PiS zbojkotował posiedzenie Sejmu. "Dla takich chwil warto żyć"

| Aktualizacja:

Posłowie PiS zdecydowali, że nie wezmą udziału w dzisiejszych głosowaniach w Sejmie. To ma być  gest solidarności ze związkowcami, protestującymi w Warszawie przeciwko polityce rządu.

wróć do artykułu
  • ~iza
    (2013-09-13 10:50)
    a po co Tuskowi jakieś oszołomy w sejmie ?
  • ~eks PO
    (2013-09-13 14:14)
    Przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami!

    Wszyscy, którzy głosowali na Tuska i jego bandę przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami.

    Nie wdawajmy się w bezsensowne pyskówki z przeciwnikami PO, bo dziś wszyscy doskonale wiemy, że to MY - elektorat PO - okazaliśmy się idiotami.

    Możemy oczywiście temu publicznie zaprzeczać, nie chcąc przyznać się do własnego frajerstwa, ale samych siebie nie oszukamy.

    Czas więc powiedzieć wprost: Szanowni wyborcy PiS - mieliście rację !

    Trzeba mieć odwagę, by przyznać się do własnej głupoty.

    Sami na co dzień będąc kombinatorami (za komuny nie dało się inaczej), uwierzyliśmy naiwnie (na tym właśnie polega nasze frajerstwo!), że "Platforma Obywatelska" jest partią ludzi superuczciwych i superkompetentnych. Zapomnieliśmy nauczkę z rządami SLD-PSL.

    Tymczasem okazało się, że jeszcze raz zaufaliśmy niekompetentnym superkombinatorom i cynicznym supercwaniakom, którzy sprytnie nabili nas wszystkich w butelkę a sami się obłowili, wyprzedając kraj za przysłowiową miskę soczewicy.

    Po prostu daliśmy się złapać na reklamę, zapominając, że prawie wszystkie media, gazety, radia i telewizje są z nimi związane. Uwierzyliśmy napisom na błyszczącym opakowaniu!

    Śmialiśmy się z moherowych beretów, tymczasem okazało się, że cały czas to słuchacze Rydzyka mieli dostęp do prawdziwych informacji, a nas karmiono bajkami o Zielonej Wyspie, która tak naprawdę zamienia się w Zielone Wysypisko a my w śmieciarzy.

    Ja, jako były wyborca Tuska i PO przyznaję się do błędu i przepraszam, że swoim głosem przyczyniłem się do tragedii tylu rodaków.

    Przepraszam z całego serca.
  • ~Tylko i wylacznie ostre kary dla (PO)
    (2013-09-13 13:55)
    wystrasza w przyszlosci

    rzadowych zlodziei od okradania narodu. Za udowodnienie wspoludzialu w zbrodni, czy morderstwie POlitycznym czapa. Sprzeniewierzenie majatku narodowego, okradanie rodakow, wysokie kary, wraz z przepadkiem zagrabionego mienia. Dla obcych z obywatelstwem innego panstwa banicja z przepadkiem mienia (przynajmniej tego ktorego nie udalo sie zlodziejom ulokowac w innych bankach). Wszystkie nazwiska do publicznej wiadomosci, by nieroby nie mogly juz prowadzic zgubnej POlityki wobec Polski. Jednym slowem do prawdziwej roboty wszystkie ryszawe huncwoty!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-13 13:56)
    MY - elektorat PO - okazaliśmy się idiotami. Możemy oczywiście temu publicznie zaprzeczać nie chcąc przyznać się do własnego frajerstwa, ale samych siebie nie oszukamy. Czas więc powiedzieć wprost: Szanowni wyborcy PiS - mieliście rację !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-13 14:32)
    he he Wiesio13 gatki zafaflunisz,niestresuj się tak POmatolski kacyku rodu ZSRR ha,ha
  • ~taka prawda
    (2013-09-13 14:06)
    re ~Tofik2013-09-13 12:41

