"To nieobywatelskie i niewłaściwe". Lewica krytykuje prezydenta

| Aktualizacja:

Lewica krytykuje prezydenta za wypowiedź o referendum w Warszawie. Bronisław Komorowski w wywiadzie dla TVP1 dał do zrozumienia, że nie weźmie w nim udziału. Prezydent wyraził opinię, że ostatnio referenda, które powinny być głosem obywateli, "stały się partyjną wojną przeniesioną na poziom samorządów”.

wróć do artykułu
  • ~karol56usa
    (2013-08-08 01:56)
    dobry bo KOMORUSKI
  • ~nawet
    (2013-08-08 01:32)
    Janusz Palikot, lider Ruchu swojego imienia jest zdania, ze to antyobywatelska postawa prezydenta. - W tak nieobywatelski, niewłaściwy, niedemokratyczny sposób prezydent nie powinien się nigdy publicznie wypowiadać - mówi Palikot.

    -- Nawet taka q.rwa i szuja jak Palikot ma wiecej honoru niz Komorowski.
  • ~kkk
    (2013-08-08 05:32)
    Chory umysłowo człowiek(?) wkleja gnioty w odstępstwie paru minut pod różnymi nickami : ~ksiegowy2013-08-08 05:11, ~agent Tomek2013-08-08 05:09, ~gustek2013-08-08 05:07, ~giga2013-08-08 05:06, ~jacek2013-08-08 05:02, ~tom2013-08-08 04:59 .
  • ~agent Tomek
    (2013-08-08 05:09)
    za co my PODATNICY placimy ciezkeie pieniadze prezesowi i jego sekcie rydziatejj

    - za odstawianie zalosnych przedstawien przed palacem prezydenckim

    - za cyrki w sejmie

    - za oblakanY SMOLENSKI KABARET MACIEROWICZA

    - za przedstawienia z premierem technicznym

    CALY PIS NA USLUGACH MOSKWY, dziela i niszcza Polske pod swiatlym ki
    erownictwem RUSKIEGO AGENTA Z TORUNIA
  • ~gustek
    (2013-08-08 05:07)
    Jak ktoś słusznie napisał szkoda rzucać perły przed wieprze...
    Dodam , że z ludźmi o takim ugorze umysłowym jak poplecznicy pis reprezentują to nie sposób dyskutować.

    Szkoda wysiłku bo zaprogramowane tylko na wyzwiska i na smoleńsk.

    Kacz powiedział dziś jaki ich programowy piorytet na nowy rok, wyjaśnić i nagłośnić miedzynarodowo wypadek samolotu w Smoleńsku tzn. w/g pisiorów "zbrodnię w sensie potocznym".
  • ~giga
    (2013-08-08 05:06)
    Nie da sie ukryc ze zimny lech byl zalosna postacia w porownaniu z prezydentem Komorowskim

    jedyna zasluga dla potomnosci zimnego lecha to byl fakt ze zginal w zwyklym wypadku lotniczym i swoja glupota spowodowal smierc 94 osob
  • ~jacek
    (2013-08-08 05:02)
    WAŻNE JEST, ABY W PRZYSZŁOŚCI NIE TRAFIŁ SIĘ NAM POLAKOM NIGDY WIĘCEJ TEGO TYPU "PATRIOTA",CO LECH KACZYŃSKI.

    Polacy nie zasługują na takie nieszczęście, nawet ci "prawdziwi", którzy nawet nie zdają sobie sprawy jak mają wyprany w piSSekcie móżdżek..radio_szatan_rydzyka
  • ~tom
    (2013-08-08 04:59)
    - Ojciec Kaczyńskich był STALINOWCEM! był tez matrioszką - bo niby jak się tak ni stąd ni zowąd znalazł w Warszawie w czasie PW?

    Czas wziąc się dogłębnie za historię ludzi PiS.

