Guział odbija piłeczkę. "Referendum tak drogie, jak brak przecinka"

| Aktualizacja:

Organizator referendum broni się przed zarzutami, że głosowanie będzie niezwykle drogie. Zdaniem Piotra Guziała trzeba będzie zapłacić za nie tyle, ile za jedną błędną decyzję przetargową.

wróć do artykułu
  • ~Henio
    (2013-08-21 10:49)
    Ja jednak wierzę w Tuska, przez Putina i Merkel uwielbianego, stworzyciela Zielonej Wyspy, pełnej szybkich kolei, tanich autostrad i stadionów.

    Wszystkich dotacji z unii widzialnych i niewidzialnych.

    I w jednego Rostowskiego, doradcę Tuska prawdomównego, który przez PeO został stworzony przed wszystkimi długami.

    Tusk z Tuska, europejskość z europejskości, Fakty prawdziwe z TVN obiektywnego, jak w PRL prawda o zbrodni w Katyniu.

    FAKTY przez Lisa stworzone i przez bzdurczoka Durczoka mówione, współistotne Tuskowi, a przez niego wszystko się stało.

    On to dla nas zstąpił z Kremla by z Pawlakiem POdpisać na 25 lat "najtańszą" w UE umowę gazową, ku radości Putina.

    A za sprawą Angeli POchodzącej z POlski, przyjął miliardy z UE i został przez nią POklepany, za dziadka w Wehrmachcie.

    POd Władimira i Angeli namową, POnownie został wybrany jak oznajmia OBOP.

    Wstąpił do rządu, siedzi po prawej Bronka i lewej Palikota, skąd POwtórnie przyjdzie w chwale a agresja jego wobec Kaczynskiego i Rydzyka nigdy się nie skończy.

    Wierzę w pancerną brzozę zdradkę i Radka jej ożywiciela, który od Tuska pochodzi i wspólnie odbierają uwielbienie i chwałę od Władimira z KGB i z WSI, za zgodę na "katastrofę" POd Smoleńskiem.

    Wierzę w kryzys UE, wydłużony czas do emerytury, oczekiwanie na lekarzy specjalistów i eutanazję dla przewlekle chorych jako odpuszczenie grzechów.

    Cieszę się z bezrobocia, pragnę tylko wódki, suchego chleba, haszu, marychy i dopalaczy.

    Nie oczekuję Świąt Niepodległości a WOŚPu, Woodstocku,feministycznych manif i niekończących się parad miłości.

    Nie lubię prawicy, kleru, AKowców i ich filmu Czas Honoru.

    Uwielbiam Stawkę i Hansa Klossa z NKWD oraz Kiepskich, Wojewódzkiego, Ranczo i Taniec z gwiazdami.

