Hofman: Część naszego wojska straciło wiarę

| Aktualizacja:

Adam Hofman przechodzi do kontrataku. Winą za przegrane referendum obarcza polityków PiS, którzy dystansowali się od kampanii wyborczej. Zapewnia też, że wygra z PO, bo "urządziliśmy im strategię tysiąca Wietnamów".

wróć do artykułu
  • ~dziadek
    (2013-10-18 09:09)
    a kiedy dorośniecie ???
  • ~JWG
    (2013-10-18 10:35)
    Znaleziony w internecie wierszyk :
    I choćby tysiąc Hofmanów
    Zrobiło tysiąc Wietnamów
    I choćby każdy pisowiec się napinał
    Każdy się ze...ra, taki jest finał.
    :))))))))
  • ~Polak
    (2013-10-18 11:01)
    Wiesz co Hofman, to wasze wojsko to przypomina oddziały zbrojne afrykańskiego cesarza Bokassy!

    Na czele jedzie wódz z surową miną - kurdupel na kucyku, a za nim banda podpitych dzikusów z dzidami. Niektórzy z nich szczerzą zęby, a niektórzy z nich pokazują swoje członki.

    Obok wodza na kucyku paraduje też jego szaman, który nawalił się jakimiś wywarami z liści i ma wizje!
  • ~kozik
    (2013-10-18 10:55)
    Jest pewne, że gdyby PiS nie zaangażowało swoich struktur w akcje zbierania podpisów w/s referendum, to by ich NA PEWNO nie uzbierano. Jednak dalej w sprawie kampanii referendalnej Hofman nie ma racji. PO sprytnie wykorzystała dużą aktywność propagandową i medialna PiS w końcówce kampanii. Przytoczę fragment płaczliwej odezwy HGW pt. "Do mieszkańców Warszawy"
    [cyt.]
    "...Jeśli chcecie mi pomóc - zostańcie w domu, a swój głos oddacie za rok... Dziś jedyny, kto się ucieszy z Waszego udziału w referendum będzie Jarosław Kaczyński... Pamiętajcie, jeśli Jarosław Kaczyński Was do czegoś namawia, to na pewno nie jest dobre dla mnie."
    Czyli nie dlatego mieli nie iść ludziska, że HGW proponuje coś dobrego dla miasta (poza sobą oczywiście he, he, he...), tylko żeby się Kaczyński nie ucieszył. No i najważniejsze jest to, co jest dobre lub niedobre dla HGW.
    Platfonsy zagrały więc na starej nucie nienawiści do Kaczyńskiego, przez lata sprytnie podsycanej wśród motłochu, który został w domu... na złość Kaczyńskiemu. Oczywiście jakiś wpływ miał też strach, bo nie ulega wątpliwości, że referendalne listy udziału, to teraz listy proskrypcyjne.
  • ~piss..s.s.s
    (2013-10-18 10:54)
    Moim zdaniem najbardziej pissslamowi "pomaga" smoleńska hucpa i gra trupami. Za naYaraną sektą która tworzy z determinacją i za wszelką cenę mit wawelskiego bohatera na pewno głosuje malejąca część ograniczonych moherem...
  • ~myster
    (2013-10-18 10:49)
    Ten p(en)is-owiec Hofman faktycznie stracił kontakt z rzeczywistością. Bredzi, mami i otumania. Ciekawe czy w to co robi wierzy czy tylko koniunkturalnie i cynicznie wykorzystuje pozycje jaką dał mu jego wódz. Stawiam na to drugie. I takie coś co chleje wódę, molestuje panie i zachowuje się jak ekshibicjonista, przechwala się osiągnięciami komunistów i chce budować Polskę jak za Gierka mówi coś o hordach pogan i barbarzyńców. Kabaret.
  • ~lajkonik
    (2013-10-18 10:47)
    Niemożliwe są te wypierdki PiSowskie - jeden lepszy od drugiego, prześcigają się który zadziwi naród następną "błyskotliwą wypowiedzią" - tak błyskotliwą, żeby ci nieporażeni paranoją zastanawiali się przez następne godziny i dni, "o co mogło mu chodzić?". A najdziwniejsze, że do najbardziej prostackich i wypełnionych sianem mózgownic dociera to w mig!
  • ~WAW
    (2013-10-18 10:37)
    HOFFMANN, CO SIE OGRANICZASZ Z TYM WIETNAMEM - NAPISZ OD RAZU ZE ZROBICIE PLATFORMIE AUSCHWITZ!

