Gowin kontra Komorowski? Nałęcz: Każdemu wolno marzyć

| Aktualizacja:

Jarosław Gowin może stanąć w wyborcze szranki z obecnym prezydentem w 2015 roku? O tym przekonany jest Andrzej Biernat z PO. Ale prof. Tomasz Nałęcz, doradca prezydenta mówi dziennik.pl wprost: "Jak znam kompetencje polityczne i intelektualne Gowina, to nie sądzę, by przypisywanie mu takich planów miało sens".

wróć do artykułu
  • ~kali
    (2013-08-26 13:33)
    A pan Gowin nie zechciałby być papieżem???
  • ~Jakie kompetencje intelektualne...
    (2013-08-26 13:36)
    ...ma bul bez nadziejii , panie marksistowski profesorze jąkało ?
  • ~Olek
    (2013-08-26 13:36)
    Obys sie trepku Nalecz nie zdziwil.Gowin ma klase
  • ~Polska POmatolska
    (2013-08-26 13:37)
    Gowin kontra Komorowski kontra Tusk, hehe
  • ~Robnad
    (2013-08-26 14:28)
    Nałęcz, pamiętasz nieodżałowane "my, uczennice VII liceum"?
    dla mnie jesteś czerwonym nikim.
    P.S.
    musieli cię nieźle promować za tę ride od "myślenia". PÓłgłówek profesorem.
    starzy musieli byc w szoku, znaczy, jak cię zmachali na jakimś plenum.
  • ~pzpr
    (2013-08-26 14:35)
    Boże uchowaj Polske przed filozofem !!!
  • ~Robnad
    (2013-08-26 14:35)
    "Jak znam kompetencje polityczne i intelektualne Gowina"

    chrzanię hiPOkrytę Goowina,.
    jakie to ma "kąpetęcję" sołtys z ruskiej budy?r
  • ~aluś
    (2013-08-26 14:36)
    Panie Nałęcz - a jakież to wybitne kompetencje miał ( i nadal ma ) Pan Komorowski
  • ~GAMA
    (2013-08-26 14:38)
    A jakież kompetencje ma Komorowski -, że nie umie pisać po polsku? Czy też wystarczy mu genealogia jego i żony?
    A kompetencje Nałęcza - to wogóle szkoda gadać.
  • ~Robnad
    (2013-08-26 14:41)
    wpiszcie sobie w przeglądarkę "my uczennice VII liceum".
    kupa śmiechu z kupy, robiącej za umysłową.
    myśląca Toyka.
  • ~UBEK
    (2013-08-26 14:42)
    Pan GOWIN to gosc a ty parchu kto zas ?
  • ~bond 007
    (2013-08-26 14:45)
    Ta komunistyczna gnida o intelekcie furmana nie ma prawa oceniać kompetencji kandydatów na prezydenta. Tylko jego lizusostwo i dyspozycyjność do wykonania każdego świństwa spowodowała, że został służącym gajowego.
  • ~Naparstek
    (2013-08-26 14:54)
    Nałęcz - obecny doradca Prezydenta wie, że Gowin może być bardzo poważnym konkurentem Komorowskiego. Dlatego już teraz stara się agitować przeciw Gowinowi.
  • ~angelus
    (2013-08-26 15:00)
    Marzy mi się, żeby p. Gowina poparło PIS, a kto wie czy już takich zakulisowych rozmów nie było i wtedy prezydentura p. Gowina - pewna, a i PISowi łatwiej by się rządziło. Naprawdę niezła myśl.
  • ~ŻENADA
    (2013-08-26 15:10)
    JAK ZNAM KOMPETENCJE, TO ANI KOMOROWSKI, ANI TYM BARDZIEJ NAŁĘCZ NIE POWINNI PRACOWAĆ TAM, GDZIE PRACUJĄ.
  • ~Zuzia K.
    (2013-08-26 15:29)
    Jak znam Pana kompetencje - to nie powinien Pan wypowiadać się o kompetencjach kandydatów na Prezydenta.
  • ~pepa
    (2013-08-26 15:37)
    Ale bledow ortograficznych i lapsosow nie popelnilby, daje gwarancje.Gorszego prezydenta juz nie bedzie.
  • ~Ewa
    (2013-08-26 15:43)
    Pan Nałęcz jakby sam miał kompetencje polityczne i intelektualne to by się nigdy tak nie wypowiedział
  • ~kolo
    (2013-08-26 16:01)
    Gowin na prezydenta Watykanu !!!
    Tylko tam ten "klenczon" może kandydować.A jeśli chodzi o jego kompetencje to w 100% "pokazał" je będąc min. sprawiedliwości. To wydmuszka wykreowana przez media.
  • ~Katon Najstarszy
    (2013-08-26 16:07)
    Pełna zgoda!
    Według obecnie obowiązujących "demokratycznych" standardów Pan Gowin ma stanowczo zbyt wysokie kompetencje polityczne a szczególnie intelektualne - by piastować funkcję prezydenta w Polsce.