    Uwielbiam Tuska, Millera, Palikota, Kwaśniewskiego, Michnika, Urbana i Wałęsę.
  • ~GUZIEC
    (2013-08-21 16:08)
    Dość niegospodarności. Zacznijmy od siebie, od Ursynowa. Precz z tunelem pod Ursynowem. Na płaskim terenie autostradę robi się na ziemi, a nie pod ziemią. Za to można zbudować kilka km metra.
  • ~jeden z wielu
    (2013-08-21 12:32)
    Każdy dzień bez HGW na urzędzie prezydenta Warszawy, to dzień zyskany dla miasta i jego mieszkańców. Do urn Warszawiacy i odwołajmy tego chazarskiego szkodnika.
  • ~Alek
    (2013-08-21 13:26)
    Formalnie to jest jej podwladny a traktuje ja jak dziewczyne na posylki. Gorzej nawet..
  • ~rychu
    (2013-08-21 14:35)
    ten Guział to arogancki duren !!! prosze mi wytlumaczyc dlaczego moja zlamana reka ma mniej bolec tylko dlatego ze "kowalski" tez ma zlamana reke ??!!! to jest prymitywna i przewrotna argumentacja !!! jezeli mu sie wydaje ze "ma prawo" do wydawania wielkiej kasy tylko dlatego ze to kosztuje tyle co "brak przecinka" to jest to kretyn ktory roztrwania pieniadze podatnikow !!!
  • ~mundek
    (2013-08-21 14:38)
    gdyby miała choć odrobinę honoru, to wiedząc, że co najmniej 400 tys ludzi czuje się oszukanych jej rządami, zrezygnowałaby sama. Jak widać, honor jest to całkowicie obce pojęcie dla „polityków PO”. Żenada …..
  • ~Żaneta
    (2013-08-21 15:14)
    Wszyscy co narzekają na drogie przejazdy środkami komunikacji miejskiej niech jadą do Paryża tam przejazdy są bardzo drogie.Nie ma zniżek dla nikogo.Emeryci, inwalidzi ,żołnierze płacą równo. Odwiedziła mnie po 4 latach przyjaciółka z Nowego Sącza i oceniła jak dużo na lepsze zmieniło się od tego czasu w Warszawie. Pan burmistrz z Ursynowa niczym na swoim terenie się nie wykazał i teraz ma ochotę to samo nic nie robić w całym mieście.
  • ~kozik
    (2013-08-21 15:15)
    Tak kasa wydana na referendum w/s odwołania HGW to będą pieniądze najsłuszniej i najmądrzej wydane w Warszawie od 7-miu lat.
  • ~s....k
    (2013-08-21 15:32)
    Mam nadzieję, że Warszawiacy będą mądrzy i odwołają tę kwokę z urzędu - dosyć już szkód i bałaganu narobuiła.czuła się jak pani na włościach : dzieliła i rządziła finansami tak jak chciała i dawała komu chciała!!! Nie mogę ani na nią patrzeć ani jej słuchać . Nie cierpię jej - POkażmy, gdzie jest jej miejsce - stary babsztyl - niech już zniknie z pola widzenia i z polityki!!!
  • ~Andrzej
    (2013-08-21 15:37)
    Koszt referendum jest bardzo niski w stosunku do kosztow rzadzenia Warszawa przez Gronkiewicz -Waltz. Pragne przypomniec ,ze samych pelnomocnikow jest chyba 9 a w tej kadencji zatrudnienie w administracji wzroslo , co nie przeklada sie na poprawe jakosci obslugi mieszkancow. To nie jest dobry prezydent a sama propaganda juz nie wystarcza i ludzie doskonale zdaja sobie sprawe z trudnosci codziennego zycia w stolicy.
  • ~anonim
    (2013-08-21 15:54)
    Projekty budowlane ktore nigdy nie powstaly ale podobno jest prowadzona kontrola w tej sprawie.Maz pani Waltz jest podobno bardzo dobrym architektem.
  • ~menel
    (2013-08-21 16:12)
    Te Mundek! Z tego co naPISałeś to honor mają tylko (hihihi) PISowcy! Tak??? Jakoś dziwnie mi to wygląda. Bo u nich z tym honorem to wg mnie coś nie bardzo!
  • ~Aśka
    (2013-08-21 11:37)
    Bazyli mówił ze tez mnie kocha
  • ~warszawianka
    (2013-08-21 16:46)
    marzę o prezydencie który się nazywa GUZIOŁ .Kocham małe koguty z obłędem w oczach
  • ~JERO
    (2013-08-21 17:54)
    Prezydent Guzioł to dopiero tragedia. Psychopatów należy trzymać w Tworkach. Mam nadzieję że Warszawiacy nie wezmą udziału w tej hucpie politycznej na zamówienie Guzioła. Na mesjasza to on nie wygląda.
  • ~greta
    (2013-08-21 18:55)
    Okaze sie jakich to mamy "Warszawiakow" 13 pazdziernika. Warszawa,to najwieksza polska prowincja.Lewactwo marnuje kazda szanse zmiany na lepsze.
    Chamstwo,prostactwo i przemalowani czerwoni w Warszawie dominuja!
  • ~Tofik
    (2013-08-21 19:02)
    re~Żaneta2013-08-21 15:14
    Za to wywóz śmieci, ceny energii i gazu oraz telefonów w Paryżu są o wiele mniejsze. Jeszcze jedno porównaj zarobki, a potem pisz.
  • ~słoik
    (2013-08-21 19:14)
    HGW mądra i przezorna , starsza w wierze dbając o warszawiaków po decyzji komisarza wyborczego honorowo powinna złożyć dymisję. Halicki z polecenia Donalda komisarzem Warszawy ...
  • ~OJ TAM, OJ TAM , NIC SIĘ NIE STAŁO
    (2013-08-22 05:27)
    NIEZWYKLE DROGIE TO SĄ , ALE FOTELE W MINISTERSTWIE SIKORSZCZAKA.
  • ~Karmen
    (2013-08-22 09:49)
    Guz - Guział - Guzikiewicz i wszystko jasne.

Może zainteresować Cię też: