Wojskowe śmigłowce latały dla mediów. "Żołnierze zdobyli cenne doświadczenie"

Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego gęsto się tłumaczy. Poszło o akcję, podczas której z wojskowych śmigłowców zrzucono około 3 mln ulotek, promujących wspólną akcję dwóch ogólnopolskich mediów.

wróć do artykułu
  • ~cywil Bez Buńczucznej Nazwy
    (2013-08-02 18:32)
    Mówiłem, prosiłem, uprzedzałem. BBN to zbyt poważna instytucja państwowa by powierzac jej kierownictwo emerytowi i do tego raczej słabemu politykowi. Tak samo w tym gremium powinni znaleźć sie ludzie o pewnych predyspozycjach i umiejętonościach. Kiedy dowiedziałem sie jaki tam jest przekrój społeczny to rece mi opdły. Ludzie, jak chcecie sie bawić w wojnę to przypomnijcie sobie jak to było gdy bosa lataliście z kawałkiem drewna który miał udawać karabin. Ale wtedy to były dzieci. BBN to jest biuro które ma nam zabezpieczyć BEZPIECZEŃSTWO. Czy wogólr kojarzycie? A do zrzucania ulotek kiech te gazety kupią sobie latawce.
  • ~"Żołnierze zdobyli cenne doświadczenie"
    (2013-07-10 08:06)
    To właśnie jednym z elementów tej akcji było zrzucenie około 3 mln ulotek ulotek z wojskowych śmigłowców, co załatwić miał szef Biura bezpieczeństwa Narodowego Stanisław Koziej.


    Dobrze,że w ramach akcji "Orzeł może " nie zrzucono napalmu na mieszkańców ze śmigłowców, bo to również "Orzeł może ".
  • ~zbigniew
    (2013-07-10 06:59)
    CZEGO się spodziwaliście po tej organizacjii zwanej POoszustów.
  • ~dindon
    (2013-07-10 06:21)
    Czyli za nasze podatki latały helikoptery i zrzucały jakieś tam papierki i Prezydent to popiera ? Faktycznie my jako wyborcy musimy być strasznie naiwni bo na leczenie nie ma, na emerytury nie ma, na miejsca pracy nie ma ale na głupoty jest całkiem sporo.
  • ~mister wygnany
    (2013-07-10 06:17)
    komuna bawi się przy wysokich emeryturach i śmiejąc se z polaków i realizują sowietów nakazy ,,a tusk komorowskim pomagają w imię czego i co mają na nich PYTAM MOŻE KTOS WIE ???
  • ~Coś złego dzieje się z wojskiem - lizusostwo total
    (2013-07-10 06:10)
    Koziej chyba rozum stracił! Zaśmiecenie miast różowym badziewiem uważa za "sukces"! Walał się potem ten nieszczęsny możeł po trawnikach i chodnikach. Czy Koziej BEZCZEŚCI barwy i symbole narodowe? moim zdaniem - TAK!

    Agencja Mienia Wojskowego ciagle wspomaga GWnianą zamawianiem ogłoszeń. Ten, co nią kieruje powinien za te ogłoszenia zapłacić z WŁASNEJ KIESZENI!
  • ~trzeźwy
    (2013-07-10 06:01)
    Mam do przeniesienia wersalkę na 11 piętro , czy w ramach tej akcji nie przewieźliby jej w terenie zurbanizowanym. Zdobywając oczywiście nowe doświadczenie.
  • ~motek
    (2013-07-10 05:09)
    Muszą uważać na hel...
  • ~PiS be with you
    (2013-07-10 02:51)
    szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Stanisław Koziej pieprzy gluPOty...mieszkam a duzym miescie, i zadne helikotery nie lataja mi nad glowa. Jakie jeszcze bzdury beda oPOwiadac lemmingom? A moze na co ta wladzas sie szykuje? zrzucanie bomb w miastach?
  • ~Ruski Kynolog Obwodowy
    (2013-07-10 00:54)
    Ja ruski - to generalnie mi to wisi, bo mnie to nie dotyczy, ale powiem wam, polaczki, tak w sekrecie:

    Czasem sobie tak dumam, bo rozmawialem o tym z wieloma Polakami, że zdaniem kilku przynajmniej z nich to jest haniebne i obelżywe szyderstwo z narodu polskiego i celowe plucie Polakom w twarz, że kolejny tak zwany prezydent RP przemieszkuje w miejscu zwanym RUSKA BUDA!!!
    Jak byle ruski łancuchowy kundel!
    Ciekawe by było dowiedziec się - kto i dlaczego ciągnie te kukiełke za drucik i sobie z Polaków w ten sposób drwi i w jakim celu tak im urąga?
    A oni na to nic!!!

    HONOR - SWOJE!
    OJCZYZNA - SWOJE!

    A POLSKIE KUNDLE PO STAREMU - NA CUDZYM - WYSTARCZY IM Z ŁASKI PANA OCHŁAP SPOD OKRĄGŁEGO STOŁU I CIEPŁA WODA W KRANIE...

    Ale co tam - ja tylko ruski...!
  • ~Zatroskana Matka
    (2013-07-10 00:47)
    Popatrz synku na to zdjęcie - tak wygląda zombie!!!
  • ~GTA
    (2013-07-10 00:04)
    Kiedy czytam te teksty na temat tych smiglowcow i temu podobne to wpadam w depresje a moje dzieci zapominaja polskiego
  • ~bez cienia
    (2013-07-09 23:44)
    Brunek PO ogunek.
  • ~cywil
    (2013-07-09 23:25)
    Biedna nasza Polska .Obojętnie która opcja dorwie się do rządzenia to wykorzystuje ją dla własnych celów ile może,nawet jeżeli to jest niezgodne z prawem to zawsze znajdą jakiegoś durnia co przerobi to na sukces.
  • ~mark_1977
    (2013-07-09 22:50)
    Koziej-Wodolej, co za bzdury ten facet wygaduje, tego nie można spokojnie czytać. najpierw ee wniosku podaje nieprawdę, że organizatorem akcji "Orzeł może" jest Kancelaria Prezydenta a po wtopie, bzdurnie uzasadnia wykorzystanie śmigłowców i spalenie mnóstwa paliwa lotniczego i zaśmiecanie stolicy.

    To zaczyna być jakaś plaga, najpierw min. Mucha utopiła 5 mln naszych pieniędzy w koncert madonny a teraz to ... no ręce opadają, gdzie szacunek dla pieniędzy podatników ?
  • ~desm
    (2013-07-09 22:46)
    Ależ pier ten generał na bruk z nim. Tam nabędzie nowe doświadczenia.
  • ~oto jeest pytania
    (2013-07-09 22:27)
    Idiota bronek czy tylko geszefciarz ruski?
  • ~by żyło się lepiej
    (2013-07-09 22:23)
    Za to media ich lansują i aferki pod dywanik
  • ~STEROPIANOWIEC