    Nie zakłamujcie historii
  • ~Precz z Komuna!
    (2013-08-08 03:48)
    Bronek WPADKA BUL Komoruski... To wlasnie jest prezydent PO-MATOLOW!!!
  • ~TFU, NA TAKĄ DEMOKRACJĘ
    (2013-08-08 03:05)
    TO JEST NAJBARDZIEJ BEZJAJECZNY PZDENT JAKIEGO POLSKA ZIEMIA NOSIŁA. ON MA JAJO TYLKO U BANDEROWCÓW Z WIZYTĄ.
  • ~gamma
    (2013-08-08 01:38)
    •• WIADOMO ZE TAKIE CHAMSKIE I PRYMITYWNE SLOWA, MOZE NAPISAC TYLKO AGENTR RUSKI~nawet2013-08-08 01:3o

    Przeciez tylko ciemne bydlo z sekty antypapieskiej tak sie wyraza
  • ~pierzeja
    (2013-08-08 01:30)
    Ja głosowałam na pana Komorowskiego i NA NASZE SZCZESCIE NIE JEST TO TO KONTYNUACJA PREZYDENTURY KACZYŃSKIEGO !!

    Od poczatku zyczę panu Komorowskiemu jego własnej prezydentury !!! godnej swojego Narodu !!
    To jest prezydentura budowania !!! dobrej i solidnej pracy !! pomnażania naszych dóbr Narodowych !! dobrej współpracy ze wszystkimi !! i godnego reprezentowania Narodu !!

    BO ZASŁUŻYLIŚMY SOBIE PO TYLU LATACH !!!
  • ~Grzes
    (2013-08-08 06:12)
    Kompromitacja i skandal _!!!

    Matoły wybrały sobie prezydenta.
  • ~@venusoid
    (2013-08-08 01:28)
    do venusoid - hehe.. podly troglodyto, dopisz najwazniejsze i najprawdziwsze:
    zginal w Smolensku zdradzony przez Tuska i Komorowskiego
  • ~oghana
    (2013-08-08 01:27)
    PO CO WSPOMINAC SZKODLIWEGO FATALNEGO PREZYDENTA ?

    LEPIEJ ZAMILCZEC NAD TA TRUMNA NIEGODNA WAWELU .
  • ~oghana
    (2013-08-08 01:26)
    PAMIETAMY ten wstyd w europie ile razy pojawil sie tam lech ,

    plucie na rzad i klotnie o samolot .

    lech kaczynski niczym sie nie zasluzyl ,bo byl tylko podprezydentem jarkacza potwora . nie mial zadnej samodzielnosci -byl marionetka brata .
  • ~• venusoid
    (2013-08-08 01:24)
    Można Kaczyńskiego upamiętnić. W trzech zdaniach:

    "Urodził się w ...
    Był prezydentem od.. do...

    Zginął w wypadku komunikacyjnym w 2010 r." I tyle.
  • ~obywatel
    (2013-08-08 01:23)
    Prezydentura Kaczynskiego byla NAJGORSZA prezydentury wszechczasów.
    LECH NABZDYCZAL SIE I OBRAZAL PRZY BYLE OKAZJI BYŁ MAŁOSTKOWY, WPRASZAŁ SIĘ TAM, GDZIE GO NIKT NIE CHCIAŁ (JAK NP DO SMOLENSKA ) I NIE SZANOWAŁ!, OSTATNIO NIKT GO NIGDZIE NIE ZAPRASZAL, OŚMIESZAŁ NASZ KRAJ, PRZESZKADZAŁ RZĄDOWI W PROWADZENIU ROZSĄDNEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ I DZIELIŁ KRAJ NA DWIE ZWALCZAJĄCE SIĘ CZĘŚCI?


