PiS zbojkotował posiedzenie Sejmu. "Dla takich chwil warto żyć"

| Aktualizacja:

Posłowie PiS zdecydowali, że nie wezmą udziału w dzisiejszych głosowaniach w Sejmie. To ma być  gest solidarności ze związkowcami, protestującymi w Warszawie przeciwko polityce rządu.

wróć do artykułu
  • ~Goya
    (2013-09-13 10:46)
    Kaczynski chce przechytrzyc wszystkich no i chcial pomoc Tuskowi , nie bedac dzis w sejmie i nie glosujac przeciwko poprawkom w budzecie, budzet zostal przyjety, Kaczynski nie solidaryzowal sie ze strajkujacymi, sam to mowil ale dzis nie ma co robic bo nie chce byc w sejmie wiec sie z nimi spotka, potrzebna nowa partia ludzi mlodych a nie dwie hustawki raz Tusk do gory , raz Kaczynski do gory, oni tak sie wspieraja zeby byc na stolkach o zadna Polske im nie chodzi
  • ~Andrzej
    (2013-09-13 10:48)
    Pan Prezes Kaczyński zapomniał już o miasteczku pielęgniarek za swojej kadencji?
  • ~iza
    (2013-09-13 10:50)
    a po co Tuskowi jakieś oszołomy w sejmie ?
  • ~Robnad
    (2013-09-13 10:51)
    "Leszek Aleksandrzak z Sojuszu Lewicy Demokratycznej złożył wniosek o przymusowe doprowadzenie posłów PiS-u"

    się komuchom śnią "stare, dobre" czasy.
    najwyższa POra przywrócić Dzierżyńskiego na przywrócony plac Dzierżyńskiego coby el prezydĘte miał gdzie wartę honorową zaciągać.
  • ~hyzio
    (2013-09-13 10:53)
    sejm bez pisu , dam na czarna mszę z tej okazji
  • ~sasasasa
    (2013-09-13 10:54)
    Przyjdzie niebawem czas gdzie boszewię czerwono różową i pe...alską sie wygoni najpierw z sejmu a później kto wie ...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-13 10:55)
    Na temat wypowiedzi Tuska nie ma się co rozwodzić bo to notoryczny klamca
  • ~Tofik
    (2013-09-13 10:55)
    A na ile tusk z paliciotem
    zadłużyli już Polskę ?
  • ~licealista
    (2013-09-13 10:56)
    fenomenem jest fakt, że nadal są idioci którzy chcą głosować na PO i to w ilości 1/4 ankietowanych. To jest niespotykany na skalę światową obraz zidiocenia ludzi mediami i wytresowanie sobie piesków którzy będą głosowali na zdrajców choćby się waliło i paliło. FENOMEN, FENOMEN!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-13 10:57)
    A na ile tusk i paliciot
    zadłużyli już Polske ?
  • ~rządy Patologii Obywatelskiej
    (2013-09-13 10:58)
    W trakcie rządów premiera Donalda Tuska doszło do co najmniej sześciu przypadków samopodpaleń, które miały być formą protestu przeciwko sytuacji w kraju. Mimo że historia każdej z tych pięciu osób jest inna, łączy je poczucie bezsilności i dramatyczne wołanie o pomoc, które pozostaje bez odpowiedzi
  • ~polka
    (2013-09-13 10:58)
    Solidarna Polska Ale oszukalas Wyborcow PIS ---Jak zawsze z PO ---Dowidzenia Pamietamy Na smietnik
  • ~Kraina mira,rycha,zbycha to świetna "lodziarnia"!
    (2013-09-13 10:59)
    To jest właśnie PEŁO,sPOd siebie,pazerne mendy,chyba nic gorszego nie mogło sPOtkać Polskę i Polaków,ile oni przez te lata wyprowadzili pieniędzy z Państwowej Kasy? Komuchy przy PEŁO to przedszkolaki w przewalankach.
  • ~A kiedy Tusk i Rostovski...do dymisji??
    (2013-09-13 11:01)
    A na ile peło zadłużyło
    już Polske ? Na ile ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-13 11:02)
    ...by żyło sie lepiej ...nam kolesiom chcemy więcej...
    ...dobry garnitur i markowe cygara kosztują...głosujcie nadal na PO...
  • ~Tofik
    (2013-09-13 11:03)
    gorszego rządu od PO
    nigdy jeszcze nie było. Uważam ze kazdy, powtarzam KAŻDY rzadził by lepiej niz tusk i jego stado popaprańcow, nawet Kononowicz !
  • ~yoyo
    (2013-09-13 11:03)
    Mają w d... swoich pracodawców, czyli was głosujących na pisostan.
  • ~momo
    (2013-09-13 11:05)
    Może w przyszłych wyborach też nie będą brali udziału?
  • ~hulio
    (2013-09-13 11:08)
    Zrobili se piąteczek ?
  • ~andzia
    (2013-09-13 11:09)
    nie zapłacić im za dzisiejszy dzień