    re~taka prawda2013-09-13 12:32
    Wiesz co to jest trolowanie - pisanie POd kilkoma nickami do samego siebie i to jest prostytucja. To o czym ty piszesz nie ma z tym nic wspólnego.
    ---
    ja nie jestem biegła w tych terminach -zbyt krótki staż na internecie -raptem trzy lata .I to w ograniczonym zakresie .
    To nie wiem kto pisze sam do siebie .Chociaż czasami jak jakiś cham mnie zaatakuje to natychmiast występuje wysyp wpisów pod różnymi nickami ,których do tej pory nie było ,popierających go .
    To może to jest właśnie prostytucja ?He?Obok politycznej.
    ps ja nigdy sama do siebie nie pisałam.Nawet nie powoływałam się na jakiś wpis.
  • ~TAK; TAK; TAK; TAK HAHAHA
    (2013-09-13 14:07)
    a czy duda/glab widzial jaka czeka go przyszlosc u boku pisranskiego "wodza"? Parasoloniosa jak sniadek uslugiwacz. To wlasciwa pozycja dla BARANA
  • ~Drzazga 101
    (2013-09-13 14:07)
    "PiS zbojkotował posiedzenie Sejmu."
    O Matko, czy Wy, PT Pisowskie Pośluchy, to już WSZYSTKIE macie tak wyprane mózgi, że jak Wama Jarkowycz zagra, jak Szczurołap, na flecie, to Was WSZYSTKICH, głupki, wyprowadzi z Hameln, czyli z Sejmu, co ?!! TRZEBA było siedzieć na dupie i głosować na NIE ! , kuervas, bo nawet TAKI GŁOS się LICZY, głupki !! A tak to Platformersy BEZ SPRZECIWU przegłosują, co będą chcieli i to zostanie na wieki wieków, amen, w archiwum Sejmu. Jak za tysiąc lat, jakiś historyk, czy politolog, pisząc pracę naukową, sięgnie po te archiwa, to wyczyta, żeśta byli GŁUPOLE ptaszkami na uwięzi tego gnoma Jarkowycza, jak w Mel Gibson i Goldie Hawn w filmie Johna Bodhama. Nie wiem, za co Ludzieńki i Naród Wama płaci: - za reprezentowanie jeich, czy Jarkowycza, kuervas - pomyślta !!!
    Hej -!
  • ~Sr..j Na pomatolow.
    (2013-09-13 14:08)
    TUMAKI NIE MOGA POJAC BO TO TLUMAKI !!! CHOCBY PIS BYL TO I TAK BANDA RYZEGO PRZECIEZ ROBI CO CHCE BO MA WIEKSZOSC I PRZEGLOSUJE.NO I ZASTANOW SIE TLUMAKU CO PISZESZ
  • ~Nie PO nie GW nie TVN-włącz rozum POLAKU
    (2013-09-13 14:41)
    A WIESŁAW13 TYLKO PENISA HOFMANA CAŁY CZAS PRZED OCZAMI MA,ŚWINIA JEDNA NO !!!
  • ~Tofik
    (2013-09-13 14:12)
    Jarosław,Polskę zbaw...truten
    ,przez całe swoje życie był na utrzymaniu społeczeństwa.Nie splamił się konkretną pracą,dającą jakieś pozytywne efekty.O finansach,gospodarce,rodzinie,stosunkach międzynarodowych,genialny i charyzmatyczny Jarosław,wiecznie dziewica ,nie ma zielonego pojęcia.Natomiast jest niekwestionowanym mistrzem w insynuacjach,pomówieniach,podejrzeniach,niszczeniu wszystkiego ,co nie jest wytworem jego niezwykłego intelektu.Nieprawdopodobny megaloman,pełen trucizny i jadu.Dlatego mam nadzieję,że nie dojdzie do recydywy IV RP,Jeśli dodamy do tego policję polityczną PIS-u,pod nazwą CBA,pod dowództwem perfekcyjnego M.Kamińskiego,to wiemy już wszystko. Byłby to niewątpliwie,prawdziwy koszmar i nieszczęście dla Polski i Polaków.
  • ~POrażka
    (2013-09-13 14:13)
    OSIĄGNIĘCIA VINCENTA

