1,6 mln zł za bilety na koncert? Ministerstwo sportu wydało fortunę

| Aktualizacja:

Na 4 miesiące przed koncertem Madonny na Stadionie Narodowym, ministerstwo sportu zakupiło ponad 4 tys. biletów za 1,6 mln zł. W tej chwili nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie w czyje ręce trafiły i czy są na to dokumenty.

wróć do artykułu
  • ~I CO LEMINGI JEST SUPER
    (2013-07-11 06:45)
    I CO LEMINGI JEST SUPER
  • ~stan
    (2013-07-10 20:29)
    Nie potrafią się rozliczyć,bo po prostu te pieniądze *********
  • ~tak ,tak
    (2013-07-10 18:34)
    Z L O D Z I E J E !!! ,podzielili sie ,a reszte zamietli pod dywan ,jak to w ich zwyczaju.
  • ~loki
    (2013-07-10 21:26)
    Ludzie co sie dzieje *********** PO na zbity pysk bo *********** Polske w drobny mak
  • ~Gość
    (2013-07-10 18:35)
    Taki mały przekręcik-to dopiero czubek góry.Wszystkiego jeszcze naród nie wie-media są specjalne...
  • ~emeryt
    (2013-07-10 18:08)
    to przyklad rzadow lenia tuska ten cwaniak zna sie tylko jak ponizyc emerytow poprzez oszukancza waloryzacje ale dla kumpli to kas jest to jest przyklad obludy nlenia tuska na oszczedne panstwo. juz niedlugo Pan kaczynski dojdzie do wladzy i lenia do pierdla z kumplami
  • ~marcelek
    (2013-07-10 20:25)
    to razem ponad 7 mln. Przecież to jasne, jak słońce, że to przekręt. Ktoś wziął w łapę, albo organizator to bardzo bliski pani ministrze lub Tuskowi, albo wspomógł zdychającą PO., albo wszystko razem co na to prokuratura!
  • ~bolek
    (2013-07-10 18:17)
    Teraz wyszło szydło z worka dlaczego ich media od 3 dni zajmują się tak ofiarnie Księdzem Chcieli przykryć następny przekręt PO Mucha to mały trybik Ona dostała rozkaz by zaprosić Madonnę w dzień Powstania Zakpili z Powstańców i z Kościoła
  • ~tt
    (2013-07-10 17:37)
    Ręce opadają, czy będzie taki tydzień w którym nie okaże się że ta złodziejska banda Tuska, znowu czegoś nie rozkradła?. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości na czym polegają standarty o których mówił Tusk to myślę że te fakty powinny wszystko wyjaśniać.
  • ~wars
    (2013-07-10 22:23)
    oni dbaja o finanse Panstwa...złodzieje,nieudacznicy ,malwersanci na czele z rudym blaznem tuskoryjem
  • ~christ
    (2013-07-10 22:21)
    do TukoLandia w Rozpaczy, 21.59
    a ty gnoju smierdzacy, arcyzapszancu ty jeden i katolicki bolschewiku nie zasmiecaj mi tu Forum, ty kacapie ty jeden, pszadupku biskupowy ty jeden
  • ~magda
    (2013-07-10 22:31)
    Tą bandę trzeba zagnać do jakiegoś ciężkiego obozu pracy, zeby mieli okazję zwrócić choć część tego co nam zrabowali!
  • ~emma2000
    (2013-07-10 22:36)
    Re. ~i maj
    Przestan belkotac, na jakanie tylko psychiatra.
    Takie zera glosuja na Kaczora.
  • ~schetyna.tchórzliwy
    (2013-07-10 19:51)
    Mucha wszystko wyrucha
  • ~pawel
    (2013-07-11 01:13)
    Tej rzadowej bandzie lodziarzy przewodzi Chyzy Roj ,a co na to ta dziunia od dorsza ? Dla tej ekipy szyc trzeba pasiaki i szykowac etaty w kamieniolomach
  • ~Dyzma
    (2013-07-10 16:58)
    400 zł za bilet dla bogaczy za free, Oszuści i jeszcze sie próbuja bronić. Za to odpowida bezpośrednio Mucha i Tusk. Niech oddają skoro nie potrafia sie wytłumaczyć komu sprezentowano bilety za naszą kasę, a miały być oszczedności. cy pan Drzewiecki, Rysio, Stasio, Miro i inni zaszaleli
  • ~r46
    (2013-07-10 20:09)
    Tzn.koncert 5 mln + 1,6 mln bilety = 6,6 mln ?
  • ~tomek
    (2013-07-10 20:00)
    ludzie poczekajcie, POwskie swnie zadepczemy gdy beda juz lezec troche cierpliwosci
  • ~POParzony
    (2013-07-10 18:30)
    6 milionów na organizację koncertu Madonny oraz następne 1.6 miliona na zakup biletów razem 7.6 miliona z budżetu
    Jaki jeszcze trup wisi w szafie PO?

    Wiecie już na co POtrzebne są pieniądze z OFE?
  • ~ROM
    (2013-07-10 16:59)
    jezeli PO kupuje bluzki ,gacie ,zegarki ,buty ,skarpetki ,cygara ,ni mówiac o alkoholu.to dlaczego nie moze kuPOwac biletów na koncert W koncu O TAKE POlske walczyli" BY ZYŁO SIE LEPIEJ