Wojskowe śmigłowce latały dla mediów. "Żołnierze zdobyli cenne doświadczenie"

Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego gęsto się tłumaczy. Poszło o akcję, podczas której z wojskowych śmigłowców zrzucono około 3 mln ulotek, promujących wspólną akcję dwóch ogólnopolskich mediów.

wróć do artykułu
  • ~kajak
    (2013-07-09 15:04)
    A czy wojsko też sprzątało te 3 mln rozrzuconych ulotek i zdobyło w ten sposób 'cenne doświadczenie bojowe'? A może ochotnicy z GW i z PRIII sprzątali te ulotki?
  • ~Kogoście wybrali
    (2013-07-09 15:28)
    Czego się nie dotknie to spartoli.
  • ~slowianka
    (2013-07-09 15:33)
    A kto zaplacil za posprzatanie tych smieci takie cenne doswiadczenie . Rzadza nami debile i idioci.
  • ~Odkrycie
    (2013-07-09 15:36)
    Jak artykulik dotyczy Bredzisłąwa , natychmiast zjawia się cenzor.
  • ~Drzazga 101
    (2013-07-09 15:40)
    O Matko, wojsko wojskiem, które zrobi, co mu się każe, ale ja bym przestrzegał Naszego Ukochanego Pana Prezydenta przed włączaniem się w JAKIEKOLWIEK akcje, realizowane przez GW, bo to można się paskudnie ubabrać i w ogóle nie przystoi, żeby Głowa Państwa afiszowała się z TAKIM śmieciem, jak GW. No bo jak Weszpolacy, czy insi Narodowcy będę kwestowali na ulicach na głodne dzieci, to Nasz Ukochany Pan Prezydent TEŻ obejmie patronat nad taką szczytną akcją, czy też ta wydra, min. podWóycika zbędzie temat pogardliwym milczeniem, co ?
    Hej !-
  • ~gosc
    (2013-07-09 15:42)
    Mysle ,ze to wszystko daje do myslenia ,nawet przecietnemu Polakowi na kogo ma glosowac w nadchodzacych wyborach .
    To co obecnie za Komorowskiego i Tuska sie dzieje to zbrodnia ,czego mamy przyklady jak ten powyzej.
  • ~Moim zdaniem
    (2013-07-09 15:45)
    Śmieszny te nasz Prezydent.
    Czytać czy też pisać poprawnie nie potrafi.
    Kultura zero
    Wiedzy brak .
    Lapsusy na bieżąco i ciągle produkuje.
    Taki śmieszny facecik.
  • ~Mosiek
    (2013-07-09 15:46)
    Dla czego wojsko nie podrzuci mnie do Kolonii w ramach współpracy NATO.
    Panie Koziej ja muszę być 12 lipca w Koelnmesse .Pozdrawiam i czekam na śmigłowiec.
  • ~Redaktor
    (2013-07-09 15:50)
    Żeby to zlecenie było od Gazety Polskiej to pewnie spotkało by się z odmową. Jednak w tym wypadku zapewne żona Komorowskiego miała swój udział.
  • ~Urraca
    (2013-07-09 15:59)
    Co innego wspieranie fundacji charytatywnej, jak WOŚP, a co innego branie udziału w działaniach promocyjnych sektora prywatnego, lol.
    WP działa na rzecz społeczeństwa i z naszych podatków, a wpierając kampanie prywatnych firm łamie prawo tak polskie, jak i unijne. To jakby sobie wójt gminy biegał na spotkania publiczne w dresiku nike, czy adidasa, bo wpiera kampanię. Szef BBN chyba nie ogarnia przepisów prawnych i zakresu swoich obowiązków w służbie państwa.
  • ~i tyle
    (2013-07-09 16:01)
    Jak z Koziej du.y trąba - doradca BK - bredzi, to co się dziwić, że jego POdopieczny też. Śmieszne to, że prezydent III RP otoczył się osobami spod sztandaru PZPR.
  • ~hex
    (2013-07-09 16:02)
    Ja pier.. le. III RP w pełnej krasie. Na skinienie komuszków Michnika, platfusoski generał wysyła wojskowe lotnictwo do prywatnych akcji propagandowych.
  • ~dan
    (2013-07-09 16:05)
    Na koniec jeszcze pan Koziej łże opinii publicznej w żywe oczy. Kompletnie bez najmniejszego choćby honoru czy zażenowania. Cóż. Jaki prezio taki generał.
  • ~Condor
    (2013-07-09 16:07)
    Jakie to doświadczenia taktyczne zyskały te załogi ? Ten generał bredzi ...
  • ~gil
    (2013-07-09 16:13)
    To nie są debile czy idiocj, oni traktują ludzi jak debili i idjotów.
  • ~Polacy nic sie nie stalo!
    (2013-07-09 16:13)
    Owsiak nazbiera a OFE wsPOmoze.
  • ~WTOPA wtopę POgania
    (2013-07-09 16:16)
    "przyniosło same plusy"

    m.in. wydatnie zaśmieciło stolicę...
  • ~kazi
    (2013-07-09 16:17)
    ZNOWU BUL POKAZAL CO MOZE!
  • ~janecki
    (2013-07-09 16:18)
    To były działania taktyczne ! Cały czas mamy działania taktyczne !
  • ~won koziej
    (2013-07-09 16:18)
    Niech ta ruska franca odda teraz pieniądze za loty - ma wojskową emeryturę i pensję od bula. niech płaci do końca zycia. W normalnym kraju byłby pod kapeluszem co najwyżej z połową emerytury.