Mucha tłumaczy się z biletów. "Nie ma w tej sprawie żadnej afery"

| Aktualizacja:

Minister sportu tłumaczy się z biletów na Madonnę. Chodzi o cztery tysiące wejściówek, które Narodowe Centrum Sportu podległe ministerstwu kupiło na koncert Madonny na Stadionie Narodowym. Joanna Mucha tłumaczy, że nie ma w tej sprawie żadnej afery. Jak mówi bilety kupiło nie ministerstwo, a spółka zarządzająca stadionem.

wróć do artykułu
  • ~OKO
    (2013-07-12 11:31)
    A za czyje pieniądze kupili za swoje ,czy za nasze podatki?Jak policiant wziąl 20 zł łapówki to afera na cały kraj jak Mucha porzekręciła 6+1,6=7,6mln złotych to nic się nie stało? ZŁODZIEJSKA MAFIA???
  • ~szyderca
    (2013-07-12 11:40)
    Euro 2012 i wszystko jasne... Ile jeszcze szwindli związanych z tą poronioną imprezą wyjdzie na światło dzienne?
  • ~tommy
    (2013-07-12 11:42)
    Ona naprawde ukoczyla studia ???
  • ~tt
    (2013-07-12 11:42)
    Najwyższy czas by zdelegalizować tą złodziejską mafię.
    Smród jaki pozostawiło po sobie SLD za sprawa afery Rywina to pikuś w stosunku do przekretów w wykonaniu Platformy. Rywin chciał okraść innego podobnego do siebie. Platforma okrada wszystkich podatników.
  • ~syriusz
    (2013-07-12 12:07)
    obrzydliwa kobieta, wręcz wstrętna tak z gęby jak i z zachowania.
  • ~Muszka na puszce Campbella
    (2013-07-12 12:11)
    Nie na żadnej afery jest tylko płynna PO nowoczesność...
  • ~Zydek Rostofski chce jeszcze cos ukraść?
    (2013-07-12 12:16)
    Obalić ten rząd aferzystów!!! Jeszcze zostało coś do ukradzenia?
  • ~zielona wyspa
    (2013-07-12 12:18)
    Gdyby zlapali ją za ręke to by powiedziała że to nie jej ręka ta zakłamana i nieudzczna ministra od siedmiu boleści .
    Specjalistka od kręcenia lodów .
  • ~Brenon
    (2013-07-12 12:22)
    kiedy ta swołocz mucha zniknie ze sceny politycznej
  • ~asasa
    (2013-07-12 12:36)
    dziwicie się dlaczego na wszystko brakuje kasy ? ile takich przekrętów z naszych pieniędzy dzień w dzień jest organizowanych ? ile z nich wychodzi na jaw ? a jak już wyjdą to co ? a nic ! napychają sobie kieszenie publiczną kasą i robią majątki z pieniędzy podatników, a my bezsilnie piszemy na forach internetowych ! i jeszcze próbują nam obrzydzić tych którzy podjęli próby czynnego przeciwstawienia się temu draństwu ! ! !
  • ~Be Ru
    (2013-07-12 12:40)
    Teraz wiadomo jaka różnica pomiędzy ministrą, a ministrem. Ministra po prostu nie panuje nad bałaganem jaki sama stworzyła, a poza tym mataczy. Na pewno niebawem zostanie świętą PO, oczywiście po tym jak rankiem przyjdą smutni panowie i zapukają do jej drzwi.
  • ~Obywatel tego chorego kraju.
    (2013-07-12 13:36)
    " Nieprofesjonalnie zajęli się tematem"???
    Jak jeszcze można nazwać złodziejstwo i cwaniactwo???
    Czy wreszcie ci złodzieje wyl,ądują za kratami???
  • ~jan
    (2013-07-12 13:57)
    durna baba nie daje rady i kreci .komu te bilety dala swoim miernotom.
  • ~lis
    (2013-07-12 14:52)
    weszla na pagorek i stanela rozkrakiem by Pokazac beret z czerwonym burakiem ,dla wielbiciela bronislawa wyploczyn i kaczora donalda tyfuska
  • ~lis
    (2013-07-12 14:54)
    ale ona zbrzydla ,niedlugo wykonczy sie swoimi skandalami i skandalami kaczora donalda tyfuska
  • ~lis
    (2013-07-12 14:55)
    chciala byc pinknosciom donalda tyfusk wiec MA
  • ~klon
    (2013-07-12 15:40)
    Biorą z wora garściami ile się da, a co spadnie poza wór to do budżetu.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-12 21:08)
    mUCHA ZMUSZAŁA NAM NIE CO.TE KOLESIE TUSKA Z UKŁADU JĄ WYKOŃCZĄ TEN BABSZTYL PO MORDZIE WIDAĆ MA DOSYĆ A JESZCZE ODSIEDZIEĆ CZA BĘDZIE ZA SWOJE NIECNE CZYNY.!!!
  • ~ALEXY
    (2013-07-12 21:09)
    U CZED MUSZKĄ JESZCZE DŁUGA DROGA!!!
  • ~emeryt2
    (2013-07-14 08:40)
    A czy ci, którzy "już" z panią minister nie współpracują dostali wielomilionowe nagrody i odprawy ??? Naturalnie za "olbrzymie osiągnięcia i sukcesy" jako wielcy menedżerowie POwołani przez Poprzedników pani "ministry" /?/, z małych liter w "imię szacunku" dla władzy tymczasowej.