Wojskowe śmigłowce latały dla mediów. "Żołnierze zdobyli cenne doświadczenie"

Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego gęsto się tłumaczy. Poszło o akcję, podczas której z wojskowych śmigłowców zrzucono około 3 mln ulotek, promujących wspólną akcję dwóch ogólnopolskich mediów.

wróć do artykułu
  • ~Wstyyyyd !
    (2013-07-09 17:49)
    Mamy BULA za prezydenta :(
  • ~Nie daje na WOŚP daje na CARITAS
    (2013-07-09 17:47)
    Nie daję na WOŚP daję na CARITAS
  • ~Drzazga 101
    (2013-07-09 15:40)
    O Matko, wojsko wojskiem, które zrobi, co mu się każe, ale ja bym przestrzegał Naszego Ukochanego Pana Prezydenta przed włączaniem się w JAKIEKOLWIEK akcje, realizowane przez GW, bo to można się paskudnie ubabrać i w ogóle nie przystoi, żeby Głowa Państwa afiszowała się z TAKIM śmieciem, jak GW. No bo jak Weszpolacy, czy insi Narodowcy będę kwestowali na ulicach na głodne dzieci, to Nasz Ukochany Pan Prezydent TEŻ obejmie patronat nad taką szczytną akcją, czy też ta wydra, min. podWóycika zbędzie temat pogardliwym milczeniem, co ?
    Hej !-
  • ~i tyle
    (2013-07-09 16:01)
    Jak z Koziej du.y trąba - doradca BK - bredzi, to co się dziwić, że jego POdopieczny też. Śmieszne to, że prezydent III RP otoczył się osobami spod sztandaru PZPR.
  • ~Urraca
    (2013-07-09 15:59)
    Co innego wspieranie fundacji charytatywnej, jak WOŚP, a co innego branie udziału w działaniach promocyjnych sektora prywatnego, lol.
    WP działa na rzecz społeczeństwa i z naszych podatków, a wpierając kampanie prywatnych firm łamie prawo tak polskie, jak i unijne. To jakby sobie wójt gminy biegał na spotkania publiczne w dresiku nike, czy adidasa, bo wpiera kampanię. Szef BBN chyba nie ogarnia przepisów prawnych i zakresu swoich obowiązków w służbie państwa.
  • ~zbigniew
    (2013-07-10 06:59)
    CZEGO się spodziwaliście po tej organizacjii zwanej POoszustów.
  • ~Redaktor
    (2013-07-09 15:50)
    Żeby to zlecenie było od Gazety Polskiej to pewnie spotkało by się z odmową. Jednak w tym wypadku zapewne żona Komorowskiego miała swój udział.
  • ~Mosiek
    (2013-07-09 15:46)
    Dla czego wojsko nie podrzuci mnie do Kolonii w ramach współpracy NATO.
    Panie Koziej ja muszę być 12 lipca w Koelnmesse .Pozdrawiam i czekam na śmigłowiec.
  • ~Moim zdaniem
    (2013-07-09 15:45)
    Śmieszny te nasz Prezydent.
    Czytać czy też pisać poprawnie nie potrafi.
    Kultura zero
    Wiedzy brak .
    Lapsusy na bieżąco i ciągle produkuje.
    Taki śmieszny facecik.
  • ~gosc
    (2013-07-09 15:42)
    Mysle ,ze to wszystko daje do myslenia ,nawet przecietnemu Polakowi na kogo ma glosowac w nadchodzacych wyborach .
    To co obecnie za Komorowskiego i Tuska sie dzieje to zbrodnia ,czego mamy przyklady jak ten powyzej.
  • ~Odkrycie
    (2013-07-09 15:36)
    Jak artykulik dotyczy Bredzisłąwa , natychmiast zjawia się cenzor.
  • ~dan
    (2013-07-09 16:05)
    Na koniec jeszcze pan Koziej łże opinii publicznej w żywe oczy. Kompletnie bez najmniejszego choćby honoru czy zażenowania. Cóż. Jaki prezio taki generał.
  • ~slowianka
    (2013-07-09 15:33)
    A kto zaplacil za posprzatanie tych smieci takie cenne doswiadczenie . Rzadza nami debile i idioci.
  • ~dindon
    (2013-07-10 06:21)
    Czyli za nasze podatki latały helikoptery i zrzucały jakieś tam papierki i Prezydent to popiera ? Faktycznie my jako wyborcy musimy być strasznie naiwni bo na leczenie nie ma, na emerytury nie ma, na miejsca pracy nie ma ale na głupoty jest całkiem sporo.
  • ~mister wygnany
    (2013-07-10 06:17)
    komuna bawi się przy wysokich emeryturach i śmiejąc se z polaków i realizują sowietów nakazy ,,a tusk komorowskim pomagają w imię czego i co mają na nich PYTAM MOŻE KTOS WIE ???
  • ~Coś złego dzieje się z wojskiem - lizusostwo total
    (2013-07-10 06:10)
    Koziej chyba rozum stracił! Zaśmiecenie miast różowym badziewiem uważa za "sukces"! Walał się potem ten nieszczęsny możeł po trawnikach i chodnikach. Czy Koziej BEZCZEŚCI barwy i symbole narodowe? moim zdaniem - TAK!

    Agencja Mienia Wojskowego ciagle wspomaga GWnianą zamawianiem ogłoszeń. Ten, co nią kieruje powinien za te ogłoszenia zapłacić z WŁASNEJ KIESZENI!
  • ~trzeźwy
    (2013-07-10 06:01)
    Mam do przeniesienia wersalkę na 11 piętro , czy w ramach tej akcji nie przewieźliby jej w terenie zurbanizowanym. Zdobywając oczywiście nowe doświadczenie.
  • ~kajak
    (2013-07-09 15:04)
    A czy wojsko też sprzątało te 3 mln rozrzuconych ulotek i zdobyło w ten sposób 'cenne doświadczenie bojowe'? A może ochotnicy z GW i z PRIII sprzątali te ulotki?
  • ~oko
    (2013-07-09 17:29)
    To przeklety rząd i Bul za nasze podatki promująs te UBckie gadzinówki.
  • ~hex
    (2013-07-09 16:02)
    Ja pier.. le. III RP w pełnej krasie. Na skinienie komuszków Michnika, platfusoski generał wysyła wojskowe lotnictwo do prywatnych akcji propagandowych.