    Kontynuacja obecnej polityki finansowej koalicji PO-Palikot-PSL będzie oznaczała ryzyko bankructwa polskiego państwa. Podsumujmy dorobek reformatorski ministra Rostowskiego:

    1. Schowanie długu publicznego w ZUS i KFD w wysokości ok. 300 mld zł.

    2. Zadłużenie Polski na dodatkowe 400 mld zł

    3. Zwiększenie długu kraju u zagranicznych spekulantów ze 150 do prawie 450 mld zł

    4. Skok na nasze oszczędności w II filarze (dwa razy)

    5. Kilkakrotnie podpisane umowy o elastycznej linii kredytowej z MFW, dzięki czemu wyrzuciliśmy w błoto kilkaset milionów złotych, ale to przecież drobne dla ministra.

    6. Zadłużenie Polski do poziomu prawie 60 proc. PKB.

    7. Demontaż bezpiecznika w ustawie o finansach publicznych (próg 50 proc. PKB).

    8. Wielokrotne okłamywanie obywateli w sprawie sytuacji w budżecie (w 2009 i 2013).

    9. Podwyżka podatku VAT, żeby zapłacić pensje dodatkowym 70 tys. urzędników zatrudnionych za czasów rządu Tuska.

    10. Uczynienie z mandatów źródła dochodów budżetowych.

    11. Propozycja ustawy, która odbiera kompetencje KNF (możliwość wydawania rekomendacji), co czyni sektor bankowy mniej bezpiecznym i daje politykom możliwość oferowania kiełbasy wyborczej.

    12. Propozycja zmiany ustawy o NBP, w której bank centralny ma otrzymać możliwość kupna obligacji rządowych, co pozwoli zagranicznym spekulantom sprzedać je z zyskiem, a koszty poniesie podatnik.
  • ~dno bylo, jest i bedzie tylko zalosnym pis DNEM
    (2013-09-13 14:33)
    ~Stiff2013-09-13 13:58 - hofmanowy karzelkowy fiout ci w d... hahahah. I tak jestescie zdychajaca masa, nic nie warta banda darmozjadow i nierobow. Polska GARDZIO TAKIM ZEREM
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-13 14:34)
    co pieniędzmi na Grecje ?
    Dlaczego tusk rozdaje nasza kase a nas łupi na podatkach, wieku emerytalnym i fotoradarach ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-13 14:14)
    STRASZLIWY GOSPODARCZY SABOTAZ- (blad ? ) PIS na Polakach !!!

    PIS podpisal umowe na dostawe gazu...za zabojcza cene na wiele lat do przodu...zerwac jej nie mozna.!
    PIS SPRZEDAL POLSKE ROSJI...!

    Przez ministra z PiS stracimy 22 mld zl do 2022 roku
    Sejmowa komisja skarbu zaprosila na czwartkowe posiedzenie b. ministra skarbu Wojciecha Jasinskiego, aby wyjasnil sprawe podpisania w 2006 roku kontaktu na dostawe gazu do Polski - poinformowal szef komisji Tadeusz Aziewicz z PO.

    Wedlug srodowego Super Expressu, minister skarbu za rzadów PiS Wojciech Jasinski podpisal wielomiliardowy kontakt na dostawe gazu do Polski, nie czytajac dokladnie umowy. W ocenie ministra skarbu Aleksandra Grada, odbiorcy gazu straca przez to 17 miliardów zlotych.

