Guział odbija piłeczkę. "Referendum tak drogie, jak brak przecinka"

| Aktualizacja:

Organizator referendum broni się przed zarzutami, że głosowanie będzie niezwykle drogie. Zdaniem Piotra Guziała trzeba będzie zapłacić za nie tyle, ile za jedną błędną decyzję przetargową.

wróć do artykułu
 • ~warszawianka
  (2013-08-21 09:41)
  Teraz dla spoleczenstwa sie wylicza jakie bedzie drogie referendum ,my wam kretacze wyliczymy ile miljonow z naszych kieszeni ferajna POwska wyrwala na lewe przetargi ,nagrody garnitury ,alkohole ,cygara,szmaty dla bliskich,podroze itd.Mozna tak wyliczac bez konca.

  Warszawiacy ,mimo nawolywania Tuska i Komorowskiego ,Ci co podpisali ,musimy sie stawic do glosowania.przyszedl czas ,aby nasza Ojczyzne posprzatac i zaprowadzic lad i porzadek,aby nasze dzieci nie szfedaly sie po obcych "landach".
 • ~toja
  (2013-08-21 09:49)
  Cóż tu można dodać. Ble ble , kwa, kwa i tyle.
 • ~nie rozumie
  (2013-08-21 09:50)
  a oc o chodzi?
 • ~barom
  (2013-08-21 09:55)
  Dlaczego dwie poprzednie wypowiedzi są tak bezdennie głupie?
 • ~Jerzy
  (2013-08-21 09:58)
  Wiem, mam krzywe zęby, pójdę do ortodonty to mi wyrówna
 • ~Jerzy
  (2013-08-21 10:01)
  wiem dentysta niewiele kosztuje, jakies 10 tys zł
 • ~Jerzy
  (2013-08-21 10:06)
  popsute juz tylko do wymiany, imlplant to ok z 1000zł
 • ~myszka
  (2013-08-21 10:10)
  Gronkowca trzeba odwołać i tyle ! Ta Baba nie umie zarządzać miastem, jest nieporadna, nie ma kontaktu z wyborcami, nie uwzględnia postulatów i potrzeb mieszkańców. I jest arogancka. MAM JEJ DOŚĆ !!!
 • ~klaus.58
  (2013-08-21 10:18)
  ~do - warszawianka ! Tak beznadziejnego komentarza już dawno nie czytałem !!
  widzę tęsknisz do PRL wtedy był Stalinowski porządek
  a dzieci siedziały w kraju bo nigdzie indziej nie mogły
  wyjechać !!!
 • ~kasandra
  (2013-08-21 10:36)
  Biedna, biedna ta "warszawianka" z godz. 09.41. Coś mam wrażenie, że niczego nie rozumie biedactwo!. Ja niczego szczęśliwie nie podPISałam i niczego nie muszę na zawołanie Guziała robić. Natomiast jestem szalenie ciekawa - CÓŻ TO DOBREGO TEN PAN ZROBIŁ DLA URSYNOWA??? Bo jakoś efektów jego pracy nie widać! Dla mnie jego działania w sprawie Pani Prezydent to jest tylko odgrywanie się, za nasze pieniądze, za to, że nie dostawał premii za swoją pseudodziałalność! I to by było na tyle! Jak mawiał profesor Stanisławski!
 • ~hgw w Warszawie zrobiła bardzo
  (2013-08-21 10:42)
  dużo choć nie bezbłędnie.Poprzedni prezydent nie zrobił NIC bo całą robotę z MPW zrobił pan Ołdakowski i oprócz tego pustka.HGW to jednak inna infrastruktura komunikacyjna (2-ga linia metra,tabor,nowe trasy komunikacyjne,naprawa zniszczonych jezdni i chodników itd.Jak wygra Guzioł to szybko pewnie zyska ksywkę Guzik (z pętelką)...
 • ~Henio
  (2013-08-21 10:49)
  Ja jednak wierzę w Tuska, przez Putina i Merkel uwielbianego, stworzyciela Zielonej Wyspy, pełnej szybkich kolei, tanich autostrad i stadionów.

  Wszystkich dotacji z unii widzialnych i niewidzialnych.

  I w jednego Rostowskiego, doradcę Tuska prawdomównego, który przez PeO został stworzony przed wszystkimi długami.

  Tusk z Tuska, europejskość z europejskości, Fakty prawdziwe z TVN obiektywnego, jak w PRL prawda o zbrodni w Katyniu.

  FAKTY przez Lisa stworzone i przez bzdurczoka Durczoka mówione, współistotne Tuskowi, a przez niego wszystko się stało.

  On to dla nas zstąpił z Kremla by z Pawlakiem POdpisać na 25 lat "najtańszą" w UE umowę gazową, ku radości Putina.

  A za sprawą Angeli POchodzącej z POlski, przyjął miliardy z UE i został przez nią POklepany, za dziadka w Wehrmachcie.

  POd Władimira i Angeli namową, POnownie został wybrany jak oznajmia OBOP.

  Wstąpił do rządu, siedzi po prawej Bronka i lewej Palikota, skąd POwtórnie przyjdzie w chwale a agresja jego wobec Kaczynskiego i Rydzyka nigdy się nie skończy.

  Wierzę w pancerną brzozę zdradkę i Radka jej ożywiciela, który od Tuska pochodzi i wspólnie odbierają uwielbienie i chwałę od Władimira z KGB i z WSI, za zgodę na "katastrofę" POd Smoleńskiem.

