Hofman: Część naszego wojska straciło wiarę

| Aktualizacja:

Adam Hofman przechodzi do kontrataku. Winą za przegrane referendum obarcza polityków PiS, którzy dystansowali się od kampanii wyborczej. Zapewnia też, że wygra z PO, bo "urządziliśmy im strategię tysiąca Wietnamów".

wróć do artykułu
  • ~nunulek
    (2013-10-19 09:21)
    Wojsko się cofa?KGB wiedziało co robić.
  • ~miiso
    (2013-10-18 14:13)
    Dziwnym zbiegiem okoliczności mam wyższe wykształcenie i pracuję w jednostce podlegającej Ministerstwu Kultury a uważam, że użycie "W" było bardzo niewłaściwe.
  • ~Drzazga 101
    (2013-10-18 13:34)
    "...że gdyby nie partia Jarosława Kaczyńskiego, to wyniki referendalne byłyby dużo gorsze"
    O Matko, a mnie się zdawa cóś naprzeciw położnie, Panie Hofman. Że jakby Pisiory nie wetkli swych pazernych palców i nie spieprzyli sprawy tą swoją, idiotyczną literką "W", to być może Guział by dopiął swego i miałby suw naprzód i więcej piniędzów w przyszłem roku. Czy Wy, Pisiory, ZAWSZE musicie się wcinać, jak koszula między półdupki we WSZYSTKIE nasze dzienne sprawy ? Czy myślita, że bez Was to już Ludzieńki i Naród sobie nie poradzą, kuervas ?! To jest już jakieś prawidło, że czegokolwiek dotknie się McDonald, to odwrotnie jak u króla Midasa, wszystko zamienia się w guano, a czego dotknie się Jarkowycz - zamienia się w totalną klęskę. I jak tu żyć, kuervas - Platformersy to mafiosi, Pisiory to nieudaczniki, kuźwa ! Jak się Ludzieńki i Naród nie wyślizgają spod wpływu tych dwóch dupków i reprezentowanych przez nich klik partyjniackich, to ja czarno widzę przyszłość moich wnuków i pra - obym się ich doczekał !
    Hej !-
  • ~hanka
    (2013-10-18 13:27)
    Ciekawe, ze po rozmowach z paniami na Podhale p. Hofman probuje sie zachowywac jak autentyczny polityk. Jak dla mnie pozostanie juz chamem, ktory sie nie liczy. Maly oportunista, co biega za Kaczka i probuje stac sie kims.
    Holoty w polityce juz mamy dosyc i napewno mozna sie obejsc bez p. Hofmana.
  • ~pisiorka
    (2013-10-18 13:17)
    Następny cudowny pomysł. Jak murgrabia w Janosiku. Żałosna i śmieszna postać ten Adaś wielki ch... Hofman.
  • ~sąsiad z pis
    (2013-10-18 12:57)
    W sekcie jest wojsko ? :) nie pij ! przez ciebie przegraliśmy wybory !
  • ~pis
    (2013-10-18 12:56)
    co on pali ?:)) baczność żołnierzu !
  • ~z pisu
    (2013-10-18 12:54)
    Co on wygaduje :))) piąteczek ?:)) cm ?
  • ~agata
    (2013-10-18 12:48)
    mając takich dowódców to nie ma się co dziwić
  • ~Papkin
    (2013-10-18 12:40)
    Jaki "wodz" takie wojsko , a Hofman to ciura obozowy , ktoremu sie wydaje , ze ma bulawe w plecaku ...
    Pomylil bulawe z pisiorkiem , ktorym sie tak namietnie chwali ...
  • ~Andrzej
    (2013-10-18 12:38)
    Wypowiedź Hofmana wskazuje na panikę i intelektualne drgawki, dlatego nie wiadomo o co mu chodzi.
    To jak w tym powiedzeniu "Ogniem błysnął, dymem pierdnął i poleciał we wszystkie strony".
    W to już nie godzina W i Warszawa tylko Wietnam. Odwołania o W trafiły do wyborców o wyższym zasobie kulturowym, (chyba z górnej półki) czyli do inteligencji, która jego zdaniem chodzi, tak jak Prezes, do przodu z głową odwrócona do tyłu. Ale atak na "W" wystraszył ludzi prostszych, którzy mysleli, że wybuchnie powstanie i nie poszli głosować.
    A najlepszy pomysł to pakt pokoju wśród katolików, "bo mamy przeciwko sobie hordę pogan i barbarzyńców."
    Widać, że usiłuje wzorować się na bredniach Prezesa, lecz tym razem prześcignął mistrza.
  • ~motek
    (2013-10-18 12:05)
    Lepiej grypa, niż grypis. Epidemia wariatctwa w PiSdach dochodzi do orgazmu:-)
  • ~dorota
    (2013-10-18 11:43)
    czy tacy ludzie sie biora z zycia poczetego,czy w zupelnie inny sposob,jak mozna miec taki charakter,samo zlo...
  • ~narodowiec
    (2013-10-18 11:38)
    Czy Hofman to wtyka Układu?. Tak się zachowuje. A może to sami Blizniacy są wtykami Układu , tego znacznie wyższego,niż ten z którym tak nieudolnie walczyli.?
  • ~pol narodowiec
    (2013-10-18 11:27)
    Chłopaki z ONR I MW są mądrzejsi od Glińskich,Gudziałów,Rydzyków...Wiedzieli doskonale ,ze od Marszów Niepodległości trzeba z daleka trzymać te politczne hieny z PIS z Kaczyńskim na czele. Chcieli się podłączyć ,a potem wszystkie zasługi przypisać sobie. ...Tak jak i w referendum...Po zebraniu podpisów powinni się usunąć w cięń, ale wtedy zwycięstwo nie im by przypadło.
  • ~Mike
    (2013-10-18 11:21)
    Czyli PiS to Wietkong ?

    Trafne porównanie, o Wielki Ptaku
  • ~dorik
    (2013-10-18 11:20)
    Hofman szczery jak Michalik! Kompromituje się i nawet o tym nie wie! Ujawnia, że cały ich program, to walka, zemsta, nienawiść.
  • ~majcher
    (2013-10-18 11:19)
    Trzeba być gnidą, żeby użyć takiego porównania.
    To co "mały wałeczku" - PO to okupant i najeźdźca ?
    Już wolę takiego, niż twoje kato- faszystowskie bojówki.
    To obrzydliwe i cyniczne porównanie - zważywszy na cierpienia ludzi w Wietnamie.
    Co Hoffman - będziesz rżnął czy nap...lał ?
    Pytanie tylko czym ?
    Mam wątpliwości czy reklama twojego hofmaniątka nie jest przesadzona.
    To kolejna obrzydliwość w waszym pisdzielskim wykonaniu .
  • ~tedi
    (2013-10-18 11:12)
    "Tysiąc Wietnamów dla PO" to strategia PiS. Wiemy zatem co nas czeka w najbliższej i dalszej przyszłości. Tylko jakimi środkami chcą to osiągnąć? Kłamstwem, intrygą czy bezpośrednim atakiem bojówkarzy? Cel uświęca środki. Hofman " wypudrowany Goebbels małego, ziemniaczanego kurdupla" to typowy karierowicz i aparatczyk. Czy w taki sposób walczy się o dobro Polski i Polaków?
  • ~korab
    (2013-10-18 11:07)
    Co za durnie! To co wyrabia Macierewicz z Kaczyńskim w sprawie katastrofy smoleńskiej to obłęd, a teraz Hofman chce Polsce zafundować Ho Szi Minha. Czy Polacy mają się temu przyglądać z głupkowatym "uśmiechem" prezesa ???