Wojna o szczyt klimatyczny. Minister bagatelizuje, poseł PiS donosi

| Aktualizacja:

"Nie widzę nadmiernego niebezpieczeństwa" - mówi minister środowiska o zbliżającej się konferencji klimatycznej COP. Tymczasem poseł PiS Tomasz Kaczmarek donosi do prokuratury i na Marcina Korolca, i na premiera Donalda Tuska.

wróć do artykułu
  • ~telewidz
    (2013-08-05 14:29)
    Tomuś, nie piskaj...
  • ~Adam
    (2013-08-05 14:31)
    Agent Tomek i wszystko jasne
  • ~Papkin
    (2013-08-05 14:38)
    Po co ma sie prezes kompromitowac , niech to robia inni ...
  • ~bąk,bąk bąkamber gold
    (2013-08-05 14:38)
    Życzę wygrania w wyborach panu b, ministrowi JAROSŁAWOWI GOWINOWI, Tusk powinien odejść już z polityki,/już ma dość garniturów i sukienek dla żony starczy im na parę lat i innych przywilejów/
  • ~kasandra
    (2013-08-05 14:43)
    Czy ten młodzieniec nie powinien leczyć się psychiatrycznie? Agent Tomek wszędzie coś węszy! Biedaczek! Ale obsesje przecież się leczy! Więc niech się weźmie za siebie!
  • ~bertsi
    (2013-08-05 14:45)
    Czy anarchiści i lewacy też będą na stadionie?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-08-05 14:46)
    hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau hau
  • ~sok
    (2013-08-05 14:48)
    Agent znowu w akcji, hihihi
  • ~ku pamięci
    (2013-08-05 14:48)
    TO TERAZ NA ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI WZYWA SIĘ NAJEMNIKÓW ZZA GRANICY , NO TO JESZCZE POCZEKAMY NA BRATNIE ARMIE, I BĘDZIE JAK ZA PRL.
  • ~Walec drogowy
    (2013-08-05 14:49)
    BRAWO WALCZYĆ Z PEOWSKĄ HOŁOTĄ WSZELKIMI SPOSOBAMI .ZŁODZIEJE Z PO MUSZĄ ODEJŚĆ,RAZ NA ZAWSZE.!!!
  • ~antyrudzielec
    (2013-08-05 14:50)
    Lewactwo najeżdża Polskę, trzeba przygotować się do wojny, Pinokio rozpęta III wojnę światową. Jak tak chce to na pewno znajdzie. Musimy od razu wziąć POprawkę na niby policję naszą bo jak się okazuje to oni dokonują zawsze prowokacji w dniu 11 listopada i oni biją demonstrujących pokojowo patriotów. Trzeci raz im się to nie uda. W tym dniu POlicjaant w przebraniu to wróg, trzeba o tym pamiętać.
  • ~kapitan NEMO
    (2013-08-05 14:55)
    Minister środowiska z rekomendacji Platformy Obywatelskiej Marcin Korolec przegrał wyścig na stanowisko dyrektora generalnego UNIDO, agendy ONZ ds. rozwoju, przegrał z kandydatem z kraju który olewa ochronę środowiska i klimatu i nie podpisał konwencji klimatycznych, przegrał z kandydatem z Chińskiej Republiki Ludowej – Li Yong [dotychczasowy wiceminister finansów Chin],

    nie pomogło akceptowanie absurdalnych pomysłów ekologów, nie pomogła organizacja szczytu klimatycznego w Warszawie [za ponad 100 mln zł], szczytu którego nikt w Europie Środkowej organizować nie chciał – bo to i kosztowne zgromadzenie i wymierzone przede wszystkim w gospodarki krajów potencjalnych organizatorów,

    Korolec za publiczne środki urządził sobie kampanię na rzecz wyboru na intratne stanowisko w ONZ, czy tym nie powinna zająć się prokuratura
  • ~azor
    (2013-08-05 14:57)
    powinni zatrudnić w prokuraturze specjalnego specjaliste od wykopywania pisiołkow za drzwi jak przychodzą składać durne donosy

    takiego macierewicza to należałoby jeszcze gonić po ulicy i dokopywać na zaś - zeby znowu czego nie wymyślił ze trzeba donieśc
  • ~PO ZŁODZIEJE,PO OSZUŚCI,PO NIEROBY
    (2013-08-05 14:57)
    Brawo,ja popieram to co robi tuskowa mafia to plucie w twarz prawdziwym POLAKOM.Nie mówie tu o hołocie z PO,SLD,PZPR,WSI,TVN,RP,GW,WIESIO13,I JESZCZE PARU GOOWNOJADÓW I KRWIOPIJCÓW.
  • ~RZADZA ZBRODNIARZE ANTY PL
    (2013-08-05 14:57)
    TO BIEDNI POLACY - MAJA UTRZYMYWAC - LOTROW I OBIBOKOW I OKRADAC NASZ BIEDNY I OKRADZIONY KRAJ- DLATEGO ZE - SZWANC TUSK- CHCE PRZYPODOBAC SIE - PROSTYTUTKOM I BURDELOWI BANDYTOW I ZBRODNIARZY - TO BURDEL I WYNAJETE - FIRMY TO MAFJE DO OKRADANIA NARODOW/ TUKA PO- GONIC NA ZBITA MORDE- NA CO CZEKACIE
  • ~Stawiam na PIS
    (2013-08-05 14:59)
    Karolca razem z obłudnym Tuskem ss do jednej celi najlepiej z multi-recydywą!!!
  • ~Słońce Peru,mistrz bajeru............
    (2013-08-05 15:00)
    Poparcie Platformy Obywatelskiej (około 23%):

    20% – ci, co nic nie wiedzą o polityce, ale boją się Jarosława Kaczyńskiego, oraz inwazji Watykanu na Polskę, wraz z Armią Toruńską, elitarną Dywizją SS Rydzykjugend i niezależnymi Batalionami Moherskimi wspomaganymi przez zamaskowane oddziały kiboli.
    3% – ludzie czerpiący swoją „wiedzę” z TVN, Gazety Wyborczej i tym podobnych.
  • ~Samson
    (2013-08-05 15:03)
    ...a mury runą, runą, runą...
  • ~grzegorz1
    (2013-08-05 15:04)
    Matoł,pętak,oszust i szpicel sowiecki.
  • ~siostra przełożona
    (2013-08-05 15:05)
    Jak ja się rydze brzydzem.