    Wybieraliśmy Pana Komorowskiego w nadziei, że będzie dokładnie odwrotnie

    i tak wlasnie jest ! DZIEKUJEMY
  • ~gamma
    (2013-08-08 01:21)
    LECH KACZYŃSKI BYŁ BARDZO KIEPSKIM PREZYDENTEM:

    1. Nie znał języków obcych, a i jego wypowiedzi w języku ojczystym były często bełkotliwe i niezrozumiałe. Osoba która zdała maturę z języka polskiego nie powinna mieć problemów z precyzyjnym wyrażaniem swoich myśli ( pod warunkiem że je ma )

    2. Lech Kaczyński zachował się w pewnej sytuacji jak człowiek bez honoru. Chodzi oczywiście o skandaliczną wypowiedź Rydzyka wobec pani Marii Kaczyńskiej ( słynne szambo i eutanazja ) i brak na nią reakcji Lecha Kaczyńskiego. Bratem prezesa PiS-u się bywa, człowiekiem honoru się jest albo nie.

    3. Nie posiadał zdolności przywódczych. Dwór jaki powstał wokół Lecha Kaczyńskiego był tego najlepszym dowodem. Otoczył się kolesiami z NIK i z warszawskiego ratusza. Robił ze strażników miejskich generałów, lokował kiepskich ludzi w spółkach skarbu państwa.
    ( Tutaj sprawdziło się stare polskie przysłowie: " jaki pan, taki kram ).

    4. Był zakompleksiony i małostkowy ( pokazał to w czasie wręczenia nominacji Tuskowi po przegranych przez PiS wyborach.

    5. Nie dotrzymywał obietnic ( np. wyborczych ).

    6. Nie kontrolował swoich wypowiedzi. Jego słynne " przyjechaliśmy walczyć" wypowiedziane w Gruzji świadczyło, że nie miał poczucia realizmu.

    7. Działalność Lecha Kaczyńskiego była podporządkowana całkowicie interesom PiS ( Jarosława Kaczyńskiego )

    Mówienie o męczeńskiej śmierci Lecha Kaczyńskiego jest olbrzymim nadużyciem.Lech Kaczyński zginął w bezsensownym wypadku lotniczym w którym niepotrzebnie zginęło 96 osób. Do wypadku pewnie by nie doszło, gdyby nie chęć rozpoczęcia za wszelką cenę kampanii wyborczej na grobach pomordowanych w Katyniu żołnierzy. Tak przy okazji, wcześniej Lech Kaczyński jakoś nie jeździł do Katynia.
  • ~dno dna
    (2013-08-08 01:19)
    Czy brat przewodniczącego był udanym prezydentem? POD KAŻDYM WZGLĘDEM (WIZERUNKOWYM, POLITYCZNYM, INTELEKTUALNYM TEŻ) BYŁ KARTOFLAKIEM.

    Największym osiągnięciem majestatu śp. było gmeranie: TRÓJKĄT WEIMARSKI, WETA, NOMINACJE SĘDZIÓW I GENERAŁÓW, WDZIERANIE SIĘ WSZĘDZIE TAM, GDZIE GO NIE OCZEKIWANO. UWIERZYŁ W SIEBIE LEKKOMYŚLNIE GUBIĄC WE MGLE BOGU DUCHA WINNYCH LUDZI. EPILOG NA WAWELU JEST ILUSTRACJĄ CYWILIZACJI CMENTARNEJ PONURYCH Z GRUNTU POLAKÓW.

    Teraz… męczennik, zbrodnia katyńska, krzyż przed Pałacem Namiestnikowskim, biskupi o brzydkich twarzach, pusta gadanina ludzi odpowiedzialnych za innych ludzi. Zdziesiątkowany PiS (delegowani eurodeputowani, katastrofa smoleńska) wyprowadza do boju rezerwy, a my naród albo klaszczemy wyjąc z zachwytu, albo lękając się czekamy na jakichś cud.
    Ani stany wyższe, ani elektorat wstydu nie znamy. Amen, amen, amen.

Może zainteresować Cię też: