Wojna o szczyt klimatyczny. Minister bagatelizuje, poseł PiS donosi

| Aktualizacja:

"Nie widzę nadmiernego niebezpieczeństwa" - mówi minister środowiska o zbliżającej się konferencji klimatycznej COP. Tymczasem poseł PiS Tomasz Kaczmarek donosi do prokuratury i na Marcina Korolca, i na premiera Donalda Tuska.

wróć do artykułu
  • ~Roman
    (2013-08-06 21:29)
    Do prawnika - Z ciebie prawnik jak z koziej d...y trąbka.
  • ~kasienka
    (2013-08-05 21:43)
    Ryzy krasnal jest kompletnie nieodpowiedzialny i niewiarygodny. PRECZ!!!
  • ~Jobtwojumac
    (2013-08-05 21:09)
    Posel PIS donosi,
    wiadomo ze SBecy
  • ~Kazik
    (2013-08-05 21:13)
    PIS sie boi ze nikt ich nie zauwazy w ten dzien gdzie oni robia zadyme.
  • ~Jobtwojumac
    (2013-08-05 21:14)
    Miejsce PIS i Tomusia SBeka jest tam gdzie sa, w opozycji.
  • ~FUJ, FUJ, FUJ, FUJ
    (2013-08-05 21:17)
    i takie scierwo =kapo pisranskie smrodzi w Sejmie. Takich AK w czasie wojny golilo na zero i dawalo kule w leb. Tez by sie teraz przydalo by ten cuchnacy chlew wytrzebic do ostatniego kaczego tryka
  • ~Robnad
    (2013-08-05 21:22)
    Dama Pik2013-08-05 21:07
    "jeśli jednak takie ich zachowania .są normą to z jakiego powodu miało by się obarczać drugą stronę?"

    żebyś się później dziwiła, "gołębico"(copyright dr. Strosmajer), he, he, he.
    silence is the virtue of fools

    P.S.
    jeżeli chodzi o niejakiego Donalda T., to pasuje do niego jak ulał
    "spryt zastępuje u głupca inteligencję".

    .
  • ~ALski
    (2013-08-05 21:25)
    Mam dość układów , kolesiostwa , załatwiania pracy PO układach ,oglądania wiadomości w TVN , TVP , Polsacie .Mam dość jedzenia na kolację o godz 19.30 śmierdzącego pasztetu wielokrotnie już uzdatnianego do konsumcji .Jeszcze jedno , skoro dziennikarz zagłosował sobie na Tuska i Gowina ,to czy ostatnie wybory POwszechne były na pewno czyste ? . Jest jeszcze wiele pytań , których odPOwiedzi są w śmieciach pod dywanem .
  • ~ALski
    (2013-08-05 21:34)
    Do Robnat ! Masz rację że u " inteligentnego inaczej " spryt zastępuje wrodzoną inteligencję . Super .
  • ~hehahehaheha
    (2013-08-05 21:37)
    jak to ********* platni spamertzy pisdowski liza doope wodzowi psycholowi i wypisza kazdy rynsztok aby tylko dostac na flache. A tak swoja droga ciekawe ile tej tepej rogacizny jest w tym kraju ze sie tak pisdowskiego chlewa trzyma i cuchnie na cala Europe. Coz ryba smierdzi od lba a pisranstwo od wodza. Trupi odor sie za nim wlecze i trupy go strasza, nawet miliony wydawane lekka utracjusza lapa nie pomoga. Pan Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy, dorwie scierwo
  • ~Dama Pik
    (2013-08-05 21:47)
    re ~Robnad2013-08-05 21:22
    "silence is the virtue of fools " ?
    nie zauważyłeś znaku zapytania na końcu mojego zdania ?
    przecież kto pyta nie błądzi .Ty co zjadłeś wszystkie rozumy i o lataniu nie możesz marzyć.
  • ~cziras
    (2013-08-05 20:50)
    Żigolo Tomuś donosi, donosi, donosi, aż w końcu donosi urojoną ciążę !!!
  • ~Ironimuss
    (2013-08-05 22:00)
    Wiadomo PiS jak pies - ujada i ...
  • ~Dama Pik
    (2013-08-05 22:02)
    re ~Robnad2013-08-05 21:22
    "Spryt zastępuje u głupa inteligencje "
    coś nie tak
    "Spryt – umiejętność radzenia sobie, wychodzenia z korzyścią z każdej sytuacji; zręczność w jakimś działaniu."
    Na jakiej podstawie będzie sobie radził ?
    To czym się różni jedno od drugiego ?
    Człowiek głupi nic nie potrafi
  • ~Robnad
    (2013-08-05 22:04)
    ~Dama Pik2013-08-05 21:47

    czy ja smaruję PO chińsku.
    nie ma znaku zapytania.
  • ~X
    (2013-08-05 22:08)
    Widzę na tym forum , że jak PO pie...dolnie to niektórzy będą z głodu zdychać.
  • ~Polak
    (2013-08-06 06:33)
    Donosicie etatowy, Kiedy doniesie sam na siebie,l że spaprał robotę z Sawicką!
  • ~ALs
    (2013-08-05 22:13)
    Tylko w demokracji złodzieje chodzą w garniturach w POzostałych systemach chodzą w pasiakach.
  • ~Dama Pik
    (2013-08-05 22:22)
    re ~Robnad2013-08-05 22:04

    ~Dama Pik2013-08-05 21:47

    czy ja smaruję PO chińsku.
    nie ma znaku zapytania.
    ---
    a czy ja smaruje po mandaryńsku ?
    Nie ma twojego wpisu ale tobie chodziło o to moje zdanie
    "Jeśli jednak takie ich zachowania .są normą to z jakiego powodu miało by się obarczać drugą stronę?"
    Jest znak zapytania ? JEST !
  • ~Robnad
    (2013-08-05 22:24)
    ~Dama Pik2013-08-05 21:47

    "przecież kto pyta nie błądzi"

    nie ma tym padole łez już takiego lasu, a ty znalazłaś.
    czy to są niezbadane ścieżki Pana, czy tylko notoryczna ...
    i tak cię lubię za to błądzenie we mgle w POszukiwaniu rozumu.
    born to run