Gowin kontra Komorowski? Nałęcz: Każdemu wolno marzyć

| Aktualizacja:

Jarosław Gowin może stanąć w wyborcze szranki z obecnym prezydentem w 2015 roku? O tym przekonany jest Andrzej Biernat z PO. Ale prof. Tomasz Nałęcz, doradca prezydenta mówi dziennik.pl wprost: "Jak znam kompetencje polityczne i intelektualne Gowina, to nie sądzę, by przypisywanie mu takich planów miało sens".

wróć do artykułu
  • ~-
    (2013-08-27 07:17)
    To człowiek bez twarzy,o mentalności sługusa (oczywiście nałęcz )
  • ~starzec
    (2013-08-27 06:50)
    PZPR-owski sługus ocenia poziom intelektualny posła Gowina.
    Bezczelność.
  • ~realista
    (2013-08-27 05:32)
    wprawdzie bylem,jestem i bede zwolennikiem sld,prof.nalecz tez nim byl.po zmianie ustroju,jak choragiewka,ustawil sie zgodnie z kierunkiem wiatru,dot.to PO.zostal doradca.przyjdzie czas na zmiany,aby utrzymac sie,powie ze jest zwolennikiem innej partii.dla mnie czlowiek bez twarzy.dzisiaj wszystko wskazuje,ze nastepne wybory wygra PIS,niech wygra lepszy,na PO,NIE MA JUZ CO LICZYC,wtedy profesor powie,ze liczyl po cichu na to,moze zostanie wtedy doradca,ministrem.dzisiaj typuje wynik PIS+SLD,to bedzie czolowka.
  • ~cxz
    (2013-08-27 03:55)
    nieztej kartki gamoniu pisales czy cpasz
  • ~delewe
    (2013-08-26 23:56)
    ten pan sie smieje z bilbordu o kaczorze
  • ~apolityczny obserwator
    (2013-08-26 22:14)
    Gowin ma prawo kandydować,a ty towarzyszu Nałęcz jak chcesz to również kandyduj.
  • ~autor
    (2013-08-26 21:24)
    tego kretyna nalęcza należy wykopać na księżyc
  • ~PO-matoł
    (2013-08-26 21:15)
    Nałęcz nadaje się tylko na leczenie ,widać po jego minie .
  • ~prawda
    (2013-08-26 20:43)
    ten sie smieje kto jest ostatni.Ale Gowin bylby bardziej kompetentny bez doradztwaNalecza Nam trzeba do rzadzenia ludzi pokroju Gowina Kaczynskiego zeby zylo sie lepiej obywatelom nie oligarchom i rzadzacym.
  • ~Towarzysz Prawda
    (2013-08-26 20:36)
    To byłby bardzo dobry no i reprezentacyjny prezydent, mówiący i piszący nie tylko po polsku.
  • ~Bolo
    (2013-08-26 20:33)
    Lichy doradco zamknij sie, doradzaj twemu pupilowi.
  • ~cogito
    (2013-08-26 20:26)
    Gowin - w przeciwieństwie do jego opluwaczy - ma prawdziwą klasę. Jako prezydent byłby prawdziwą ulgą dla zdegustowanych, zmęczonych polityką i skołatanych, Polaków.
  • ~Religiusz
    (2013-08-26 20:26)
    Gowin na prymasa!
  • ~gosc
    (2013-08-26 20:14)
    no to bredzislaw jajecznica bedzie plakal jak mu zabiora zyrandole do pilnowania
  • ~hoc
    (2013-08-26 20:13)
    Brawo panie Gowin ,życzę Ci rezydentury w kraju,nareszcie byłby ktoś mądry, kompetentny nie to co teraz .Dość już Komorowskiego i Tuska z całą Platformą Obłudy.Pitera nawiedzona ,Niesiołowski obłąkany od nienawiści,kidawa,staruszka Katarasińska, i td.
  • ~ja ja
    (2013-08-26 20:04)
    Tow.Nałęcz też bardzo marzył by zostać preziem, ale zobaczył, że w sondażach ma 0% poparcia, to zrezygnował z marzeń, a swoje głosy ( przypominam 0%) oddał "wspaniałomyślnie" Donkowi. Dziś jest POd żyrandolem i po cichu marzy, że to on jest głową państwa, a nie ten miernota BK , co nie przeszkadza mu fałszywie do BK się mizdrzyć i go hałaśliwie wychwalać
  • ~rudzielec
    (2013-08-26 19:51)
    nalecz , a kto to jest? jaki karierowicz pewnie
  • ~sasiad
    (2013-08-26 19:42)
    Czerwony zabral glos ,obronca zaprzyjaznionego kolesia Komorowskiego.
    Komorowski ma 30 hektarow posiadlosci ,palacyki,wiec dobrze im sie doi ,razem z Tuskiem nas POLAKOW.Dlatego tak boia sie o swoje stolki ,no bo za co te ich majatki utrzymac?
  • ~rono
    (2013-08-26 19:31)
    Ja bym nie przesadzal z "sila"obecnego prezydenta,jesli odrzucimy medialna oslone jaka daje "pierwszemu"tvn,tvp,inne media a dobiora sie do niego rzeczowi dziennikarze to wiele z tego majestatu nie zostanie !! Aco do tego profesora to smiem przypomniec ze czekamy na biala ksiege ulaskawien przez wszystkich prezydentow po 90 r! ! !>Publicznie zlozyles czlowieku obietnice wiec miej HONOR jezeli wiesz co to znaczy
  • ~Tofik