Hofman: Część naszego wojska straciło wiarę

| Aktualizacja:

Adam Hofman przechodzi do kontrataku. Winą za przegrane referendum obarcza polityków PiS, którzy dystansowali się od kampanii wyborczej. Zapewnia też, że wygra z PO, bo "urządziliśmy im strategię tysiąca Wietnamów".

wróć do artykułu
  • ~kw
    (2013-10-18 09:07)
    a jaki ma problem ten lizus z wietnamem.
  • ~dziadek
    (2013-10-18 09:09)
    a kiedy dorośniecie ???
  • ~Polon
    (2013-10-18 09:10)
    Co ten wlazidupek chrzani? Pis przegrywa wszystko z tej prostej przyczyny, ze na swoim czele maja kurdupla. Z kazdym innym prezesem juz dawno PO bylaby odsunieta od wladzy.
  • ~Nurek 134
    (2013-10-18 09:12)
    klituś bajduś opowiada.
  • ~Lola
    (2013-10-18 09:13)
    Panie Hoffman widac wyraznie ,ze broni Pan swojej osoby i to bardo mocno.Prawda tak ciezko stracic taka prace?
  • ~tulwa zwykla
    (2013-10-18 09:15)
    Wy nie urzadzacie Wietnamu Platformie bo PO was OLEWA.
    Wy urzadzacie Wietnam, Polsce i Polakom i za to bedziecie ukarani
    przez Najwyzszego. Kim ty jestes cmoku pisowski, wyrocznia dla 40 milionow?
    Tulwa, tulwa, wancta mie uglyzla. Was tez, kartofle?
  • ~Paligniot
    (2013-10-18 09:16)
    Lecz choćby przyszło tysiąc atletów
    I każdy zjadłby tysiąc kotletów,
    I każdy nie wiem jak się natężał,
    To nie udźwigną - taki to ciężar!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-18 09:16)
    Referendum...hofman gada ze zwyciezyli ))) he he he
    Hofman już chyba całkiem zwariował. Do referendum poszedł cały pisiorowy elektorat Warszawy
    plus kilka osób od Guziala. I to wszystko. Nie było wyborców PO, SLD, PSL, RP.
    Tak więc można przypuszczać, że to max co mogli osiągnąć.
    W sprawie smoleńskiej zespół Laska kłamie? Ej, lizusie prezesa co w tv trwam powiedział
    wasz "ekspert"? Rozumiem, że wasi wyborcy są podatni na głupie gadanie.
    Na szczęście coraz wiecej Polaków widzi jak manipulujecie "faktami". Otrzasnij się krasnoludku!!!
  • ~Królikowski
    (2013-10-18 09:16)
    Pytanie: Co to jest ne-PO-tyzm?

    Od-PO-wiedź: ne-PO-tyzm to jest ostatnie ludzkie uczucie na drodze do Nowej Komuny, czyli Czwartej Rzeszy przepraszam Federacji Europejskiej.
  • ~Mieszkaniec Wólki
    (2013-10-18 09:16)
    PIS przenosi się z Warszawy do Wólki Kosowskiej?
  • ~eks PO
    (2013-10-18 09:17)
    Przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami!

    Wszyscy, którzy głosowali na Tuska i jego bandę przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami.

    Nie wdawajmy się w bezsensowne pyskówki z przeciwnikami PO, bo dziś wszyscy doskonale wiemy, że to MY - elektorat PO - okazaliśmy się idiotami.

    Możemy oczywiście temu publicznie zaprzeczać, nie chcąc przyznać się do własnego frajerstwa, ale samych siebie nie oszukamy.

    Czas więc powiedzieć wprost: Szanowni wyborcy PiS - mieliście rację !

    Trzeba mieć odwagę, by przyznać się do własnej głupoty.

    Sami na co dzień będąc kombinatorami (za komuny nie dało się inaczej), uwierzyliśmy naiwnie (na tym właśnie polega nasze frajerstwo!), że "Platforma Obywatelska" jest partią ludzi superuczciwych i superkompetentnych. Zapomnieliśmy nauczkę z rządami SLD-PSL.

    Tymczasem okazało się, że jeszcze raz zaufaliśmy niekompetentnym superkombinatorom i cynicznym supercwaniakom, którzy sprytnie nabili nas wszystkich w butelkę a sami się obłowili, wyprzedając kraj za przysłowiową miskę soczewicy.