  Wierzę w kryzys UE, wydłużony czas do emerytury, oczekiwanie na lekarzy specjalistów i eutanazję dla przewlekle chorych jako odpuszczenie grzechów.

  Cieszę się z bezrobocia, pragnę tylko wódki, suchego chleba, haszu, marychy i dopalaczy.

  Nie oczekuję Świąt Niepodległości a WOŚPu, Woodstocku,feministycznych manif i niekończących się parad miłości.

  Nie lubię prawicy, kleru, AKowców i ich filmu Czas Honoru.

  Uwielbiam Stawkę i Hansa Klossa z NKWD oraz Kiepskich, Wojewódzkiego, Ranczo i Taniec z gwiazdami.

  Uwielbiam Tuska, Millera, Palikota, Kwaśniewskiego, Michnika, Urbana i Wałęsę.
 • ~Marian - stary Warszawiak
  (2013-08-21 10:53)
  Jestem Warszawiakiem i wiem ,że HGW można lubić ,lub nie , ale wiem,że Warszawa nigdy nie miała tak dobrego prezydenta-trzeba być ślepym by tego nie widzieć.
  Panie Guział niech pan popatrzy co pan zrobił na "swoim" Ursynowie ( dzielnica Warszawy) -widzi szpilkę u HGW a nie widzi belki u siebie .
  Guział jesteś kaczym ignorantem ,polityczną miernotą, marnujesz czas i nasze pieniądze.
 • ~PO-rażka
  (2013-08-21 10:57)
  Drogowy Obciach PO

  Z danych Światowego Forum Ekonomicznego wynika, że jesteśmy pod względem dostępu do dróg, kolei i lotnisk… jakieś 100 lat za Namibią, czy Rwandą.

  Przygotowany przez ŚFE najnowszy Globalny Raport Konkurencyjności nie pozostawia złudzeń co do jakości polskiej infrastruktury.

  Spośród 144 krajów notowanych w rankingu Polska znalazła się na 79. miejscu – między 78. Kazachstanem i 80. Kenią. Wyprzedzają nas m.in. Kazachstan, Namibia i Rwanda, a także większość krajów europejskich.

  Raport potwierdza, że katastrofalnie na tle światowych standardów wypada polska sieć drogowa, ale z koleją i lotniskami jest niewiele lepiej.

  Mimo kolejnych otwieranych kawałków autostrad nasze drogi znalazły się na 124. miejscu za Bangladeszem, Etiopią, Zimbabwe i Wietnamem. Jeśli natomiast chodzi o lotniska, to zajmujemy 105. miejsce np. za Mali, Kambodżą i Tadżykistanem. Najwyższe miejsce, z trzech gałęzi transportu, zajmuje kolej – 77. pozycję, tylko pięć miejsc dalej niż Bangladesz.
 • ~Kolo
  (2013-08-21 10:57)
  widziałem wczoraj wywiad z HGW w TVN... Ta baba nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności za nic. Wg. niej wszystko jest super.. no może za mało komunikowała się z ludźmi. Zgroza! Typowa PO-wska mentalność, która uważa że można kłamać, kręcić, oszukiwać, bo taka jest polityka. Wyrzućcie ją warszawiacy, to cały rząd zmięknie i może coś zacznie coś pozytywnego robić
 • ~Zielone Wysypisko
  (2013-08-21 11:02)
  PAMIĘTAJMY O ŚMIECIACH.

  ŚMIECI TERAZ TRZEBA SEGREGOWAĆ.

  MAFIA PO-Palikot-PSL-SLD ...

  ... DO KUBŁA !!!
 • ~PO co głosowałem na PO?
  (2013-08-21 11:06)
  Wszyscy, którzy głosowali na Tuska i jego bandę przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami. Nie wdawajmy się w bezsensowne pyskówki z przeciwnikami PO bo dziś wszyscy doskonale wiemy, że to MY - elektorat PO - okazaliśmy się idiotami. Możemy oczywiście temu publicznie zaprzeczać nie chcąc przyznać się do własnego frajerstwa, ale samych siebie nie oszukamy. Czas więc powiedzieć wprost: Szanowni wyborcy PiS - mieliście rację ! Trzeba mieć odwagę by przyznać się do własnej głupoty. Ja, jako były wyborca tuska i PO przyznaję się do tego i przepraszam, że swoim głosem przyczyniłem się do tragedii tylu rodaków. Przepraszam z całego serca.
 • ~Tomek z W-wy
  (2013-08-21 11:17)
  Pan Guział już przebiera nogami, aby postawić pomniki Lecha Kaczyńskiego przed pałacem prezydenckim i w każdej dzielnicy Warszawy i zasłużyć sobie na łaskę swego szefa- Jarosława Kaczyńskiego. Może wtedy coś mu skapnie z pańskiego stołu (np. europosłowanie).
 • ~Aśka
  (2013-08-21 11:30)
  Kocham Bzlylego
 • ~pisior
  (2013-08-21 11:31)
  Guział ma rację. Należy odwołać przetargi na drogi, ulice, mosty i metro. Śmieci spokojnie mogą się walać jak w Neapolu, po co je wywozić. Tunel Wisłostrady zasypać. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze należy wydać na pomnik mgły smoleńskiej.