26 milionów za wynajęcie Narodowego. Poseł PiS: Kolejny przekręt!

| Aktualizacja:

Opozycja nie ma wątpliwości: rząd za wszelką cenę chce udowodnić, że stadion przynosi zyski. Co wywołało takie oburzenie? "Super Express" podaje, że resort środowiska kierowany przez Marcina Korolca zapłaci 26,4 mln zł za wynajęcie Stadionu Narodowego na listopadowy szczyt klimatyczny ONZ.

wróć do artykułu
  • ~Takie Ciasy
    (2013-07-31 13:50)
    Zegarki?
  • ~christ
    (2013-07-31 21:49)
    modlcie sie , wy obrzezancy i faryzeusze aby Donald Tusk jeszcze dlugo rzadzil w Polsce i dalej poprawial i szezyl dobrobyt dla Polakow, bo jakby pszaszed ten nieodPOwiedzialny i juz chory z nienawisci do Narodu polskiego J.Kaczynski to by pieklo na ziemi polskiej storzyl !!!
  • ~lolek1
    (2013-08-01 00:16)
    Nowy szef NIK to zbada :) Jak cos będzie nie tak, to szybko załatwił sprawę jak art. 585 kodeksu spółek handlowych dla grubego Rycha :)
  • ~Ślązak - Nie Polak
    (2013-07-31 23:46)
    100 milionów na nierobów i cwaniaków z całego świata,

    Jezu, jak ja was, rządowe ***** nienawidzę!!!
  • ~Mariola
    (2013-07-31 23:33)
    No i proszę...PO oszczędza na OBYWATELACH...a sobie swawoli do woli!!! Precz z PO!!!
  • ~puknij sie
    (2013-07-31 23:00)
    docent IPN jesteś idiotą - koncesje zapoczątkowały afery paliwowe??? kto ci to dyktował? urban?? koncesje wprowadzono bo zeby ją uzyskać firma musiała zarabiać - przed koncesjami wszyscy handlarze paliwem zarabiali krocie a wykazywali straty.
    pisarczyk PO w natarciu - żal...
  • ~puknij sie
    (2013-07-31 22:59)
    docent IPN jesteś idiotą - koncesje zapoczątkowały afery paliwowe??? kto ci to dyktował? urban?? koncesje wprowadzono bo zeby ją uzyskać firma musiała zarabiać - przed koncesjami wszyscy handlarze paliwem zarabiali krocie a wykazywali straty.
  • ~Saper
    (2013-07-31 22:46)
    No tak i z tych 26 milionów parę milionów pójdzie na premie za " sprawne zarządzanie " To złodziejstwo w biały dzień . Po co ku..a my płacimy te podatki, żeby je złodzieje z PO rozkradali ?
  • ~warszawiak
    (2013-07-31 22:39)
    Korolec próbował ta imprezą załtwić sobie posadę w ONZ.Przegrał z CHińczykiemn ale koszty zostały.Kiedy to się skończy?Teraz wiadomo dlaczego z PO musi być prezes NIK.
  • ~alex jones fan
    (2013-07-31 22:30)
    Globalne ocieplenie (udokumentowane) bylo juz w XVII stuleciu kiedy to ani PL ani USA ani Chiny NIE produkowali CO2. W Anglii(?!) wtedy rosl winogron i winnice byly wszedzie! Wiec ocieplenie Ziemi to jedno a sam CO2 przenigdy nie wywoluje zmiany klimatyczne.Raczej aktywnosc Slonca naszej gwiazdy jest bezposrednio "odpowiedzialna" za zmiany klimatu.I dzis i 1000 lat temu. Zobacz "Globalne ocieplenie - wielkie oszustwo" na youtube to mega-przekret siegajacy ewentualnie miliardy miliardow USD.
  • ~kontestator
    (2013-07-31 22:11)
    Ruda menda podnosi wiek emerytalny, bo brakuje pieniędzy, ludzie umierają bo nie kasy na leczenie a POmyleńcy lekką reką wydają niebotyczne kwoty na ***** warty zlot idiotów.
  • ~Student
    (2013-07-31 21:47)
    Kręcą lody na całego, po chamsku, w Polce prawa nie ma. Złodzieje z góry kradną do woli. Zioboro wróć
  • ~LEOPOLD
    (2013-08-01 05:30)
    To już nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Przez 24 lata nowego ustroju tak było, a lemingi i lewacy , jako zmanipulowany element dalej klaszczą i tańczą na tonącym Titanicu. Obawiam się, że za 2 lata to i PIS już nie będzie mógł niczego naprawić, bo nie będzie już nic, jak prorokował wieszcz Kononowicz.
  • ~rafeal
    (2013-07-31 21:38)
    Ale jaja sobie z nas robią. Przelewają naszą kasę na swoje premie.
  • ~Słońce Peru,mistrz bajeru............
    (2013-07-31 21:07)
    Platforma - aferotywa