    Po prostu daliśmy się złapać na reklamę, zapominając, że prawie wszystkie media, gazety, radia i telewizje są z nimi związane. Uwierzyliśmy napisom na błyszczącym opakowaniu!

    Śmialiśmy się z moherowych beretów, tymczasem okazało się, że cały czas to słuchacze Rydzyka mieli dostęp do prawdziwych informacji, a nas karmiono bajkami o Zielonej Wyspie, która tak naprawdę zamienia się w Zielone Wysypisko a my w śmieciarzy.

    Ja, jako były wyborca Tuska i PO przyznaję się do błędu i przepraszam, że swoim głosem przyczyniłem się do tragedii tylu rodaków.

    Przepraszam z całego serca.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-18 09:17)
    Chyba strategia tysiąca Hofmanów!
    Ten facet bredzi, a zwłaszcza na temat referendum w Warszawie.
    Dokąd PiS nie włączyło się do kampanii, HG Waltz miała niewielkie szanse a utrzymanie się na stołku, potem poszło jak po maśle. Co do Smoleńska, kłamstwa stają się też coraz bardziej widoczne, ale to są kłamstwa ekspertów pana Macierewicza.
    Zdjęcia dostarczane przez anonimowych fotografów na wycieraczkę mówią same za siebie. ...
    jest to dokładnie poziom dyskusji z zespołem Macierewicza.
    Kiedy wreszcie te debile z PISu zrozumieją że mieli już swoje 5 minut i co nawojowali?
    Tak zajadłych kundli to tylko w schroniskach szukać. Co PISiorki do tej pory zrobiły dobrego?
    w jakiej dziedzinie dogadały sie z przeciwnikiem czy doszli kiedykolwiek do jakiegoś kompromisu?
    NIEEEE oni tylko ujadają i kąsają wszystkich dookoła.
  • ~xyz
    (2013-10-18 09:20)
    zamiast tysiąca wietnamów platformie lepeij urządzić jedną terapię zbiorową pisowcom. nadszedł czas leczenia :)
  • ~007
    (2013-10-18 09:20)
    Czym większy atak na Hofmana przez GooWno i TVN tym bardziej czuje się strach w PO przed nieuchronnym. Jest tylko jedna kwestia która nurtuje członków PiS; potrzebujemy systemu który wyłoni nowego lidera w dniu kiedy Jarosław Kaczyński zostanie Prezydentem RP.
  • ~franek
    (2013-10-18 09:22)
    Hofman to taki gebels prezesa i padnie jak gebels wizjoner bez przyszłości nie wart być polakiem
  • ~Jobtwojumac
    (2013-10-18 09:23)
    w Luxemburgu rzadza 30 lat socjalisci i ten kraj jest najbogatszy na swiecie panie Hofman,
    nie pieprz farmazonow ze prawica jest lepsza jelopie.
  • ~zetek
    (2013-10-18 09:25)
    Wyrósł mały chory psychopata! To się udziela od szefa.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-10-18 09:27)
    "W sprawie Smoleńska przycisnęliśmy PO do ściany - pokazaliśmy ich kłamstwa." specjalista pisorski w sprawie Smoleńska...to był tylko blef, on leciał poniżej 100m" a ta "brzoza to pewnie w ostatniej chwili lekko się uchyliła coby nie zaczepił o nią skrzydłem powinno brzmieć.
    I kto tu kłamie hofman ma już chyba "syndrom antkowy" i nie wie co sam szczeka. A sam "mlaskaczek krzywousty" już nie ma zdrowia do tych głupot antkowo chofmanowych przygłupów...
    Prezio ci tego nie zapomni on jak Stalin
    hofmanku , juz straciles jaja !
  • ~PiS be with you
    (2013-10-18 09:30)
    Bezczelny ************ wie co mówi !!!.Jeśli za te słowa Jaruś go nie wyrzuci to znaczy,że ta partia to banda idiotów!.
  • ~warszawiak
    (2013-10-18 09:30)
    kretyn "tysiące Wietnamów" horda pogan, barbarzyńców'" TEMU FACETOWI ZWOJE MÓZGOWE SIĘ WYPROSTOWAŁY HOFMAN MYŚLI TYLKO CZY MA "DUŻEGO czy małego" ma w głowie tylko penisy. PAPIEŻ NAWOŁUJE DO ZGODY MIĘDZY WSZYSTKIMI WIARAMI JEŹDZI DO RÓŻNYCH KRAJÓW Z INNYM WYZNANIEM A Hofman nawołuje do wojny religijnej, do nienawiści między Polakami kretyn i tyle.