    A SZCZEGOLNIE TY - MALY KNYPKU, W NIELASCE KURDUPLA... I TAK ZA KILKA TYGODNI ZMIENISZ CIEPLA I MIEKKA WYCIERACZKE PREZESA NA PRESTIZOWA FUNKCJE WOJTA JAKIEJS WSI POD KONINEM... :))
  • ~olga
    (2013-10-18 10:33)
    Co za debilna partia. Nic dziwnego, że to chamidło jest jej rzecznikiem. Jedyny program PiS to dowalić PO. Jeszcze nie było tak beznadziejnej partii. Poza tym jak można się pchać do władzy nie mając kim rządzić. Wystarczy popatrzeć na ich ekspertów smoleńskich i widać czym oni dysponują, poza tym mamy w pamięci Macierewicza czy Fotygę, brrr
  • ~korab
    (2013-10-18 11:07)
    Co za durnie! To co wyrabia Macierewicz z Kaczyńskim w sprawie katastrofy smoleńskiej to obłęd, a teraz Hofman chce Polsce zafundować Ho Szi Minha. Czy Polacy mają się temu przyglądać z głupkowatym "uśmiechem" prezesa ???
  • ~motek
    (2013-10-18 10:29)
    "Byłoby lepiej, gdyby doszło do paktu pokoju wśród katolików (...)"
    To znaczy, że nie doszło do paktu pokoju wśród katolików?
  • ~uy
    (2013-10-18 10:29)
    a zachowanie solidarnej polski i ataki na pis to mógł wymyślić tylko kurski aby coś ugrać bo to całe referendum miał w du...
  • ~wiele bny
    (2013-10-18 10:26)
    wojsko jest kościelne sterowane przez kośc ciul te cuda nad wisła i zaleszczyki to wszystko dzieki kość ciulowi czarni rzadza w wojsku wojsko sie modli a nie ćwiczy
  • ~x
    (2013-10-18 10:25)
    a to klamczuch i politruk z niego - rydzyk powiedzial ze to przez pis przegrano referendum
  • ~Karol.
    (2013-10-18 10:14)
    W tym pojedynku referendalnym PO okazała się bardziej skuteczna namawiając do nieuczystnienia .Ma jeszcze wielki wpływ na dużą część wyborców.Ale wulkan ekonomiczno gospodarczy tli się i może wybuchnąć już w nieodległym czasie.Dowodem na to jest sytuacja finansowa województwa mazowieckiego.Wpływy z podatku CIT sa niższe o 65%.
  • ~vvb
    (2013-10-18 10:10)
    Goguś z małym siurkiem i srategia tysiąca Wietnamów. Zaczyna robić się ciekawie.
  • ~ślinotok
    (2013-10-18 11:03)
    Czujemy sie przyciśnięci do ściany, nawet w nią sie wtapiamy - tylko po to aby słuchacze i widzowie nas nie widzieli - my jako Polacy zaczynamy sie wstydzić ,że wśród nas żyją indolentni idioci. To zrozumiałe ,że Prezes ,chyba z racji wieku, pozwala wmawiać sobie głupotę.I Jego i inne rodziny wciągacie w swoje tryby. Teraz gdy użył Pan hasła Wietnam - jako krwawej klęski - powinien pojechać Pan do USA i popatrzeć na inwalidów ,na czarny mur z kamienia ,z wyrytymi nazwiskami. To właśnie są Ci ,którzy byli w Wietnamie. To była epoka głupoty totalitarnej. I PAN TERAZ PROPONUJE NAM WEWNĄTRZ KRAJU.! Myśleliśmy ,ze Pan jest głupcem, ale Pan jest niebezpiecznym głupcem. PAN JEST PODPALACZEM. i JAK WIDAĆ PANA SZEF TEŻ ,bo pozwala na to.
  • ~dorik
    (2013-10-18 11:20)
    Hofman szczery jak Michalik! Kompromituje się i nawet o tym nie wie! Ujawnia, że cały ich program, to walka, zemsta, nienawiść.
  • ~leośka
    (2013-10-18 09:54)
    Panie Hofman tu, to juz zupełnie Pana pogięło a może przegięło ze tych co nie głosowali ,nazwał Pan hordą barbarzyńców i pogan i Pan to mówi ? nie poparło was
    radio MARYJA do nich miejcie pretensje ,że co że inteligentni ludzie głosowali
    co Pan sprawdzał Pan ,ich wykształcenie ? tyle pytan a odpowiedż jedna
    przegraliście Mocium Panie i żadne barbarzynce ani poganie wam w tym nie pomogli .
  • ~z pisu
    (2013-10-18 12:54)
    Co on wygaduje :))) piąteczek ?:)) cm ?