    Chodzi o wieloletnia umowe z Rosjanami na dostawe gazu do Polski. W 2006 roku Jasinski wyrazil zgode na zawarcie kontraktu. Wedlug SE, minister nie zapoznal sie dokladnie z jego trescia. Z uwagi na ograniczony czas do wyrazenia opinii, MSP nie mialo mozliwosci analizy przekazanego projektu umowy, nie mniej (...) wyrazam zgode na zawarcie umowy - czytamy w pismie z 15 listopada 2006 roku, podpisanym przez Jasinskiego-PIS
    Równiez w ocenie Pawla Olszewskiego z PO decyzja Jasinskiego dotyczaca podpisania umowy byla skandaliczna. - Minister Jasinski w sposób niezwykle nieodpowiedzialny podchodzil do kwestii kluczowej z punktu widzenia interesu panstwa - czyli bezpieczenstwa energetycznego - podkreslil.

    Jego zdaniem, sprawa podpisania umowy przez Jasinskiego to absolutnie gigantyczna afera. - Kwota 17 miliardów zlotych - na jaka narazil Polske i Polaków minister Jasinski - jest niewyobrazalna - zaznaczyl
    ---
    Byly minister skarbu p. Jasinski nie mial czasu zapoznac sie z trescia umowy
    a podpisal co w wyniku Polska do 2022r. straci 22 mld,A konsekwencje gdzie?
    To sa tzw. fachowcy PISiaków.

    Swiatowe ceny gazu pójda mocno w dól, ale dzieki wieloletniemu kontraktowi
    z Polska Gazprom nie zbankrutuje...PIS to zrobil !

    "W 2006 roku PGNiG i Skarb Panstwa PIS (minister W. Jasinski) ulegli
    presji Gazpromu i RosUkrEnergo w wyniku czego cena gazu wzrosla o okolo 10%.
    W konsekwencji, odbiorcy gazu od 2006 zaplacili w Polsce ponad 1 miliard $ wiecej za gaz
    ( 3 miliardy zlotych[stan na koniec 2009r.])
    ---
    Ukarac Jasinskiego PIS i caly PIS - powinien stanac przed Trybunalem Stanu!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-13 13:53)
    Prezesi państwowych spółek zarabiają po 80 tys zł miesiecznie łamiac ustawę kominową, Tusk orzyna emerytów na 800 milionów zł, a SLD, palikociarnia i Solidarna Polska (teraz widać z kim solidarna) pomaga przepchnąć taki budzet. Wstyd, ziobro sie stoczył do poziomu rozenka.
  • ~Zawias
    (2013-09-13 14:30)
    Ale klasycznie PiS POsrał tę bandę złodziei i oszustów i tą cała niby opozycję. Miejsce opozycji jest na ulicy ze związkowcami, a nie w Sejmie. Jest tu taki jeden dureń niejaki Drzazga, który pitoli bez sensu jak fiut spod kredensu, bo ten manewr PiS-u jest genialny. Ścierwo siedzi w Sejmie i dobija budżetem Naród, a Patrioci są na ulicy z Narodem.
  • ~WON z Pisem
    (2013-09-13 14:21)
    Demokracja to niestety nie najlepszy z systemów rządzenia, bo stado idiotów ma większą siłę głosu niż jeden mądry. Takimi baranami kieruje JK wciskając im taki kit jaki chcą słuchać. Zabrać bogatym i dać biednym, to się baranom podoba, dla takiego rozwiązania są gotowi bezwarunkowo popierać JK. Tylko, że to już było i nazywało się KOMUNIZM!
    Dla mnie to PiS może już nie wracać do sejmu, niech przejdą do podziemia, najlepiej do warszawskich kanałów. Tam jest odpowiedni klimat dla idei JK i PiS.
  • ~januszajnusz
    (2013-09-13 14:29)
    NIestety PiS znowu, niestety, pokazuje ze wszystkich ma w d...pie. I ci ignoranci maja rzadzic w Polsce ???
  • ~JKa
    (2013-09-13 11:56)
    jestes pracowity ale tepawy umyslowo.