    Stoi na stacji oddział platformy
    i każdy ma projekt własnej reformy
    Chwalą się: "Mamy projektów kupę"
    i każdym z nich można podetrzeć dupę

    Projekty, ustawy - co jedna to gorsza,
    Pitera co miała ochotę na dorsza
    Palikot z ******* i koltem w swej dłoni
    I ten co kapował kolegów swych, Boni

    I nagle się wokół coś kręcić zaczyna,
    spotkanie,o którym zapomniał Schetyna.
    CPN, lotnisko, w tle jakieś cmentarze,
    co znaczy to wszystko komisja wykaże.

    Sekuła na czele komisji tej stanie,
    by Grzechom i Mirom ułatwić zadanie.
    By włos z głowy nie spadł Tuskowi, Schetynie
    Wyborcza sondaże ogłosi w witrynie.

    Przełomu w aferze na pewno nie będzie
    Herr Tusk się zagapi, wygłosi orędzie:
    "Platforma to prawda, to siła - MUR CHIŃSKI
    Afera i hazard to PiS i Kamiński"

    POLAKU WYRUSZAJ PO ROZUM DO GŁOWY,
    BO JEDEN, JEDYNY JEST PROJEKT GOTOWY.
    OSZWABIĆ I OKRAŚĆ,CO POLSKIE TO SPRZEDAĆ,
    DO DNA WYPOMPOWAĆ I W ZAMIAN NIC NIE DAĆ.
  • ~Nie PO nie GW nie TVN-włącz rozum POLAKU
    (2013-07-31 21:02)
    Platformiane zasady

    Ku rwa ku rwie łba nie urwie,a w Platformie są zasady,
    miast rozumu masz wibrator, zamiast łbów są świńskie zady.
    Palikot za męża stanu, Bartoszewski życiorysem
    Tusk słoneczkiem, które honor traci cały w walce z PISem.
    Nic nie robią, okradają Naród cały mamiąc cudem
    Kto myślący widzi tylko "nocną zmianę" i obłudę.
  • ~Wierzacy w Boga i siebie
    (2013-07-31 20:41)
    Nasze wpisy splywaja jak woda po rynnie.Nadzieja we wrzesniu gdzie mozna
    publicznie wykrzyczec i zamanifestowac swoje niezadowolenie.
  • ~Nie PO nie GW nie TVN
    (2013-07-31 20:23)
    Złodzieje z PO przechodzą samych siebie w OKRADANIU POLSKI.
  • ~Przebrała się miarka,
    (2013-07-31 19:49)
    wybieram Jarka, bo tylko Jarek pogoni złodziei !!!
  • ~Babinicz1
    (2013-07-31 19:36)
    Sądziłem, że najbardziej kryminalnym rządem po okrągłym stole była ekipa Leszka M. ale przy tych kolesiach to była jedynie grupa chłopaczków w krótkich spodenkach.

Może zainteresować Cię też: