumo-filców lakierki. PIS pełny tego typu agentów. Jeszcze nie rządzą a już świnie. Jak ktoś myślał że pisowskich błaznów da się ucywilizować to teraz wie że prędzej nauczy konia śpiewać. Kaczor i jego pretorianie to nie reformowalna sekta.
  • ~marmara506
    (2013-07-08 18:02)
    pani ministra chce , by dzieci były deprawowane w szkołach i przedszkolach przez seksualnych edukatorów, o różnych dewiacjach seksualnych, o aborcji i związkach homoseksualnych ! To coś niebywałego ! Czy posłowie, którzy maja dzieci mogli by to szkaradzieństwo przegłosować ??? A zresztą nioe trzeba mieć dzieci, by ocenić pania ministrę !
  • ~marmara506
    (2013-07-08 18:04)
    no i nie wydrukowana moja wypowiedź ? Dlaczego?
  • ~OKO
    (2013-07-08 18:05)
    Takie bele-manele jest ministrem w praworządnym kraju to nawet wożną w szkole by nie została.TFU???
  • ~gus
    (2013-07-08 18:07)
    czy wy w tym dzienniku nie wstydzicie sie nazywac tego czlowieka agentem przeciez to zwykly prowokator i nic wiecej .Agent to brzmi dumnie i jest roznica miedzy prowokatorem policyjnym ktorych uwazam za swinie nie obrazajac tych zwierzakow.
  • ~Tofik
    (2013-07-08 18:09)
    Dziennik znowu ochu.jał z tytułem, ale do czasu. Nie "agent Tomek donosi", tylko Poseł Tomasz Kaczmarek zawiadamia prokuraturę o nieprawidłowościach w Ministerstwie Oświaty. Tytuły chyba produkuje wam Szechter i jego klika.
  • ~Gabinet Kopuloterapii i Kopulometrii
    (2013-07-08 18:09)
    Szumowina nie szumi las
  • ~WAW
    (2013-07-08 18:09)
    UWIODL JA SWOIMI SLODKIMI CYCUSZKAMI??? :)
  • ~re: ~Tofik2013-07-08 18:09
    (2013-07-08 18:17)
    poluzuj sobie kucyk bo ci żyłka pęknie,
    i nie broń donosiciela Tomka z partii Jarosława Klaksteina.
  • ~windy_city
    (2013-07-08 18:21)
    I wyobraźcie sobie, że ten pyszałek przez jakiś czas był funkcjonariuszem, który strzegł prawa... paranoja, prawda!!
  • ~gh
    (2013-07-08 18:32)
    Szumilas już dawno się skompromitowała, reforma ma gdzieś dzieci, chodzi tylko o to by szybko zaczęły naukę a więc potem szybko zaczęły pracować i płacić podatki. Edukacja , jej poziom, dobro uczniów nie interesują tej pani choć do tego jest powołana. Tak to jest jak wypełnia się dyrektywy Tuska chytruska.
  • ~agatkamień
    (2013-07-08 18:53)
    Czas na PiS.?PiS to są Pomawiający i Szkalujący.Juz nie długo zostaną ujawnione wszystkie Przekręty i Szubrawstwa tej sekty PiS.

    Ogarek świecy także przed zgaśnięciem jaśniej świeci ale to jest jego ostatnie tchnienie.

    Zdechnie Jarosław Kaczyński i tak jak po jego matce Jadwidze albo ojcu Rajmundzie nawet pies nie za wyje.
    Zostaną w hańbie i zapomnieniu ukryci w grobie.
  • ~Tofik
    (2013-07-08 19:04)
    re~re: ~Tofik2013-07-08 18:092013-07-08 18:17
    To ty POluzuj zamiast pisać bzdury o jakichś Kalksteinach. A propos od kiedy to Szechterowcy są antysemitami i to w stosunku do Polaków? Dziwne, Szechter wymyślił antysemityzm do Polaków.

Może zainteresować Cię też: