Minister Rostowski znalazł winnych budżetowej pomyłki

| Aktualizacja:

Rada Polityki Pieniężnej i Europejski Bank Centralny - minister finansów wskazuje głównych winowajców nowelizacji polskiego budżetu. Projekt zakłada wzrost deficytu budżetowego o 16 miliardów złotych oraz 7,5 miliarda oszczędności ministerstw.

wróć do artykułu
  • ~POLAN
    (2013-09-03 10:49)
    TO NIECH SIE PODA DO DYMISI ,,,OSZUST,,,
  • ~pzpr
    (2013-09-02 12:39)
    geniusz rostowski do GFUŁSAGU ,pan Putin pokaże mu jak pokutuje się za winy, i okradanie Polaków.Komuno wróć.!!!
  • ~JACKOWI SMIERDZI Z GEBY
    (2013-08-30 21:53)
    JACUS ZALI SIE DO MAMY: MAMO JA NIE PRZESZEDLEM DO NASTEPNEJ KLASY, ALE INNI TEZ NIE PRZESZLI.
    MAMA NA TO: A KTO PRZESZEDL?
    JACUS: NIE WIEM, BO TACY ZE MNA NIE GADAJA.
  • ~Kazik
    (2013-08-29 16:57)
    Ale ta POdczerwień ma miny widać koniec blisko
  • ~haha
    (2013-08-29 10:05)
    wszystkiemu winien Kaczyński. To on głosował przeciw. Przecież Popaprańcy są nieomylni.
  • ~Polak
    (2013-08-29 01:26)
    glupi i slepy i caly czas się "myli", ale "niewinny' bo i inne kraje się "myla". Jeśli myla się to dlatego ze i tam zamontowali takiego jak rostowski.
  • ~AAA
    (2013-08-28 17:39)
    Ten ***** ma Polaków za tumanów.
  • ~Tofik
    (2013-08-28 14:27)
    Tak to jest, jak na MF bierze się z łapanki licencjata Gargamela i jeszcze tytułuje się go magistrem. Facet bez wyższych studiów drugą kadencję rządzi polskimi finansami.
  • ~bubik
    (2013-08-28 13:42)
    re-buba
    wrzuć na luz ordynusie!
  • ~czytacz
    (2013-08-28 13:38)
    Rostowski ma rację wzrost był wyższy więc dla równowagi wpływ do budżetu był nizszy. Kto wcześniej wstaje ten dla równowagi później chodzi spać.
  • ~buba
    (2013-08-28 13:32)
    Niesamowite zdjęcie. Piechociński Tusk mają ochotę strzelić w tą uśmiechniętą mordę Rostowskiego. Ale ich ten nieuk wyrolował a dzisiaj mówi" pomyliliśmy się" . Fajne zagranie tego pajaca. Piechociński dostał w ryja po schedzie po Pawlaku, który ma czas na nowe kochanice. Oj skończą marnie i to wszyscy.
  • ~OBSERWATOR
    (2013-08-28 13:16)
    Wszyscy są winni tylko nie "genialny", w morde jeża, Rostowski. No bo on jest genialny, jesli potrafił premierowi taki makaron zawiesić na uszy, że mu pozwolił powołać az 9 wiceministrów. NIgdy przedtem czegoś takiego nie było, a u Rostowskiego , i owszem. I nadal siedzi na stołku mimo, że się pomylił o niewyobrażalne kwoty. W innym, normalnym rządzie i innym, normalnym , państwie za taki numer z budżetem, ani rzadu , ani takiego ministra juz dawno by nie było.
  • ~Szechter
    (2013-08-28 13:09)
    Wg Rostowskiego i Tuska zapewne winę ponosi PIS ,Kaczyński i cała opozycja a nie rzadzacy.Co dziwne tak samo mylą niektórzy dyspozycyjni dziennikarze.
  • ~ANATOL ŁEBSKI
    (2013-08-28 12:54)
    To głównie wina Lecha Kaczyńskiego, który z zaświatów blokuje wszystkie GENIALNE reformy Tuska i Rostowskiego !!!
  • ~DYMISJA I AUDYT PO - SUBITO !!!
    (2013-08-28 12:10)
    Ja już im w nic nie wierzę!
  • ~tt
    (2013-08-28 12:01)
    Za grosz honoru, widać ludzie zwiazani z PO to... nie, nie będe obrażał świń. Ludzie związani z Tuskiem nie zasługują by porównywać ich z tymi pożytecznymi zwierzakami a oni nie są niczym innym jak szkodnikami (insektami) w ludzkiej skurze.
  • ~ktos@@@
    (2013-08-28 11:53)
    "...Rada Polityki Pieniężnej i Europejski Bank Centralny - minister finansów wskazuje głównych winowajców nowelizacji polskiego budżetu..." - a mnie się przypomina słynne powiedzenie J. Korwin - Mikke ...Cytuję z pamięci: "Rząd rżnie głupa".
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2013-08-28 11:48)
    PROTESTUJĘ !

    ROSTOWSKI ŁŻE

    TO WINA PiS , A JEŚLI KTOŚ UWAŻA INACZEJ TO bendem pałować NA WZÓR MOJEGO " IDOLA " LECHA WAŁĘSY
  • ~imPOtencja
    (2013-08-28 11:31)
    6 lat temu media wmówiły społeczeństwu chorobę ( PO i tuska ).

    Na buteleczce trucizny z napisem PO i tusk naklejono etykietkę lekarstwo.

    Polacy swoimi rękoma ( wybór PO i tuska lub olanie wyborów , ten sam wybór ) wybudowali dla siebie obóz pracy.

    Muszą w nim pracować do śmierci na utrzymanie rządu PO i jego urzędników , którzy Polaków pilnują aby z ich ciężkiej pracy wyciągnąć jak najwięcej .

    BY IM ŻYŁO SIĘ LEPIEJ.

    Ludzie obudźcie się bo Tusk jest gotów całkowicie do końca zniszczyć Polskę!
  • ~buntownik
    (2013-08-28 11:29)
    jak nie ma kogo obwiniać za fatalny stan państwa - to i tak tuskoland i jego przydupasi lizusi winą obarczą św.pamięci Pana Prezydenta Kaczyńskiego oraz PIS - ŻENADA !! YWALIĆ TEN RZĄD na zbity pysk - brak słów - nieudolny, arogancki, kłamliwy, afera aferę goni, marnotrawienie publicznych pieniędzy, rozrzutność i wiele jeszcze innych zarzutów - dość arogancji władzy i nieliczeniem się ze zdaniem ludzi - to w końcu dzięki nim znależli się u władzy i najwyższy czas POKAZAĆ IM CZERWONĄ KARTKĘ!!!